9318 відвідувачів онлайн

Нацбанк поставив під сумнів компетентність гендиректора "Укрпошти" Смілянського: той відповів, що "це п#здьож"

Смілянський розкритикував Нацбанк за прогнози щодо Укрпошти

Гендиректор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський відповів на заяву Національного банку України, який поставив під сумнів його компетентність. 

Про це він сказав у коментарі "5 Каналу", повідомляє Цензор.НЕТ.

Смілянський відповів НБУ 

"НБУ трохи "втратив береги" і розуміння українського законодавства. Так само, коли Національний банк прокоментував, якщо ви пам’ятаєте, рік тому питання дефолту "Укрпошти". Я перепрошую, на підставі чого? "Укрпошта" - у дефолті? Ні, працює, капітал позитивний. Я як громадянин України сподіваюся, що інші прогнози, які дає Національний банк, трохи кращі за якістю. Я їм тоді сказав, що це п#зд#ж, і можу сьогодні в очі повторити", - заявив Смілянський.

Що передувало?

  • Нагадаємо 17 березня повідомлялося про те, що Національний банк України оштрафував "Укрпошту" на 255 тис. грн. за порушення вимог законодавства України, що регулює діяльність на платіжному ринку.
  • "Укрпошта" сплатила штраф, який Національний банк наклав на неї, проте заявила, що планує оскаржувати рішення НБУ через суд.
  • Гендиректор "Укрпошти" Смілянський, коментуючи штраф, заявив про "тиск на компанію і чергову спробу заблокувати створення Укрпошта Банку".
  • У НБУ своєю чергою заяву Смілянського назвали спробою "дискредитувати дії регулятора та ввести в оману громадськість щодо причин застосування заходів впливу". Нацбанк також зазначив, що "Укрпошта" тривалий час не мала сформованої Наглядової ради, натомість там був неналежний розподіл повноважень, одноосібне керування установою генеральним директором, який, окрім операційної діяльності, здійснює частину функцій Наглядової ради, що призвело до комплексних проблем у роботі компанії.

"Системний характер порушень протягом 2024–2026 років, незважаючи на попередні заходи впливу, ставить під сумнів якість корпоративного управління в компанії та професійну компетентність її керівника – генерального директора Ігоря Смілянського", - сказано в заяві.

Топ коментарі
+23
Смілянський громадянин США і платить податки в США. За 2025 сплатив 2,4 млн.. Це жидівське падло яке не володіє в Україні навіть собачою будкю і пишається тим що тут в нього немає ні-чо-го - машину і квартиру орендує. Отакий собі "деожслужбовець- іноземець який використовує державну власність як приватне підприємство. Поштарі на життя заробляють ганебні копійки, а цей чорт сам собі нараховує мільйони...
показати весь коментар
30.03.2026 19:02 Відповісти
+8
А хтось ще сумнівається в його некомпетентності???
Він такий самий нездара, як і решта кого призначає на посади Володимир Олександрович або Свириденко.

З.п.Смілянського 700 тис.грн. на місяць. Укрпошта в повній дупі ще з 2000-х років, а він тішиться що вони нову поштову марку випустили.🤷‍♂️
Імбецил!🤬🤦‍♂️
показати весь коментар
30.03.2026 19:04 Відповісти
+8
Смілянський - типовий представник зеленої гопоти, черговий господар життя, тупе хамло, яке вирішило, що воно вхопило Бога за бороду і чомусь вважає себе крутим управлінцем. Одним словом, повний аналог зеленого мародера, який очолює банду таких самих як і він покидьків, які ведуть нашу державу в прірву.
показати весь коментар
30.03.2026 19:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нацбанк на грошах сидить і Смілянський з баблом дружить - 1.3. млн в міс
показати весь коментар
30.03.2026 18:51 Відповісти
Смілянський занадто оборзів, напевно гарні зв'язки має.
Знову хамить, матюки.
Клієнтів обзиває повіями.
Коли його вже хтось заткне?
показати весь коментар
30.03.2026 18:52 Відповісти
Вірно,має. Причому,як у Києві так і в Ізраїлі...
показати весь коментар
30.03.2026 19:03 Відповісти
Нацбанк також зазначив, що "Укрпошта" тривалий час не мала сформованої Наглядової ради, натомість там був неналежний розподіл повноважень, одноосібне керування установою генеральним директором, який, окрім операційної діяльності, здійснює частину функцій Наглядової ради, що призвело до комплексних проблем у роботі компанії.Це що за аналіз ???Осли.плять ..Аналізуйте фінансову діяльність.Дебет кредит сальдо в нуль.Апаличкою з надписом НБУ.можна і в лайні покопирсатися...
показати весь коментар
30.03.2026 19:01 Відповісти
Про фінансову діяльність:
Укрпошта давно уже збиткова - не один рік. Це і так всім відомо.
показати весь коментар
30.03.2026 19:03 Відповісти
Це і так всім відомо.---давай вже показуй якийсь фінансовий звіт за підписом НБУ...Маєш?
показати весь коментар
30.03.2026 19:07 Відповісти
Нащо НБУ, якщо Укрпошта сама щороку звітність публікує зі збитками?
До речі, до Смілянського вона була прибутковою!
показати весь коментар
30.03.2026 19:17 Відповісти
Смілянський громадянин США і платить податки в США. За 2025 сплатив 2,4 млн.. Це жидівське падло яке не володіє в Україні навіть собачою будкю і пишається тим що тут в нього немає ні-чо-го - машину і квартиру орендує. Отакий собі "деожслужбовець- іноземець який використовує державну власність як приватне підприємство. Поштарі на життя заробляють ганебні копійки, а цей чорт сам собі нараховує мільйони...
показати весь коментар
30.03.2026 19:02 Відповісти
P.S. Зарплата Трампа при вступі на посаду була 30 000 доларів, в той час Смілянський собі призначив офіційну зарплату 42 000 доларів (по курсу на той час). У мене одне питання - де лохи? Трамп лох чи в Україні щось треба виправити?
показати весь коментар
30.03.2026 19:05 Відповісти
А хтось ще сумнівається в його некомпетентності???
Він такий самий нездара, як і решта кого призначає на посади Володимир Олександрович або Свириденко.

