9934 відвідувача онлайн

У Франції обшукали віллу Піскуна: вилучено понад 1 млн євро у вигляді золота та годинників

Святослав Піскун

Правоохоронці  у Франції під час обшуку на віллі колишнього генпрокурора України Святослава Піскуна вилучили €90 тис., 3 кг золота та 18 преміальних годинників через відсутність документів про їхнє походження.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише ZN.UA з посиланням на співрозмовника в правоохоронних органах.

Зазначається, Піскун не зміг підтвердити походження валюти, надати банківські документи на купівлю золотих злитків і митні документи, що підтверджують законність ввезення на територію Франції дорогих годинників, його затримала французька поліція. Французи розпочали кримінальну справу щодо легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, і вирішується питання про висунення йому звинувачень за цією статтею.

Згідно з інформацією з оточення колишнього генпрокурора, французи його відпустили, але розслідування продовжується.

Що передувало? 

Французькі правоохоронці провели 16 грудня обшуки на віллі колишнього генерального прокурора України Святослава Піскуна.

  • Піскун був генпрокурором з 2002 по 2007 рік, а згодом — нардепом V та VI скликання від Партії регіонів. А у 2020 році ненадовго став радником генпрокурорки Ірини Венедіктової.
Топ коментарі
+38
Памятаю як ця паскуда не вилазила з каналів медвечука вчив моралі українців ,заарештувати гада разом з кучмою.
показати весь коментар
23.12.2025 09:08 Відповісти
+21
Ця суть Української влади за всі роки, кожен доривався до корита лише з ціллю власного збагачення, при тому що й зараз одні гинуть і окопах, щоб інші могли безкарно красти...
показати весь коментар
23.12.2025 09:10 Відповісти
+20
Так ії ніяким чином на фронт не відправиш. Тцк та поліція на них працює, озброєна охорона теж не на фронті- їх захищає - не від орків а від народу. Прикордонники та таможня на них працюють.
Чи може ви думали що вся ця пи**ота добровільно сама піде воювати, патріоти, вишиванка?
Вишиванка їм потрібна як маскування щоб красти.
показати весь коментар
23.12.2025 09:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мразота
показати весь коментар
23.12.2025 09:07 Відповісти
Памятаю як ця паскуда не вилазила з каналів медвечука вчив моралі українців ,заарештувати гада разом з кучмою.
показати весь коментар
23.12.2025 09:08 Відповісти
Може хоть французи за жопу візьмуть раз українці не спроможні.
показати весь коментар
23.12.2025 09:22 Відповісти
Я тоже хорошо его запомнил. Сидел, развалившись в кресле, и з барским видом учил зрителей добродетели. И всегда с*** выходил сухим из воды. Если бы ещё забугорные спецслужбы других наших за жопу* взяли как пискуна, цены бы и не было.
показати весь коментар
23.12.2025 10:10 Відповісти
Вишиванка їм потрібна як маскування щоб красти.
показати весь коментар
23.12.2025 09:21 Відповісти
Вишиванка їм потрібна як маскування
показати весь коментар
23.12.2025 09:24 Відповісти
Кацапам головне вишиванку замарати, знаєм таких. Ваші в косоворотках кадирову коран цілують
показати весь коментар
23.12.2025 09:27 Відповісти
Какие н****й кацапы.. а насчёт вышиванки-видели вышиванку у миндича? Вышиванка вся расписано звёздами Давида.
показати весь коментар
23.12.2025 10:12 Відповісти
Не тикайте пальцем в "суть Української влади за всі роки", матрос Консатнтін!
Висновок буде не того розміру.🤨
показати весь коментар
23.12.2025 11:38 Відповісти
Ти хочеш сказати, що ваша, російська влада " дорвавшись до корита" не краде?
показати весь коментар
23.12.2025 11:38 Відповісти
Непосильною працею,безсонними ночами зароблено.Здається що немає одного чиновника,посадової особи,керівників різних ланок економіки,бізнесу,правоохоронних органів щоб не були корупціонерами,хабарниками.Це відповідь чому в Україні простий народ живе бідно.В той же час цей простий народ обирає і приводить до влади ІДІОТІВ.ДУМАЙ-ТЕ!
