9622 відвідувача онлайн

Сійярто звинувачує Україну в зазіханні на суверенітет Угорщини через "Турецький потік"

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто стверджує, що Україна нібито знову атакувала газопровід "Турецький потік", яку угорський уряд розцінює як крок, спрямований проти суверенітету країни.

Про це повідомляє Index.hu, передає Цензор.НЕТ.

Заява Будапешта

"Україна знову атакує газопровід "Турецький потік", і все це у світі, що наближається до енергетичної кризи, і цим вони хочуть знову поставити Угорщину в повну енергетичну блокаду", - заявив угорський міністр.

Сійярто додав: "Це дуже серйозна атака на суверенітет Угорщини, тому що атаки на енергетичну безпеку і безпеку енергопостачання вважаються атаками на суверенітет".

Що передувало?

  • Глава МЗС Угорщини так відреагував на повідомлення російського "Газпрому", який заявив, що минулої ночі компресорна станція "Русская", що забезпечує постачання газопроводом "Турецький потік", зазнала атаки трьох БпЛА.
Топ коментарі
+21
Яка різниця що там гундосить цей списаний дегенерат.
показати весь коментар
02.04.2026 17:51 Відповісти
+20
Ти би краще чємоданьі сабірал.
І на растов білєтьі пакупал 🐷
показати весь коментар
02.04.2026 17:52 Відповісти
+11
Які претензії, Україна щось атакує на території угойщини? купляйте повітря у любого друга трампа - він з радістю за ваші гроші...
показати весь коментар
02.04.2026 17:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яка різниця що там гундосить цей списаний дегенерат.
показати весь коментар
02.04.2026 17:51 Відповісти
Долбень Сіярто не розуміе шо у нас війна. І газокомнресорна станція "Русская"(Анапа) являеться приоритетной цілью.
Ну шо цікаво, Турецький потік не тільки для мадьярів будувався, а й для всіх балканських стран, можно сказать для східної Европи. І чомусь тільки мадяри возмущяються.
показати весь коментар
02.04.2026 18:31 Відповісти
Дійсно так! Самі тільки мадяри бухтять,не розуміючи того,що їхні с*ані пики-то є найостанніше,про що думає українська армія,знищуючи Турецький потік.
показати весь коментар
02.04.2026 20:34 Відповісти
Ти би краще чємоданьі сабірал.
І на растов білєтьі пакупал 🐷
показати весь коментар
02.04.2026 17:52 Відповісти
Відчалить після 12 квітня.
показати весь коментар
02.04.2026 17:55 Відповісти
Далеко не факт.
Я думаю, що залишиться. Навіть якщо якимось дивом вибори програє.
Бульба ж залишився, і мадура б сиділа досі, якби Трампу не засвербіло.
показати весь коментар
02.04.2026 17:58 Відповісти
Сразу двое! Зольдат и Денька! Удача!
показати весь коментар
02.04.2026 18:09 Відповісти
Буде у Мадьяра політична воля та яйця то почнуть розслідування діяльності як віті так і петі. П там багато чого можно буде інкримінувати обом. Тому відчалять.
показати весь коментар
02.04.2026 18:10 Відповісти
Я хочу помилитись. Чесно.
Можете потім сміятись з мене - переживу.
Але якщо я правий...
показати весь коментар
02.04.2026 18:10 Відповісти
З чого сміятись? З того що нормальна людина помилилась?
показати весь коментар
02.04.2026 18:30 Відповісти
Наприклад, з моєго панікерства і всепропальства.
От хочу тут помилитись - і все.
Але це не вирішиться на наступний день після виборів.
Тільки якщо Мадяр офіційно обійме посаду прем'єра замість кОрбана - тоді і тільки тоді можна видихнути.
показати весь коментар
02.04.2026 18:32 Відповісти
Цікаво - а "вставляння палиць в колеса", шляхом блокування фінансової допомоги ЄС, погрози перекрить поставки газу, електроенергії - це не "зазіхання на суверенітет України"?
показати весь коментар
02.04.2026 20:04 Відповісти
Ето другоє.
показати весь коментар
02.04.2026 20:08 Відповісти
Будет у вас ум не будете всякую фигню по бумажкам писать)
показати весь коментар
02.04.2026 18:11 Відповісти
Він 22 роки був у партії жаби. А 2 роки тому перефарбувався в опозиціонера.
показати весь коментар
02.04.2026 18:34 Відповісти
ОООООО шлюшка рузкіх обявилась. А нащо йому угорці платять зарплату якщо йому платять ще і рузкі?
показати весь коментар
02.04.2026 17:53 Відповісти
Які претензії, Україна щось атакує на території угойщини? купляйте повітря у любого друга трампа - він з радістю за ваші гроші...
показати весь коментар
02.04.2026 17:53 Відповісти
Сійярто- тебе Украінці шлють на ......уй -
дістав випердиш угорський 😡
показати весь коментар
02.04.2026 17:53 Відповісти
Да ти що Х@ярто,а при чому тут Україна до цапостану,звони і роби заяву х@йлуші.
показати весь коментар
02.04.2026 17:55 Відповісти
Так це ми ще не починали)))
показати весь коментар
02.04.2026 17:55 Відповісти
А ось і "угро-валдай".
Доказів атаки, звичайно, немає, бо вони й не потрібні. І так все ясно, враховуючи агресивну природу прєступного кієвского рєжима.
показати весь коментар
02.04.2026 17:57 Відповісти
Чим ближче 12 квітня тім більш пердолить сіярто з орбаном.
показати весь коментар
02.04.2026 17:57 Відповісти
Ердоган відмовляється підтримувати брехню цихполітичних клоунів, списаних в утіль.
показати весь коментар
02.04.2026 18:02 Відповісти
Зовсім й@бу дався..
показати весь коментар
02.04.2026 18:04 Відповісти
Стули писок, обсціярто)
показати весь коментар
02.04.2026 18:04 Відповісти
скоро

