10984 відвідувача онлайн

США можуть зняти санкції з іранської нафти у морі, щоб сприяти зниженню цін, - Бессент

Міністр фінансів США Скотт Бессент

Сполучені Штати вже найближчими днями можуть скасувати санкції проти іранської нафти, яка перебуває в морі, щоб стримати ціни на "чорне золото" у світі.

Про це в ефірі Fox Business заявив міністр фінансів США Скотт Бессент, передає Цензор.НЕТ.

Утримання цін на нафту

Він зазначив, що Вашингтон уже дозволяє іранській нафті проходити через Ормузьку протоку, й Іран тримає близько 140 мільйонів барелів "у морі",

"Залежно від того, як рахувати, цього вистачає на 10 днів – 2 тижні поставок, які іранці видобували, і все це пішло б до Китаю", - сказав міністр США.

За словами Бессента, таке рішення могло б стримати ціни на нафту у світі "найближчим часом".

"Ми будемо використовувати іранські барелі проти іранців, щоб утримати ціни на низькому рівні протягом наступних 10 або 14 днів, поки ми продовжуємо цю (військову – ред.) кампанію. Отже, у нас є багато важелів впливу", - додав він.

Втручання у фінансові ринки

  • До того часу, як США перейдуть до скасування санкцій проти іранської нафти, яка знаходиться в морі, буде сформовано запас "близько 260 мільйонів додаткових барелів", заявив Бессент, вказавши також на випуск нафтових резервів низкою країн.

Посадовець вказав на "певні розмови" про те, що Міністерство фінансів США втрутиться у ринок нафтових ф'ючерсів, підкресливши, що відомство цього не робить.

"Ми не збираємося втручатися у фінансові ринки …Ми не втручаємося у фінансові ринки. Ми постачаємо на фізичні ринки", - додав він.

Топ коментарі
+14
Це *******... ******, хто вас вчив воювати??? Чи ви проти Європи воюєте разом з кацапами?
показати весь коментар
19.03.2026 16:16 Відповісти
+12
Та вони проводять свої суда, на питаючи вас і *** на вас кладуть.. Це ж наскільки треба бути їбанутим, щоб своєю Епічною Дурью підняти ціни з 60 до 120 дол, а потім ще зняти санкції з іранської та російської нафти? Агов... Там є хтось адекватний в ОП Трампа?
показати весь коментар
19.03.2026 16:19 Відповісти
+11
Краще вже з іранської, аніж з ×уйловської. І принагідно вручити премію Дарвіна Штатам у особі їхнього президента.
показати весь коментар
19.03.2026 16:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нє нє ..ніззя ..пуйло заборонив ))
показати весь коментар
19.03.2026 16:11 Відповісти
зя
показати весь коментар
19.03.2026 16:14 Відповісти
Шаг впірьод і два назад! Танці Трампа під дудку з кремлівської вежі.
показати весь коментар
19.03.2026 16:14 Відповісти
показати весь коментар
19.03.2026 16:19 Відповісти
Нажаль там одні ідіоти та клоуни. Настав час нарцисів, людей з ай кю балів на 20 не більше.
показати весь коментар
19.03.2026 16:24 Відповісти
Сподіваюсь це ненадовго. Бо якщо американці не схаменуться і не приберуть це цирк-шапіто, це зроблять китайці.
показати весь коментар
19.03.2026 16:29 Відповісти
Якісь безсистемні дії, смикання.
показати весь коментар
19.03.2026 16:19 Відповісти
США можуть зняти санкції з іранської нафти у морі, щоб сприяти зниженню цін, - Бессент "Ми будемо використовувати іранські барелі проти іранців Джерело: https://censor.net/ua/n3606112

"Он сейчас же получил пинок в ляжку, что означало: «Браво, Киса, браво, моя школа!» (с)
показати весь коментар
19.03.2026 16:20 Відповісти
Такое случается с Планами Победы...
показати весь коментар
19.03.2026 16:21 Відповісти
Близький схід - це порохова бочка - якшо шось там затівати - потрібно все передбачити
показати весь коментар
19.03.2026 16:21 Відповісти
Довоювались тупі мерзотники-таке собі Іран за 3 дня
показати весь коментар
19.03.2026 16:24 Відповісти
А Іранська нафта через Ормузьку протоку вільно транспортується. І Трамп дав наказ її не чіпати. Боїться, що Іран реально перекриє протоку, як грозить. А там вже нічим не допоможеш, і на Трампа звалиться світове лайно. Іран грозить вивезти декілька танкерів, або сухогрузів і затопити на фарватері. І їх підняти буде нереально.
показати весь коментар
19.03.2026 16:34 Відповісти
Санкции снимают, а цена на нефть все равно растет, а рашка специально обваливает свой рубль к $ (уже 86), чтобы накачивать свой военный бюджет. Рыжая падаль дает рашке возможность продолжать войну и поддерживать свою экономику.
показати весь коментар
19.03.2026 16:37 Відповісти
Ви б краще Ізраїль угомонили. Ті з-за вашої спини роздрачують Іран, коли бьють по його нафтогазових об'єктах а Іран довбе по НПЗ та заводах СПГ - і ціна, єстєствєнно, лізе вгору. Угомоніть вухастого Нетаньяху - ось причина всього цього рейваху.
показати весь коментар
19.03.2026 16:38 Відповісти
Це ж не планах ху...ла, тому трамп і нітаньяхо від цих планів не відступляться.
показати весь коментар
19.03.2026 16:58 Відповісти
Отож. Кацапи зараз впіймали свого коника - зіштовхнути лобами двох баранів, казати кожному куди треба бити іншого і робити вигляд, що вони хочуть їх помирити.
показати весь коментар
19.03.2026 17:07 Відповісти
І який хай був, коли Україна была по кацапським Нпз!
показати весь коментар
19.03.2026 20:30 Відповісти
Дебіли, це війна, а не торгівля. Ви не можете знімати санкції з тих, проти кого воюєте. Але у ваших барижних макітрах війна це транзакція. Або злиття та поглинання.
показати весь коментар
19.03.2026 16:44 Відповісти
Спочатку розбомбити Іран, щоб потім зняти санкції з його нафти бо криза з цінами з за війни в Ірані... Якась шизофренія.
показати весь коментар
19.03.2026 16:45 Відповісти
Ідіотизм? Тобто все це трамп рощв'язав аби ВИКЛЮЧНО Іран і росія позбавились санкцій і вільно торгували нафтою?!
Оце так сратех!
показати весь коментар
19.03.2026 16:57 Відповісти
Бес коментариев.
показати весь коментар
19.03.2026 16:58 Відповісти
Я щось не розумію , опущені штати америки війну з іраном не починали ? Бо коли йде війна , ворожі танкери пускають на дно , а не пропускають . Іран так і робить .
показати весь коментар
19.03.2026 17:43 Відповісти
Война отдельно, а бабло отдельно. Ничего нового.
показати весь коментар
19.03.2026 17:45 Відповісти
А в нас нафтпровід "Дружба" обіцяють відремонтувати ...
показати весь коментар
19.03.2026 17:54 Відповісти
Перемогли Іран? Ну, ну.
Здавайтесь вже, лузери.
показати весь коментар
19.03.2026 18:44 Відповісти
Розпочати війну проти підсанкційного Ірану, "перемогти" його вже кілька разів, щоб... зняти санкції з його нафти???
показати весь коментар
19.03.2026 20:16 Відповісти