7908 відвідувачів онлайн

Оголошено примусову евакуацію з п’яти сіл на Дніпропетровщині

Бійці 33 бригади евакуювали 5 цивільних з прифронтового села на Харківщині

Оголошено примусову евакуацію з пʼяти сіл Дніпропетровської області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Покровської територіальної громади Дніпропетровщини. 

Деталі рішення

З метою збереження життя та здоров’я жителів громади, у зв’язку з підвищеною загрозою життю та безпеці внаслідок збройної агресії Російської федерації, відповідно до рішень Синельниківського районного координаційного штабу з питань евакуації від 03 березня 2026 року, ухвалено рішення про проведення обов’язкової евакуації з окремих населених пунктів Синельниківського району Дніпропетровської області, де ведуться бойові дії, а саме: с. Катеринівка, с. Зарічне, с. Дрозди, с. Романки, с. Водяне.

Евакуація буде проводитися протягом 30 днів з 05 березня 2026 року.

Транзитним пунктом евакуації визначено с. Волоське, Дніпровського району Дніпропетровської області.

Топ коментарі
+8
рішення вірне.
але, куди ?

чи може ЗЄлєнський надати житло для людей ?
на дорогах Великого крадівництва ?
звиняйте, за чотири роки війни асвальт вже охолов

.
показати весь коментар
07.03.2026 16:32 Відповісти
+8
наступаем ,наступаем и ЭВАКУАЦИЯ )))) , кто пиз...т ???(((
показати весь коментар
07.03.2026 16:35 Відповісти
+7
Єрмак з бакановим і кагалом адвокатських від портнова, мабуть, уже на території цих сіл, допомагають Українцям???🤑🤑🤑🤑
показати весь коментар
07.03.2026 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
рішення вірне.
але, куди ?

чи може ЗЄлєнський надати житло для людей ?
на дорогах Великого крадівництва ?
звиняйте, за чотири роки війни асвальт вже охолов

.
показати весь коментар
07.03.2026 16:32 Відповісти
А якщо в нікуди,то краще чекати москалів?(В даній ситуації немає значення куди,а головне звідти.
показати весь коментар
07.03.2026 18:21 Відповісти
Упс. А як же контрнаступ?
показати весь коментар
07.03.2026 19:19 Відповісти
наступаем ,наступаем и ЭВАКУАЦИЯ )))) , кто пиз...т ???(((
показати весь коментар
07.03.2026 16:35 Відповісти
не все так однозначно - навіть при стабільній "лбз", розширюється кіл-зона за рахунок зростання дальнобійності дронів та КАБів, нажаль

.
показати весь коментар
07.03.2026 16:43 Відповісти
Просто писдьож зашкалює про ситуацію на фронті!
показати весь коментар
07.03.2026 19:06 Відповісти
То Сцирській на карті наступає(
показати весь коментар
07.03.2026 18:22 Відповісти
А як він курщину тримав .Захоплені кацами позиції по пів місяця тримав
показати весь коментар
07.03.2026 19:08 Відповісти
Відстрілювався з парабелума(На Курщині мій родич 40 річний кулеметник поклав життя(
показати весь коментар
07.03.2026 19:44 Відповісти
зЕ *******.
показати весь коментар
07.03.2026 18:44 Відповісти
Єрмак з бакановим і кагалом адвокатських від портнова, мабуть, уже на території цих сіл, допомагають Українцям???🤑🤑🤑🤑
показати весь коментар
07.03.2026 16:36 Відповісти
це звільнення кв.км. згідно плану Оманської Гниди
показати весь коментар
07.03.2026 16:40 Відповісти
язик не повертається сказати що саме "житєлі бамбаса отгрєбають за кідраса", синього чи ЗЄльоного, то без різниці, вони весь час тільки за них голосували.
так, ось це, нажаль щира правда !

але, на Цензорі є сьогоднішнє відео з напівзайнятого орками Грішиного, де цивільні бродять як зомбі по дорозі, якась бабця повзе на ходунках, а жінка на розстеленому коврику стоїть перед розіраним трупом.
це - жесть !
цивільних треба вивозити, хоч під конвоєм з німецькими вівчарками.

.
показати весь коментар
07.03.2026 16:57 Відповісти
По селах запустили перепис дворів може цим людям знайдуть пусті будинки .Все ж хоть шось
показати весь коментар
07.03.2026 16:41 Відповісти
так, рішення вірне:

реквізувати на час війни пустки, з виплатою від держави адекватної оренди власникам будинків.

це - нормальна практика військового стану: в Великобританії приватні готелі були реквізовані для розміщення біженців.
альо, Буковель !!!
чи час кататись на лижах, коли по всі Україні їдуть бусики "на щиті" ?
показати весь коментар
07.03.2026 16:48 Відповісти
Вірно впринципі. Але насправді ждуни і люди, логіку яких нормальна людина не розуміє тупо не хочуть виїзджати. "Нема куди" - тупа відмазка. В селах є безліч хат стоять пусткою - жити є де.
З ненавистю до ждунів і з жалем до інших недалеких людей, які не хочуть евакуюватись.
показати весь коментар
07.03.2026 17:20 Відповісти
А ти задумувався, чому ті хати стоять пусткою? Сам не хочеш в них заселитись?
показати весь коментар
07.03.2026 18:22 Відповісти
50+ тисяч орків ліквідовують щомісяця судячи по хфедорову але вони не те що обороняються навіть у нас йдуть постійно ось вже 3+ роки, хто бреше тоді!
показати весь коментар
07.03.2026 17:10 Відповісти
Ось вони справжні результати правління паяца. І воно, давно протерміноване, ще патякає про можливість балатуватись повторно!
показати весь коментар
07.03.2026 18:14 Відповісти