6073 відвідувача онлайн

Стрілянина на території львівської школи: спалахнув конфлікт між батьками, поранено чоловіка, - поліція. ВIДЕО

Поліція Львівщини працює на місці стрілянини на території школи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.

Все почалося зі сварки

Попередньо відомо, що між двома батьками учнів сталась сварка у приміщенні однієї зі шкіл, яка згодом на вулиці переросла у бійку. У ході конфлікту один із чоловіків вистрелив із травматичної зброї в опонента. Потерпілого госпіталізовано.

"Подія сталась сьогодні вранці у Сихівському районі міста. Унаслідок бійки між двома чоловіками, які є батьками учнів, один із них здійснив постріли із травматичної зброї у бік іншого", - пояснили в поліції.

Інспектор СОБ одразу втрутився у бійку, відібрав зброю та викликав швидку.

У результаті обоє чоловіків звернулись за медичною допомогою.

Кримінальне провадження

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування встановлюються усі обставини події.

Топ коментарі
+10
Цікаво, що то за такі рембо і чому не вооть на фронті!
показати весь коментар
24.11.2025 12:04 Відповісти
+6
результат переїзду кацапоїдів
показати весь коментар
24.11.2025 13:23 Відповісти
+5
вже й стріляти треноване..упєрьод
показати весь коментар
24.11.2025 12:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не дав списати синочку?
показати весь коментар
24.11.2025 11:39 Відповісти
На западных кордонах державы неспокойно,нужно отправить туда несколько дивизий отборных правоохоронцив.
показати весь коментар
24.11.2025 11:47 Відповісти
результат переїзду кацапоїдів
показати весь коментар
24.11.2025 13:23 Відповісти
100%
показати весь коментар
24.11.2025 16:23 Відповісти
https://t.me/channel5UA/143192 5 канал:
На подвір'ї львівської школи №13 на Сихові сталася стрілянина, - директор департаменту освіти та культури Львівської міської ради Андрій Закалюк
Конфлікт виник після інциденту між дітьми в класі. Заради врегулювання ситуації батьків запросили на зустріч до директора та соціального працівника. Однак порозуміння досягти не вдалося, суперечка між батьками переросла у стрілянину просто на шкільному подвір'ї.
Під час суперечки один із чоловіків дістав пневматичний пістолет і, за попередньою інформацією, здійснив чотири постріли. Інший батько отримав поранення в живіт та ногу. Потерпілого забрала швидка, на місці працює поліція.

У школі ніхто з учнів чи педагогів не постраждав.
показати весь коментар
24.11.2025 11:50 Відповісти
вже й стріляти треноване..упєрьод
показати весь коментар
24.11.2025 12:04 Відповісти
Цікаво, що то за такі рембо і чому не вооть на фронті!
показати весь коментар
24.11.2025 12:04 Відповісти
Вони просто не стримали емоцій під час оповіщення.
показати весь коментар
24.11.2025 12:38 Відповісти
Зеленський про них теж, і «не знає», як і про міндіча+цукерманів+цілої групи своїх призначенців в Будинку Уряду, ДБР, НАЦБАНКУ, митниці….
«Заброньовані інваліди», на 4році повномасштабки московської, ошиваються якась сіра маса осіб по Україні, а зеленський про них, ні бельмеса не знає!!?? Отак і сидить пересидентом при єрмаку Урядовому кварталі!! Тільки відосики час від часу випускає, з воланням, на кшалт, браття і сєстри… єднаймося, навколо кабміндічів….
показати весь коментар
24.11.2025 17:22 Відповісти
,, Панаєхелі" ?
показати весь коментар
24.11.2025 12:17 Відповісти
Це пиз...ець, яким треба бути неадекватом, що б вчинити стрілянину у школі! Стрільця в окопи на нуль, хай там стріляє досхочу! 🤬
показати весь коментар
24.11.2025 12:22 Відповісти
Тобто, порушника закону не покарати, а надаьти честь служити в ЗСУ?

