9342 відвідувача онлайн
2 481 5

Аварійне відключення газу на Тернопільщині: тривають ремонтні роботи

Аварійне відключення газу на Тернопільщині 26 грудня

У Тернопільській області сталося аварійне відключення газопостачання, внаслідок чого без газу тимчасово залишилися сотні домогосподарств і багатоквартирні будинки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Тернопільської обласної військової адміністрації в Телеграм.

Що відомо про аварійне відключення

За інформацією обласної влади, причиною припинення подачі газу стала технічна несправність на одному з об’єктів газорозподільної інфраструктури. Фахівці вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

Позапланове відключення зафіксували у місті Ланівці. Газ подали зупинити з міркувань безпеки для запобігання можливим ускладненням.

  • Унаслідок аварії без газопостачання залишилися близько 600 приватних споживачів, а також мешканці 15 багатоквартирних будинків.

"Відключення має вимушений характер і пов’язане виключно з технічною несправністю обладнання", — повідомили в Тернопільській ОВА.

Влада наголошує, що рішення про припинення подачі газу було ухвалене з метою гарантування безпеки населення.

Газ відновлюватимуть поетапно

Аварійні бригади працюють у посиленому режимі. Фахівці стабілізують роботу системи, усувають несправності та проводять необхідні перевірки перед відновленням газопостачання.

У Тернопільській ОВА зазначили, що подачу газу відновлюватимуть поетапно та з дотриманням усіх вимог безпеки.

Про терміни завершення робіт повідомлять додатково.

Завантаження...