9420 відвідувачів онлайн

Захарова пообіцяла "дуже болючу відповідь" у разі конфіскації росактивів

Захарова попередила Захід про відповідь у разі експропріації російських активів

Росія дасть "дуже болючу відповідь" відповідь, якщо російські активи на Заході будуть конфісковані.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс, про це заявила представниця МЗС РФ Марія Захарова.

"Необхідно чітко розуміти, що сховатися за так званою колективною відповідальністю за реалізацію конфіскаційних ініціатив нікому не вдасться", - сказала вона на брифінгу.

Що заявила Захарова

Захарова запевнила, що "за принципом взаємності, Росія дасть експропріаторам гарантовану і дуже болючу відповідь".

За її словами, відповідь Москви "буде вивіреною" та "спрямованою на компенсацію завданих збитків".

Використання заморожених активів РФ

Нагадаємо, раніше президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн запропонувала використати заморожені російські активи як заставу для надання Україні "репараційних кредитів". Формально підсанкційні російські активи не конфіскуватимуть, але Україна повертатиме такі кредити лише після того, як Росія сплатить репарації.

За різними оцінками, "репараційний кредит" Європейського Союзу для України, забезпечений російськими активами, може становити 130-140 млрд євро. Остаточно його розмір визначать після оцінки Міжнародним валютним фондом потреб України у фінансуванні у 2026 та 2027 роках.

Загалом наразі в Euroclear накопичилось понад 175 млрд євро готівки від заморожених російських активів, яка може бути використана для забезпечення нової позики. Але перш ніж ЄС погодить надання репараційної позики, він захоче погасити позику G7 для України у розмірі 45 млрд євро ($50 мільярдів), узгоджену минулого року, яка мала б погашатися за рахунок прибутків від заморожених активів РФ.

Топ коментарі
+16
І шо ж це буде за "болюча відповідь"? Захарова покаже стріптіз і у всіх очі випадуть?
показати весь коментар
30.10.2025 18:33 Відповісти
+12
В ответ Захарова Выложит свои фотографии в голом виде?
показати весь коментар
30.10.2025 18:37 Відповісти
+10
Захарова сяде дупою на кактус і буде плакати у відповідь.
показати весь коментар
30.10.2025 18:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Конфискуют американские и европейские активы в Сбербанке?
А там их сколько ?
100 долларов?
И 100 евро?
показати весь коментар
30.10.2025 18:33 Відповісти
Захарова сяде дупою на кактус і буде плакати у відповідь.
показати весь коментар
30.10.2025 18:35 Відповісти
Скорше, запхає туди того кактуса.
...Ма-а-а-ати Василева!
показати весь коментар
30.10.2025 23:40 Відповісти

Лише в тому разі, коли ті скромні заощадження не були напередодні безкомпромісно пропиті дуетом з одним Мєдвєдом.
показати весь коментар
30.10.2025 23:43 Відповісти
І шо ж це буде за "болюча відповідь"? Захарова покаже стріптіз і у всіх очі випадуть?
показати весь коментар
30.10.2025 18:33 Відповісти
сосне
показати весь коментар
30.10.2025 19:40 Відповісти
Та ну на фіг. Це справді страшно.
показати весь коментар
30.10.2025 19:44 Відповісти
Вона лякає. Але стоїть гостре питання - невже Європа не розуміє, що їй лякатись НЕ можна.
показати весь коментар
30.10.2025 18:36 Відповісти
Тепер, мешканцям, треба пильнувати усі свої під'їзди в будинках, країн ЄС-НАТО, бо московіти засеруть вялічієм, і ліфтові кабіни!!
показати весь коментар
30.10.2025 18:36 Відповісти
В ответ Захарова Выложит свои фотографии в голом виде?
показати весь коментар
30.10.2025 18:37 Відповісти
Це вже садизм! Заборонено всіма Женевськими конвенціями.
показати весь коментар
30.10.2025 19:01 Відповісти
Фашизди…
показати весь коментар
30.10.2025 19:35 Відповісти
Я уявив собі то жахіття (Боже! От за які гріхи Ти покарав мене розвинутою уявою?!)...
Що тепер мені робити, щоб той-во... роз-уявити і по-людськи заснути?
показати весь коментар
30.10.2025 23:22 Відповісти
Випила на брудершафт з мєдвєдєвим?
показати весь коментар
30.10.2025 18:39 Відповісти

