10290 відвідувачів онлайн

Підрозділи ТрО планують використовувати в оборонних операціях, - Сирський

Сили ТрО посилять артилерією, ППО та дронами – Сирський

Бригади територіальної оборони переходять на нову структуру з безпілотними підрозділами, артилерією та ППО для ефективної оборони. Вони отримають нову уніфіковану структуру, артилерію, ППО та роботизовані комплекси.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Він зазначив, що вже пів року триває реформування військових частин Сил територіальної оборони. За словами Сирського, усі бригади Сили територіальної оборони ЗСУ переходять на уніфіковану структуру, у якій значно посилюється безпілотна складова.

Головнокомандувач зазначив,  що у межах реформи до складу бригад вводяться підрозділи великокаліберної артилерії, зенітно-ракетні підрозділи, а також підрозділи наземних роботизованих комплексів.

Такі зміни мають суттєво підвищити бойові можливості бригад територіальної оборони та дозволять їм ефективніше виконувати завдання з оборони визначених ділянок фронту. За словами Сирського, підрозділи територіальної оборони планується застосовувати насамперед у межах оборонних операцій.

"Наша мета – підвищити боєздатність Сил тероборони та водночас зменшити число втрат. Системне оновлення структури, озброєння Сил ТрО ЗС України додатковими засобами ураження та покращення логістичних можливостей – доцільна інвестиція в оборону України в умовах довготривалої повномасштабної війни", – підкреслив Сирський.

Топ коментарі
+12
Ті роботизовані комплекси хоч звичайні підрозділи бачили?! Ви елементарними грілками не змогли зимою забезпечити 🤦
показати весь коментар
05.03.2026 13:55 Відповісти
+5
повір, ти не уявляєш наскільки ти не далекий від істини.
Максими і Дегтярьови не озброєнні.
82-мм міномети як найважча артилерія.
броньована техніка - тільки якщо придадуть до когось хто пожаліє і дасть покористувати якусь завалящу мотолигу.
показати весь коментар
05.03.2026 14:14 Відповісти
+2
Цивільним громадянам точно це слід знати? Ти краще розкажи військовим на фронті, де далекобійні снаряди до згаданої тобою великокаліберної артилерії?
показати весь коментар
05.03.2026 13:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ті роботизовані комплекси хоч звичайні підрозділи бачили?! Ви елементарними грілками не змогли зимою забезпечити 🤦
показати весь коментар
05.03.2026 13:55 Відповісти
А до цього на озброєні в них були тільки трьохлінійки?
показати весь коментар
05.03.2026 13:57 Відповісти
повір, ти не уявляєш наскільки ти не далекий від істини.
Максими і Дегтярьови не озброєнні.
82-мм міномети як найважча артилерія.
броньована техніка - тільки якщо придадуть до когось хто пожаліє і дасть покористувати якусь завалящу мотолигу.
показати весь коментар
05.03.2026 14:14 Відповісти
120-е тоже, аж 6 штук на бригаду.
показати весь коментар
05.03.2026 14:23 Відповісти
Може хоч зараз підсилять - та ну нах! - стільки років держати на голодному пайку
показати весь коментар
05.03.2026 14:24 Відповісти
Мій бат уже не підсилять. Стерли в нуль і розформували.
показати весь коментар
05.03.2026 14:27 Відповісти
Цими підрозділами затикали всі дірки
показати весь коментар
05.03.2026 14:36 Відповісти
Ми починали з 60-мм мінометів. Правда комбат (з артилеристів) пізніше намутив чотири пушки С-60 з яких вийшло 3 робочі. А Максими я вперше побачив в перших числах березня 2022 року і офігів, що вони на дерев'яних колесах. Ближче до літа у нас з'явилися СПГ-9 і восени 2022-го року ми вже вчили хлопців 1-го та 3-го піхотних батальйонів танкової бригади стріляти з них.
ТрО - легка піхота, йпть.
показати весь коментар
05.03.2026 14:31 Відповісти
Легка піхота - єгеря , а ТРО - суперлегка піхота , яка тим не менш весь час юзалась на фронті , як піхота звичайна !
показати весь коментар
05.03.2026 14:49 Відповісти
Были егеря, теперь они бригады ДШВ(где есть танки, САУ и прочие "Страйкеры").
показати весь коментар
05.03.2026 14:56 Відповісти
Цивільним громадянам точно це слід знати? Ти краще розкажи військовим на фронті, де далекобійні снаряди до згаданої тобою великокаліберної артилерії?
показати весь коментар
05.03.2026 13:58 Відповісти
Недавно гражданам сообщили, шо три бригады береговой обороны теперь морская пехота. Наверно надо).
показати весь коментар
05.03.2026 14:26 Відповісти
А лучшая оборона - це нападеніє.
показати весь коментар
05.03.2026 14:14 Відповісти
Коротше - буде звичайна піхота і тепер вже офіційно . Можливо тоді варто розформувати штабТРО зі всіма його структурами ? І головне - бригади ТРО так і не збираються використовувати в регіонах які вони повинні захищати ?!
показати весь коментар
05.03.2026 14:52 Відповісти
Одну из бригад ТРО переформировали даже в тяжелую механизированную. Процесс идет, видимо до полной ликвидации подобного типа бригад. Нет, не собираются.
показати весь коментар
05.03.2026 15:25 Відповісти
Це були риторичні запитання ....