13492 відвідувача онлайн

Зеленський і Буданов обговорили плани РФ та операції військової розвідки: Доручив провести деякі заходи в інтересах України

буданов доповів Зеленському

Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова, зокрема, щодо російських планів на перше півріччя наступного року, та доручив провести заходи в інтересах України.

Про це Зеленський повідомив у телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Доповідь керівника ГУР Кирила Буданова. Багато непублічних деталей. Серед тих речей, про які можемо говорити публічно, Кирило доповів про наявні дані щодо російських планів на перше півріччя наступного року", - йдеться в повідомленні.

Зеленський зазначив, що йшлося також про ключові аспекти геополітичної ситуації навколо України: Відслідковуємо російські зв’язки в ключових регіонах світу та обмежуємо їх".

"Також говорили про операції військової розвідки – разом з іншими нашими силами. Доручив провести деякі заходи в інтересах України", - додав президент.

Топ коментарі
+13
вивезти чернишова ? )))
показати весь коментар
12.11.2025 15:38 Відповісти
+9
робговорили дії на випадок можливого "шухеру" в Україні і куда "гострити лижі"
показати весь коментар
12.11.2025 15:42 Відповісти
+8
Буданов же мав порвати кацапів в Покровську
показати весь коментар
12.11.2025 15:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вивезти чернишова ? )))
показати весь коментар
12.11.2025 15:38 Відповісти
так все оперативненько...
нагадують буданову про спільне, родинами, проживання під одним дахом з гогілашвілі...всі все фіксують
показати весь коментар
12.11.2025 15:43 Відповісти
а чого це Оманська Гнида відосик не записала ?
показати весь коментар
12.11.2025 15:39 Відповісти
Буданов же мав порвати кацапів в Покровську
показати весь коментар
12.11.2025 15:40 Відповісти
були вихідні дні - "не на часі"!
та й кава охолонула....
показати весь коментар
12.11.2025 15:42 Відповісти
як і в Криму .. рвач ще той
показати весь коментар
12.11.2025 15:42 Відповісти
Обговорили хто шо прокурору буде казати
показати весь коментар
12.11.2025 15:40 Відповісти
Тема: "Че Гавара" між рядками тексту...
бАданга сам такі рішення не приймає!!!
показати весь коментар
12.11.2025 15:40 Відповісти
Цей сходняк відбувся відразу після візиту Чернишова до ГУР.
показати весь коментар
12.11.2025 15:41 Відповісти
зелений інфошум на Міндічгейт.
Але - малувато буде. Потрібно щогодини, і 24/7.
І те - не факт, що переб'ється.
показати весь коментар
12.11.2025 15:41 Відповісти
робговорили дії на випадок можливого "шухеру" в Україні і куда "гострити лижі"
показати весь коментар
12.11.2025 15:42 Відповісти
у бАданги є своя авіація - до кордону за годину можна долетіти!
Але кількість посадкових місць обмежена, як і при висадці десанту ...!
показати весь коментар
12.11.2025 15:45 Відповісти
ЗЕлена Че Гевара вже в чумадані?
показати весь коментар
12.11.2025 15:44 Відповісти
Ти вже проводиш деякі заходи , вивезли два лями кеша в москву
показати весь коментар
12.11.2025 15:45 Відповісти
За вами і слова не встигнеш вставити.
показати весь коментар
12.11.2025 15:46 Відповісти
Стісняюсь спитать: а шо на "тєлємарахвєтє" про "міндічгейт" чути? (Може хтось дивиться "па долґу служби"?)
показати весь коментар
12.11.2025 15:46 Відповісти
Заходы в интересах Украины - это новые удары по НПЗ? Как неожидано, никто ж ведь такого не ожидает, правда?
показати весь коментар
12.11.2025 15:54 Відповісти
спасти рядового чегевару....
показати весь коментар
12.11.2025 16:14 Відповісти
зелений зрадник робить вигляд що нічого не відбувається і що це не його спіймали на корупції на крові
показати весь коментар
12.11.2025 16:22 Відповісти
https://www.facebook.com/share/p/1JsvMJ2igo/ Віталій ГАЙДУКЕВИЧ:
Тут вже пояснювальна команда потрібна...
На якому моменті справа про корупцію найближчих друзів і партнерів Зеленського стає справою про державну зраду перших осіб держави? З яких ще тем/схем гроші передавались в столицю країни агресора?
Якщо у НАБУ ще багато ТАКИХ цитат - на якому етапі СБУ відпускає слідчих НАБУ (яким закидає співпрацю з Росією) і відкриває справи проти найближчого оточення президента України за державну зраду?
Якщо парламент не назбирує потрібної кількості підписів за відставку уряду і не голосує цю відставку - чи слід це розуміти, як "більшість депутатів більшості в заручниках кругової поруки, бо замарані в токсичних і злочинних історіях"?
А може СБУ вже відкрило справу, на Міндіча і Ко. дізнавшись про дії, що несуть пряму шкоду національній безпеці? А коли брифінг на цю тему? От про Рьошика і остальних... а шо ше найближче оточення Зеленського передавало/передає до Москви?
Коли ДПСУ офіційно пояснить через яке КПП виїхав Міндіч? Якщо гаманець Зеленського тікав з країни за кілька годин до обшуків, то він точно не встиг за цей час домчати до кордону - чи могло НАБУ "запросити" невиїзд громадянина Міндіча з причини втьоку зі слідчих дій?
Якщо СБУ не має претензій до людей Деркача в енергосекторі, то це некомпетентність, корумпованість чи державна зрада?
А про літак Патрушева в Омані вже можна говорити чи "то на Новий Год"?
Якщо на ці питання немає вичерпних відповідей в найближчий час, то це говорить про... про що?
показати весь коментар
12.11.2025 17:00 Відповісти