показати весь коментар
23.12.2025 09:13 Відповісти
Так був же тричі Генпрокурором! Працював "невтомно" для свого блага.
показати весь коментар
23.12.2025 09:29 Відповісти
Та цей же "простий народ" більше плачеться,чим є насправді.. Потроху краде,поголовно не платить податки(все в "кеші".),і ридає. За квартиру дорого. -То оформіть субсидію. Не можу,дочка із зятем та дітьми зареєстровані,вони за кордоном живуть. Помру,квартира їм дістанеться..
показати весь коментар
23.12.2025 10:23 Відповісти
3 кг. золота? Всього!
показати весь коментар
23.12.2025 09:14 Відповісти
це те, що лежало на видноті в акваріумі поруч із золотими рибками...
показати весь коментар
23.12.2025 09:16 Відповісти
ну хоч французи трохи пощипають "все непосильно нажитое" в того піскуна, хоча напевно адвокати в основному відмажуть і відбудеться якимись штрафами і незначною конфіскацією 🤔
показати весь коментар
23.12.2025 09:14 Відповісти
народ , и этот КАНДИМИНИМУМ есть у КАЖДОГО , начиная с головы сельсовета , депутата любого уровня и до самого верха !!! бери любого и не ошибешься !!!(((
показати весь коментар
23.12.2025 09:19 Відповісти
Про чиновникі на всіх рівнях це правда
показати весь коментар
23.12.2025 09:26 Відповісти
всьо, всьо шо нажито непосільним трудом.
трі магнітофона, трі відеокамери, куртка замшевая.. трі штукі
показати весь коментар
23.12.2025 09:22 Відповісти
Преміальний годинник... 18 штук...
показати весь коментар
23.12.2025 10:20 Відповісти
Дідусь назбирав грошенят , щоб купити у Макрона бімбу ,,ядрону" для захисту земляків , ви кажете злодій .
показати весь коментар
23.12.2025 09:27 Відповісти
Невже після того він більше не піщіть?
показати весь коментар
23.12.2025 09:33 Відповісти
Міндіч умикнув 100 млн, а Піскун лише один. Інфляція...
показати весь коментар
23.12.2025 09:36 Відповісти
думаю це не всі його кошти, надавні нєпосільним трудом
показати весь коментар
23.12.2025 10:35 Відповісти
Понятно, что на посту генпрокура не терял времени даром, но был пожалуй самым порядочным генпрокурором среди всех остальных за весь период нашей незалежности.
показати весь коментар
23.12.2025 09:38 Відповісти
Щось у вас плутанина у макітрі. "Був самим порядним" з ворів- не насмішили. Злодій він і є злодій і не буває наполовину, чи порядного- він цю межу порядності переступив, коли взяв перший хабар і закрив справу.
показати весь коментар
23.12.2025 09:58 Відповісти
- Мсь'є, жи не манж па сі жур
показати весь коментар
23.12.2025 09:38 Відповісти
По теперішнім міркам з 90 тис. євро - "ніщєброд"
показати весь коментар
23.12.2025 09:42 Відповісти
Мати наліком на території Франції такі суми заборонено, а ще там золота на 3 кіла і іншого.
А так у нього свій рахунок у Швейцарії, а живе він на віллі коло Канн.
показати весь коментар
23.12.2025 10:30 Відповісти
А що - так можна - запитуєш, звідки гроші - не знаю - в тюрму? Це якось не по українські...
показати весь коментар
23.12.2025 10:04 Відповісти
А живе це падло на Лазузрці Франції, неподалік від Канни.
показати весь коментар
23.12.2025 10:27 Відповісти
Вот эти руки, руки трудовые....
https://www.youtube.com/watch?v=yo0KHsSzo7c
показати весь коментар
23.12.2025 10:28 Відповісти
Думал у Хранції тепло жопу відсидіти. Тільки Франція це вам не Українська нігерія. Там навіть 100 євро наліком в тебе в магазині не приймуть, тільки безнал. Бо налічка може бути крадена, або надбана корупційним чи шахрайським шляхом
показати весь коментар
23.12.2025 10:33 Відповісти
Краще супроводіть його назад в Україну. Наші правоохоронці обдеруть його як липу, в одних підштанниках залишиться
показати весь коментар
23.12.2025 11:14 Відповісти
Доречі, де зараз наш мальчик в трусіках - суддя Чаус, щось за нього зовсім забули.
показати весь коментар
23.12.2025 11:28 Відповісти
Генпрокурор в Україні це діагноз, а не посада.
показати весь коментар
23.12.2025 12:40 Відповісти