показати весь коментар
02.04.2026 18:10 Відповісти
Це вже нікому не цікаво. Покукурікає там оце діряве ще два тижні та й все.
показати весь коментар
02.04.2026 18:12 Відповісти
Цікаво, що ця обсіярта звинувачує Україну і коли кацапські дрони б'ють по нафтопроводу і коли українські - у будь-якому разі у нього ніколи не винуваті кацапи і завжди винуваті українці. І взагалі, воно вважає, що для того, щоб війна скінчилась - потрібно спонсорувати агресора і перекрити допомогу Україні - тобто - єдиний варіант закінчення війни для обсіярти - це капітуляція України.
показати весь коментар
02.04.2026 18:13 Відповісти
Не зобіжайте сіярто, ще трошки і він розплачиться. Ви думаєте йому просто в обіймах пуйла та ще і стоячі раком?
От ви ніхароший який)
показати весь коментар
02.04.2026 18:24 Відповісти
Мадяри - це россіянє з-за Урала. Генетику ще ніхто не відміняв. Хіба що свинособака засекретили свої дані генетичних досліджень свинособак. Шото у ніх нє так. Шукали слов'ян, а знайшли... (далі непристойності). Та і "Nature" https://www.nature.com/articles/s41586-025-09437-6 западло̀ кацапам підкинув.
показати весь коментар
02.04.2026 18:20 Відповісти
Не знаю як кому, а мені цього сціярто жалько😢 бідна дитина....в трусиках, чи вже без хто зна( дядя вова путін смикає його за причинне місце...боляче, ще трохи і той хоботок відвалиться( страждалець одним словом
показати весь коментар
02.04.2026 18:21 Відповісти
уж хто-хто, а ця мерзота далеко не бідна: воно стільки чемоданів кешу із мацкви понавозило
показати весь коментар
02.04.2026 18:47 Відповісти
В 56-му суверенітет Угорщини розчавили радянські танки в Будапешті, зараз влада Орбана за рашистські нафтодолари продає кремлю те що можливо залишилось від угорського суверенітета після розпаду Совка. А чи був взагалі суверенітет Угорщини після 56-го..
показати весь коментар
02.04.2026 18:22 Відповісти
показати весь коментар
02.04.2026 19:11 Відповісти
Треба повивчати предків Сіярту - його бабцю мабуть у 56 році « покохав» ОРК
показати весь коментар
02.04.2026 19:14 Відповісти
Пожалійся в ООН
показати весь коментар
02.04.2026 19:19 Відповісти
Потерпи,Петро Обсерайто,ще 10 діб і все стане на своє місце.Тоді тобі вже і нафта не потрібна буде і все буде пофіг.
Сушив би краще сухарі,нари чекають.
показати весь коментар
02.04.2026 19:35 Відповісти
Щось мабудь не ТАК з вашим "суверенитетом", якщо він від то однієї, то від другою труби залежить...
показати весь коментар
02.04.2026 20:54 Відповісти
Лаврову пожалійся.
показати весь коментар
02.04.2026 22:29 Відповісти