8672 відвідувача онлайн

Трамп про збитий Іраном винищувач F-15: Це не вплине на переговори

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп вперше відреагував на збиття Іраном американського винищувача F-15.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на NBCnews.

Реакція президента США

Трамп відмовився обговорювати подробиці пошуково-рятувальних робіт, що тривають в Ірані після збиття американського винищувача.

Водночас лідер США висловив розчарування щодо деяких матеріалів у ЗМІ про цю "напружену та делікатну рятувальну операцію".

Переговори з Іраном

Трамп також відповів, чи вплине інцидент з американським літаком на будь-які переговори з Іраном: "Ні, зовсім ні. Ні, це війна. Ми на війні".

Втрата F-15

  • Напередодні повідомлялося, що іранські сили, ймовірно, вперше з початку війни зі США збили американський винищувач F-15.
Топ коментарі
+8
Ще як вплине. Ще трохи і з тебе, рудий кондом, спитають амеріканці - вот навіщо все це? А аятоли тільки набирають оберти. Трамбон теж ***** - Тегеран за трі дні.
показати весь коментар
03.04.2026 23:44 Відповісти
+4
Только что второй сбили. Пошла жара короче. И это они еще всякие вертолеты не потянули.
показати весь коментар
03.04.2026 23:48 Відповісти
+4
Ніщо не може вплинути на те чого нема.
показати весь коментар
03.04.2026 23:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ізраїль офіційно замовив у США 25 новітніх винищувачів F-15IA (ізраїльська версія американського F-15EX) у межах масштабної оборонної угоди.
Нові винищувачі мають замінити застарілі моделі F-15A/B/C/D "Baz", які перебувають на озброєнні вже майже 50 років.
Ізраїль вирішив поєднувати "невидимі" F-35 із потужними F-15IA для забезпечення повної переваги в повітрі.
Окрім 25 гарантованих літаків, угода передбачає опцію на закупівлю ще 25 одиниць у майбутньому.
Очікується, що перші літаки прибудуть до Ізраїлю у 2031 році, а завершення контракту заплановане до кінця 2035 року.
Контракт оцінюється у 8,58 млрд доларів. Закупівля фінансується за рахунок американської військової допомоги Ізраїлю.
F-15IA здатні використовувати атомні бомби.
показати весь коментар
03.04.2026 23:38 Відповісти
F-15EX це не старі літаки, як A-10.
Пентагон продовжує їх купувати.
Повітряні сили США значно збільшують плановані закупівлі винищувачів F-15EX, а бюджетний проект на фінансовий рік 2026 року передбачає плани збільшити заплановану чисельність флоту з 98 до 129 літаків.
показати весь коментар
04.04.2026 00:05 Відповісти
Ще як вплине. Ще трохи і з тебе, рудий кондом, спитають амеріканці - вот навіщо все це? А аятоли тільки набирають оберти. Трамбон теж ***** - Тегеран за трі дні.
показати весь коментар
03.04.2026 23:44 Відповісти
Його посядут)
показати весь коментар
03.04.2026 23:58 Відповісти
Трамп закликав Конгрес на 10% скоротити витрати на сфери, які не пов'язані з обороною. Натомість оборонні видатки збільшити на 500 мільярдів доларів до 1,5 трильйона доларів до 2027 року, оскільки країна продовжує війну проти Ірану, а це потребує грошей.
показати весь коментар
04.04.2026 01:27 Відповісти
3апит Білого дому ще потребує схвалення Конгресу США.
Раніше розбіжності між законодавцями щодо бюджетної політики Трампа вже призводили до найдовшого в історії країни призупинення роботи федерального уряду.
показати весь коментар
04.04.2026 01:29 Відповісти
Только что второй сбили. Пошла жара короче. И это они еще всякие вертолеты не потянули.
показати весь коментар