То може хай він працює вашим лікарем? Чи піде працювати вчителем? Чому ви вирішили, що ЗСУ це виправна колонія?
показати весь коментар
24.11.2025 12:48 Відповісти
Це ж публіка "Цензора" - вже треба давно звикнути
показати весь коментар
24.11.2025 12:51 Відповісти
То якого ти тут товчесся?
показати весь коментар
24.11.2025 13:25 Відповісти
Шоб було
показати весь коментар
24.11.2025 14:17 Відповісти
А бусифікатори зеленського, відловлюють і відправляють у військо тільки добровольців і патріотів?
показати весь коментар
24.11.2025 13:29 Відповісти
А як варіант - інший батько здоровіший та неадекватніший поліз у бійку, а той його таким чином намагався стримати???
показати весь коментар
24.11.2025 13:47 Відповісти
Бггг... нашо далеко ходити.. знайомі розказували в одній київській школі під час батьківських зборів вчителька почала розказувати шо такий-то погано себе поводить на уроках. То його батя встав, витягнув пєндєля і сказав шо "якшо якась **** ще хоч слово киздане про його дитину, то він її пристрелить накуй". Заникав пєстєля і сів на місце. Більше питання про поведінку малого недоноска не піднімалося.
показати весь коментар
24.11.2025 12:26 Відповісти
мушку той козел спилив? бо зброю відібрати легко особливо у кретина
показати весь коментар
24.11.2025 13:23 Відповісти
Наскільки я знаю, бажаючих відбирати не знайшлося... та і взагалі... в мене було не дуже багато випадків, коли хтось в полі зору махав пєндєлєм, і жодного разу жодного героя відбирати пєстік не було.
показати весь коментар
24.11.2025 13:36 Відповісти
ну в нас терпіли 90% чоловіків, так мами виховують
я б забрав, ******** та сдав поліції , там "********* зі зброею", від 3 років
показати весь коментар
24.11.2025 13:40 Відповісти
а в чому не терпильність полягає? лізти на ствол без зброї?) Це ідіотизм називаються. А ідіоти помирають рано. Вангую, шо того дибіла будуть відмазувати через ТЦК
показати весь коментар
24.11.2025 13:46 Відповісти
а якщо він скаже - дай но твою бабу пограю?
показати весь коментар
24.11.2025 14:34 Відповісти
Не тільки мамки. Совок зробив із багатьох "РАБІВ" ментально.
показати весь коментар
24.11.2025 13:49 Відповісти
тому й маемо це лайно 30 років
навіть зараз майдану не видно
усі відоси ваяють який поганий зе
показати весь коментар
24.11.2025 14:35 Відповісти
Я не хочу розводити безпідставний срач і переходити на особистості, але чи багато пєндєлєй чи ножів ви вже відібрали? За моїм особистим досвідом навіть резиновий ніж на спарингу відібрати досить складно. Може я просто недостатньо тренувався...
показати весь коментар
24.11.2025 14:04 Відповісти
я боксую з 17 років, можу вирубити раніше ніж ти дістанеш ствол
в мене дві судимості за самозахист
повір я б того підора там положив

а... про ніж до речі мови не було
ніж небезпечніший ніж вогнепал, ну в смислі видібрати...
показати весь коментар
24.11.2025 14:33 Відповісти
Тоді питань нема. Але ж ви маєте розуміти шо далеко не всі боксують з 17 років. Це скоріше виключення ніж правило.
показати весь коментар
24.11.2025 15:04 Відповісти
справа не в боксі
я коли відчуваю небезпеку дуже нервую , внаслідок негативного досвіду (3 ножевих у спину)
ну й бикуючі понторези не чекають такої реакції
😁
показати весь коментар
24.11.2025 15:06 Відповісти
чоловік повинен зупинити зло
так мене вчили
😇
показати весь коментар
24.11.2025 15:07 Відповісти
На мою думку зло повинні зупиняти спеціально обучені і екіпіровані чоловіки, які отримують за це заробітну плату . Бо якшо самому ганятися за поганцями і відбирати в них валини, то нафіга тоді піліція?
показати весь коментар
24.11.2025 15:10 Відповісти
це абстрактно, друже...
коли на твоїх очах бьють жінку ти будеш дзвонити чи вступишся?
показати весь коментар
24.11.2025 15:20 Відповісти
Персонально я мабудь спочатку подзвоню. Бо коли вступлюся і замість жінки будуть бити вже мене, то викликати допомогу буде незручно. Руки будуть зайняті. А так є шанс, шо хтось таки приїде поки туди-сюди.
показати весь коментар
24.11.2025 15:49 Відповісти
спочатку чи ні то справа складна...
бо я так поняв ти потім всеж заступишся?
а там все може пійти не так ... тобто може придеться труп ховати а не поліцію викликати...
життя непредсказуеме 😁
показати весь коментар
24.11.2025 17:12 Відповісти
поллюція у нас корумпована на 99%
кажу як людина яка провела дві карні справи
показати весь коментар
24.11.2025 15:21 Відповісти
Просто я зовсім не впевнений, шо той чувак - поганий хлопець, бандит чи шось таке. З вірогідністю відсотків 90, шо це якраз в тій чи іншій мірі захисник правопорядку. І ось картина маслом - спортсмен боксер напав в школі на "рицаря без страха і упрьока" майора СБУ Проніна, керівника відділу по протидії економічним злочинам серед бабульок біля метро з двадцятирічним бездоганним послужним списком. Наніс тяжкі гематоми під ліве око і заволодів табельною зброєю з метою вчинення теракту на території школи. Перевіряються звʼязки нападника з ФСБ.
показати весь коментар
24.11.2025 15:44 Відповісти
так це не працює
якщо людина у людному місці витягує зброю чи ніж то кваліфікуеться як 296 ч 4
свідків десь так 20 ?