З.п.Смілянського 700 тис.грн. на місяць. Укрпошта в повній дупі ще з 2000-х років, а він тішиться що вони нову поштову марку випустили.🤷‍♂️
Імбецил!🤬🤦‍♂️
показати весь коментар
30.03.2026 19:04 Відповісти
Заради справедливості - Смілянський став ген.директором Укрпошти задовго до зеленої влади, з липня 2016 року. Те, що він зараз оборзів, це так. Якщо ти хочеш бути банком, а Укрпошта давно цього хоче - то, вибачте, треба виконувати вказівки регулятора, тобто Нацбанку
показати весь коментар
30.03.2026 19:21 Відповісти
Погугліть його біографію. Хто він такий і хто його призначив. Це ще один ахмєтівський менеджер. Тільки його призначили задовго до Зеленського.
показати весь коментар
30.03.2026 19:29 Відповісти
нагадайте будь ласка хто і коли призначив Голову НБУ
показати весь коментар
30.03.2026 20:47 Відповісти
Смілянський - типовий представник зеленої гопоти, черговий господар життя, тупе хамло, яке вирішило, що воно вхопило Бога за бороду і чомусь вважає себе крутим управлінцем. Одним словом, повний аналог зеленого мародера, який очолює банду таких самих як і він покидьків, які ведуть нашу державу в прірву.
показати весь коментар
30.03.2026 19:05 Відповісти
але прикинь Зе який спритний! Призначив його за часів Пороха!
Смілянський Ігор Юхимович (нар. https://uk.wikipedia.org/wiki/6_%D0%B6%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%BD%D1%8F 6 жовтня https://uk.wikipedia.org/wiki/1975 1975, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4-%D0%94%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9 Білгород-Дністровський) - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0 український https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%89%D0%B5_%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE топменеджер, із 2016 року генеральний директор https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%BF%D0%BE%D1%88%D1%82%D0%B0 Укрпошти.
показати весь коментар
30.03.2026 20:48 Відповісти
Якщо бути абсолютно відвертим то, що Укрпошта, що НБУ абсолютне дно, яке немає нічого спільного з розвитком, обі державні установи заточені грабувати.
показати весь коментар
30.03.2026 19:12 Відповісти
ну і в чому суть звинувачення від НБУ? Фінансова діяльність з +. А стосовно наглядової ради чомусь забули міндічгейт з дуже єфективною наглядової радою.
Якась туфта
показати весь коментар
30.03.2026 19:17 Відповісти
не знаю, що там з керівництвом, але послугами Укрпошти користуюсь і задоволений. Зараз швидкість доставки на одному рівні з НП, а ціни набагато нижчі.
показати весь коментар
30.03.2026 19:26 Відповісти
Смілянському в 2024 році нараховано зарплати біля 12 млн грн. Утримано податків лише 2,5 млн. А футболісту Довбику, який грає в ФК Рома, за 2024 рік нараховано біля 6 млн євро зарплати, з яких утримано податків біля 3 млн. І таких прикладів в Україні тисячі. Будемо надіятися, що в європейських країнах і далі сплачуватимуть так податки, з яких будуть допомагати Україні перемогти у війні...
показати весь коментар
30.03.2026 19:45 Відповісти
показати весь коментар
30.03.2026 19:48 Відповісти
Не знаю як там укрпошта, але те що нбу втратив береги адекватності то це 100%.
показати весь коментар
30.03.2026 19:54 Відповісти
Цього пі**ра хабарника, давно треба посадити!
показати весь коментар
30.03.2026 20:00 Відповісти
Ще один "компетентний менеджер"...

показати весь коментар
30.03.2026 20:05 Відповісти
Смілянський засидівся,давно в шию гнати його пора.Я щось не замітив щоб "Укрпошта" стала краще працювати при цьому чиновнику.А якщо походити по відділенням то побачиш страх,наскільки обшарпані стіни,меблі,приміщення.Ремонт мабуть взагалі не робили,як побудували при совку так і лишилось.За те зарплата цього фуфлижного керівника - дай Бог щоб ми так жили.
показати весь коментар
30.03.2026 20:12 Відповісти
жабо-гадюкінг... до того ж дописувачів в істериці навіть не цікавить що Смілянскький з 2016 очільник Укрпошти, а Пишний очолює НБУ з 2022 тож хто з них "ЗЕленіше"!
показати весь коментар
30.03.2026 20:51 Відповісти
Нагадало)Це пральня ?Ні!Це пральня?Хєральня!це міністерство культури!)))
показати весь коментар
30.03.2026 21:34 Відповісти