03.04.2026 23:48 Відповісти
Та вже всі збили. КВІР брехати не стане.
показати весь коментар
03.04.2026 23:53 Відповісти
Почитал новости. Еще сбили два вертолета, короче пошла жара.
показати весь коментар
03.04.2026 23:57 Відповісти
Это как бы только начало. Война штука очень интересная, так как люди учатся и передают опыт другим.
показати весь коментар
03.04.2026 23:59 Відповісти
Ірансье ППО на другий місяці війни прокинулось?
Ні, братушкі помогать началі.
показати весь коментар
03.04.2026 23:59 Відповісти
Скорее просто американцы стали смелее плюс местные стали что-то планировать. Вот это первые шаги.
показати весь коментар
04.04.2026 00:00 Відповісти
Ну, це лікується.
Запхати сміливість в дупу і перейти назад на верхній ешелон.
Якщо у КВІР не з'явились масово русняві ПЗРК типу "Верба".
показати весь коментар
04.04.2026 00:05 Відповісти
Они очень хорошие инженеры плюс помощь Китая. Китай их может залить оружием вообще.
показати весь коментар
04.04.2026 00:06 Відповісти
Поки що їх дрюкали в хвоста і гриву безкарно.
А зараз щось різко змінилось.
Питання - що саме?
показати весь коментар
04.04.2026 00:07 Відповісти
Вся тактика США была быстренько прилететь, скинуть бомбу и улететь. Но со временем привычки становятся заметнее, осторожность падает и прочее. Плюс стали смелее так как миссии более рискованные.
показати весь коментар
04.04.2026 00:09 Відповісти
Ну так після цього назад, у початковий режим, обережний.
показати весь коментар
04.04.2026 00:10 Відповісти
Осторожность падает со временем, так люди устроены. Если мы к чему-то привыкаем мы отдаем это на автопилот и тут нас и подлавливают.
показати весь коментар
04.04.2026 00:11 Відповісти
Якщо в цьому і проблема, кажу, лікується швидко. Місяць же відлітали без втрат від зенітного вогню.
Якщо проблема по техчастині - то вже таки проблема.
показати весь коментар
04.04.2026 00:12 Відповісти
Ти шо?
Іранці у відосиках та новинах з першого дня знищують ВПС США десятками на день.
А Хезболла вже по третьому колу знищує всі танки ізраїльтян. 😁
показати весь коментар
04.04.2026 00:03 Відповісти
Они попрятали все ПВО.А теперь используют его в режиме засады-визуально увидел цель,вкл,работа,выкл и по газам.
показати весь коментар
04.04.2026 00:30 Відповісти
ЦІлком імовірно, що КВІР очікував шквалу повітряних атак, і передбачено сховав значну частину зброї в тунелях від космічної, повітряної та агентурної розвідки Ізраїлю. Крім того, фізично знищив майже 45 тис людей, серед яких, не виключено, були ті, хто співпрацював з Ізраїлем та США.
Схоже, КВІР перейшов до застосування тактики партизанських ударів по авіації США та Ізраїлю,
і втрати мабуть будуть зростати.
показати весь коментар
04.04.2026 00:53 Відповісти
Скільки пвіаносців потопили в іранських новинах? 😁
показати весь коментар
04.04.2026 00:00 Відповісти
https://x.com/WarMonitor3/status/2040151176465842470
показати весь коментар
04.04.2026 00:01 Відповісти
Блт... А що у однокласниках кажуть?
показати весь коментар
04.04.2026 00:04 Відповісти
Чел очень проамериканский. Но не врет инфу. Советую чекать, если интересно что происходит в Иране.
показати весь коментар
04.04.2026 00:05 Відповісти
А що каже циганка на вокзалі?
показати весь коментар
04.04.2026 00:06 Відповісти
Ніщо не може вплинути на те чого нема.
показати весь коментар
03.04.2026 23:50 Відповісти
Повідомлялося, що про це повідомили іранські фейкомети, а "журналісти" радо розносять цю клюкву по новинам.