сяде або заманаеться пилок ковтати
сбу зараз не панацея, самі бояться чим усе закінчиться
показати весь коментар
24.11.2025 15:47 Відповісти
Я не знаю чим історія скінчилася. Пропоную вірити в людство і сподіватися, шо тіпу стало соромно, він вибачився і більше так не робив.
показати весь коментар
24.11.2025 15:51 Відповісти
така мразь може випадково навіть застрелити твою жінку там у класі, ти б чекав?
показати весь коментар
24.11.2025 13:42 Відповісти
це бабське бла-бла: (від довіреної особи,з неназваних джерел, таємного видання): якийсь батько, якась вчителька, в якийсь "пєндєль"... це для чого?
показати весь коментар
24.11.2025 13:57 Відповісти
Ні для чого. ворожа пропаганда. листайте далі.
показати весь коментар
24.11.2025 14:01 Відповісти
Не хотел сдавать на шторы, вот и стрельба получилась.
показати весь коментар
24.11.2025 12:42 Відповісти
дикуни, яке ЄС ?
показати весь коментар
24.11.2025 12:45 Відповісти
сам ти звідки, "нерогуль"? щось кацапоїдним акцентом тхне.
показати весь коментар
24.11.2025 13:25 Відповісти
тобто для тебе це нормально коли починають стріляти у школі, або коли водій достає гранату та кідає у поліцію ?
показати весь коментар
24.11.2025 13:32 Відповісти
ну камон, всім відомо, ким з 80-х заселили Сихів))) не сміши А в переіод дешевих однушок - то тим більше
показати весь коментар
24.11.2025 13:44 Відповісти
Як казав Атос:
- Пане, Ви невігла!
Це я до того, що "тикати" незнайомій людині в пристойному товаристві, яким є "Цензор" не прийнято.
Це по-перше, а по-друге, підручник з української мови Ви , "замочили в сортире", тому що згідно норм українського правопису нове речення починається з великої літери.
показати весь коментар
24.11.2025 17:46 Відповісти
Для прибічників повального дозволу на носіння короткоствольної зброї.
показати весь коментар
24.11.2025 13:35 Відповісти
такої ж думки і тєрпіли-какаразніци, кацапи, озброєні бандюки, мусора-чиновники-судді-профуратура і, загалом, влада, яка сциться озброєного ураїнця..
показати весь коментар
24.11.2025 14:17 Відповісти
в нього був травмат
то дурня, привід шоб тебе застрелили з переляку
показати весь коментар
24.11.2025 17:10 Відповісти
Хто небудь бачів інспектора СОБ на відео який " одразу втрутився в бійку "?
показати весь коментар
24.11.2025 13:37 Відповісти
а нашо воно йому, питання? Для того є поліція. Яка до того ж- озброєна. Ти ж певно лізеш голими руками на танк завжди, герой
показати весь коментар
24.11.2025 13:43 Відповісти
Перепрошую , а хто такий інспектор СОБ ? Це кваліфікований поліцейський, який працюе в освітних закладах для забезпечення безпеки . Я розумію що для вас важкувато подивитись подивитись посадові інструкціі інспектора СОБ )
показати весь коментар
24.11.2025 15:05 Відповісти
Заборонити вхід на територію навчальних закладів стороннім особам.
показати весь коментар
24.11.2025 13:39 Відповісти
Шо там, "культурна столиця", хтось не знав різниці між "Бабелем" та "Бебелем"?))))
показати весь коментар
24.11.2025 13:42 Відповісти
а між бебелем і балаболом?
показати весь коментар
24.11.2025 14:17 Відповісти
Красавчик...як раз на випускний дитини вийде з тюрми.
показати весь коментар
24.11.2025 14:38 Відповісти
довбограї...
показати весь коментар
24.11.2025 16:31 Відповісти
Наступним разом хай гранатомети беруть.
показати весь коментар
24.11.2025 17:13 Відповісти
лугандон переплутав де що йому можна а де не треба...