Скорше, зранку з однієї калюжі похлебтали... А воно їм обом "дало в голову на старі дріжджі"!
показати весь коментар
30.10.2025 23:26 Відповісти
Хай зроблять собі болючу відповідь, рашисти кляті.
показати весь коментар
30.10.2025 18:40 Відповісти
Невже Машка "зав'яже"? Тільки не це.😱
показати весь коментар
30.10.2025 18:42 Відповісти
Європа повинна 100% перестати торгувати
з росією , повикривати всі ті дочірні компанії
всіх зіц-прєдсєдатєлєй, вишвирнути їх геть,
позбавити всіх ліцензій
тоді хай лякають їжака голою сракою
показати весь коментар
30.10.2025 18:43 Відповісти
Невже ж забухає?
показати весь коментар
30.10.2025 18:48 Відповісти
расия - це гарний полігон для ядерних іспитів усіх ядерних країн
показати весь коментар
30.10.2025 18:59 Відповісти
Да, если вы не отзовётесь, мы напишем в спортлото ...
показати весь коментар
30.10.2025 19:04 Відповісти
В Захарової трісне пукан, аж у всіх животи будуть БОЛІТИ від сміху.
показати весь коментар
30.10.2025 19:05 Відповісти
Скорше, друге. Бо з першим не складеться. Досі пердяча кишка у манькі не трісла (хоча були приводи багато хардкорніші!), отже, не трісне й зараз. Можливо, вона "прокачала" собі той життєво необхідний орган сіткою з композитного матеріалу.
показати весь коментар
30.10.2025 23:16 Відповісти
Невже відстрапонить себе кедровою шишкою?
показати весь коментар
30.10.2025 19:11 Відповісти
О-о-о... Бачу, пан знається на перверзіях!
показати весь коментар
30.10.2025 23:10 Відповісти
Манька облігація ще та мазохістка.
показати весь коментар
30.10.2025 19:37 Відповісти
Не треба їх лякати - вони і так цього не зроблять , бо вже налякані ...
показати весь коментар
30.10.2025 19:50 Відповісти
Ого! Невже подоляк вам нашрайбав таке в методичках?
Же-е-е-есть...
показати весь коментар
30.10.2025 23:46 Відповісти
Країна з ВВП меньше ніж в Італії може "болюче" відповісти?
показати весь коментар
30.10.2025 19:53 Відповісти
Гадаю, що може.
Приміром, якесь іржаве корито з "тіньового флоту", що перпевозить нафту, зовсім випадково сяде на мілину в територіальних водах, скажімо, Нідерландів. Зовсім недалеко від берега. І за дивним збігом обставин під час такого інциденту та кальоша отримає здоровенну пробоїну, через яку в море витече дохолєри нафти...
Точно Вам кажу: Грета Тумблєр з того приводу буде сиділа ціхо, як гівно у траві.
І що тоді?..
...Ото ж бо й воно! (с)
показати весь коментар
31.10.2025 00:04 Відповісти
А нє, таким чином то звісно. Я грішним ділом подумав що бензоколонка себе уявила економічним гравцем номер 1 і йшлося про економічну відповідь. Самі ж кажуть, спрямовану на "компенсацію збитків". Яким чином ця помийка може щось собі компенсувати якщо Європа звісно знайде яйка це зробити - не дуже ясно.
показати весь коментар
31.10.2025 02:04 Відповісти
Больно мнє, больно, нє унять ету злую боль...
показати весь коментар
30.10.2025 20:06 Відповісти
А от нєхій було їй до дупи пхати кактуса...
показати весь коментар
30.10.2025 23:56 Відповісти
Ага! Похмелили Маню Захєрову, і вона спромоглася щось ротом сказати... пардон, хрю-гавкнути.
показати весь коментар
30.10.2025 23:08 Відповісти
Жопна біль Захарової буде нестерпною.
показати весь коментар
30.10.2025 23:13 Відповісти
Ніт!
Не так.
А правильно писати ось так: Манькині борошна будуть настільки нечоловічими, що аж лихим парфумам у пеклі стане лячно!
показати весь коментар
30.10.2025 23:52 Відповісти