Інших джерел, що підтверджували б цю подію, нема.
показати весь коментар
03.04.2026 23:52 Відповісти
То у тебя просто подписки на нормальные СМИ нет

U.S. Confirms F-15E Shot Down Over Iran, Rescue Underway

https://www.wsj.com/livecoverage/iran-war-news-2026/card/u-s-confirms-f-15e-shot-down-over-iran-rescue-underway-cxI7S7N9eelUCrZHVbjw?utm_source=chatgpt.com
показати весь коментар
04.04.2026 00:00 Відповісти
A U.S. official has confirmed

Вибачте, а це хто?
Бо військові нічого ще не підтверджували, а підтвердження комунальників мало кого цікавлять.
показати весь коментар
04.04.2026 00:16 Відповісти
Ааа, ну даа..
Один раз не п*дарас...
Давай доні, ще не прєдєл!
показати весь коментар
03.04.2026 23:56 Відповісти
Хай іранці пілотів покажуть.
Крісло ж знайшли.
А взагалі - від ворожого вогню втратити максимум три літаки за місячну кампанію - це не привід для поразки.
показати весь коментар
03.04.2026 23:58 Відповісти
Согласна
Войн без потерь не бывает
Странно другое
Почему сбитый американский самолет
Вызвал БУРЮ ВОСТОРГА У УКРАИНЦЕВ ??????
Это ведь не кацапский самолет!!!!!!!
показати весь коментар
04.04.2026 00:44 Відповісти
Мабуть захоплення далеко не у всіх українців. І таких значно більше, ніж коментаторів на Цензорі, які перебувають у захопленні від збитого американського літака. Хай цим пілотам повезе, і їх врятують від катів КВІР.
показати весь коментар
04.04.2026 01:03 Відповісти
Я думаю, що це не захоплення українців від збитого літака, а реакція на брехню Трампа, що в Ірані все розбомбили - і ППО і ракети і.................................
показати весь коментар
04.04.2026 01:40 Відповісти
мабуть нам є за що любити піндосів. Также як і іранців до речі
показати весь коментар
04.04.2026 01:13 Відповісти
Пілота F-15E врятували. Штурмана поки що ні:
https://www.newsru.co.il/mideast/3apr2026/pilot817.html?utm_source=news.zamir.pro
показати весь коментар
04.04.2026 01:43 Відповісти
Ясно що не вплине. Тому що ці переговори існують хіба що в хворій голові Трампуши
показати весь коментар
04.04.2026 00:01 Відповісти
WSJ подтвердили через свои источники и по ф15 и по а10
показати весь коментар
04.04.2026 00:03 Відповісти
Іранці пілотів полонених чи мертвих вже показали?
показати весь коментар
04.04.2026 00:09 Відповісти
Пілота врятовано. Штурмана поки що ні.
показати весь коментар
04.04.2026 01:45 Відповісти
це як ху* ло , она утонула ...а тут , та нічого ,ну збили , в нас ще є , головне попи* діти ...
показати весь коментар
04.04.2026 00:04 Відповісти
ПЗРК ніхто не відміняв.... Ні Стінгер , ні Голку
показати весь коментар
04.04.2026 00:09 Відповісти
Трамп про збитий Іраном винищувач F-15: нахер нє нужон
показати весь коментар
04.04.2026 00:32 Відповісти
к сожалению, радуются США трампа...
...Трампы приходят и уходят? А США остаются?
к счастью, трамподебилизм США вместе с зе останутся в истории недолго...
Ну, а як кажуть, нам свое робить!
показати весь коментар
04.04.2026 00:58 Відповісти
мабуть нарід сша щасливий втрачати своїх громадян, за країну, яку з сша розділяє чудовий океан. Врешті, це ж не за якусь Україну вони гинуть, а за сам ізраїль.
показати весь коментар
04.04.2026 01:14 Відповісти
ЗМІ США повідомляють, що більшість опитаних американців проти війни США в Ірані.
Деякі повідомляють, що ніби - то команда Трампа приховує і не повідомляє йому результати опитувань.
показати весь коментар
04.04.2026 01:51 Відповісти
ну так хай той нарід починає робити щось, щоб трамп почув. Майдан є у них?
показати весь коментар
04.04.2026 02:05 Відповісти