10457 відвідувачів онлайн

Патрушев звинуватив Балтію та Фінляндію в участі в атаках БПЛА

Патрушев зробив заяву про участь НАТО в атаках на Росію

Помічник російського диктатора Путіна Микола Патрушев заявив, що Балтія та Фінляндія нібито сприяють прольоту українських БПЛА, назвавши це "прямою участю в атаках".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

"Надання країнами Балтії та Фінляндією повітряного простору для прольоту ударних БПЛА означає пряму участь держав-членів НАТО в атаках на російську територію та інфраструктуру. З усіма висновками та наслідками", – сказав Патрушев у розмові з журналістами. 

Він заявив, що нібито така підтримка  дозволяє завдавати ударів по об'єктах "невійськової морської інфраструктури" та торговому флоту Росії, включаючи порти в Ленінградській області. Оскільки, на думку помічника диктатора, дрони  не можуть долати відстань від північних кордонів України до Ленінградської області без допомоги країни НАТО.

Як аргументи Патрушев навів повідомлення про те, що жителі Естонії отримують SMS-повідомлення про можливу появу безпілотників, а також про випадки виявлення збитих дронів на території Фінляндії. При цьому представник Кремля обурився, що Гельсінкі не вимагають від України припинення подібних ударів.

Що передувало?

  • Естонія, Латвія і Литва виступили зі спільною заявою від імені міністрів закордонних справ, в якій відкинули звинувачення Москви в тому, що вони надали свій повітряний простір для ударів України по території Росії.

Топ коментарі
+11
Це опудало просто таким чином, через ці країни намагається тиснути на Україну і зробити розлад у стосунках між Україною і цими країнами.
Типу залякує їх, щоб вони проявили слабкість від страху і тисли на нас.
показати весь коментар
14.04.2026 09:05 Відповісти
+8
Самий правильний варіант, це взагалі ігнорувати ці тупорилі коментарі, наче їх і не було.
Якщо будуть реагувати, кацапські дегенерати будуть вважати, що це працює і будуть нарощувати напруження.
показати весь коментар
14.04.2026 09:08 Відповісти
+5
Кому там потрібні докази?!
Жодної їх дії не грунтується на доказах.
Виключно брехня.
показати весь коментар
14.04.2026 09:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У фінів дрони падають - яких кацапи РЕБами туди переправляють - як вони вони сприяють?
показати весь коментар
14.04.2026 09:00 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2026 09:08 Відповісти
А теперь представь себе ситуацию что кацапы запустили несколько Дронов на территорию Эстонии. Ударили по каким-то объектам. Как вы думаете, Ната объявит войну России? То-то же. Поэтому Эстония где меньше полутора миллионов человек, реально боится вторжения
показати весь коментар
14.04.2026 09:29 Відповісти
Фантазувати можна все, що завгодно.
Я схиляюся, що своїми дронами вони не будуть обстрілювати, якщо є ризик отримати додатково супротивника.
Як поведе себе нато, невідомомо.
показати весь коментар
14.04.2026 09:42 Відповісти
Мовчати в тряпочку тоже якось -війна - якби не війна - то пішли нах
показати весь коментар
14.04.2026 09:30 Відповісти
Виправдовування, або відповідь, яка схожа на виправдовування, тільки посилять рішучість кацапні на подальші такі наїзди.
Якщо не мовчати, тоді активо звинувачувати, але потрібно розраховувати, що це буде збільшувати напруженість.
показати весь коментар
14.04.2026 09:46 Відповісти
це той члєн,який підривав будинки з людьми в роssії,а потім ,коли його схопили за яйця,сказав що в мішках був цукор,а не вибухівка ? на обличчі ознаки скорої зустрічі з кобздоном
показати весь коментар
14.04.2026 13:11 Відповісти
ще трошки і з*являться тези що там ущемляют рускоязичних, ну а дальше ви всі все знаєте
показати весь коментар
14.04.2026 09:07 Відповісти
Що, і докази є? А якщо немає, то кури бамбук, нікалай.
показати весь коментар
14.04.2026 09:08 Відповісти
Кому там потрібні докази?!
Жодної їх дії не грунтується на доказах.
Виключно брехня.
показати весь коментар
14.04.2026 09:10 Відповісти
Споконвічна тактика андрофагів - посіяти сумніви та розбрат у стані супротивника.
І це досі працює...
показати весь коментар
14.04.2026 09:21 Відповісти
а без доказів не вірите??ну у нас же без доказів вірять а суди ще й виносять вироки,зі слів речників,чому їм неможна??
показати весь коментар
14.04.2026 09:46 Відповісти
Є у нас організація, яка з дитинства привчає людей вірити на слово, без доказів.
Але краще не стану її тут називати, у її адептів свято якесь начебто було нещодавно
показати весь коментар
14.04.2026 09:53 Відповісти
Точно.
Дрони в Балтії та Суомі дозаправляються і летять далі в Засрашку.
показати весь коментар
14.04.2026 09:13 Відповісти
Ну то й що?
показати весь коментар
14.04.2026 09:25 Відповісти
Забув додати, що ще там ущемляють рускогаварящих.
показати весь коментар
14.04.2026 09:31 Відповісти
шось я не чула, щоб Україна звинувачувала у надані повітряного простору Румунію чи Молдову - бо нормальним людям зрозуміло, а москалі як народжуються обісраними, так і живуть обсираючись
показати весь коментар
14.04.2026 09:35 Відповісти
Він так і сказав, нічого особистого, но ху....ло наказало сказати, що Балтія і Фінляндія повинні бути звінувачені
показати весь коментар
14.04.2026 09:35 Відповісти
Так не було завдано жодної шкоди. Всі безпілотники позбивали, а від уламків загорілася суха трава. Саме від цього і виник отой величезний стовп чорного диму, який було видно з інших країн.

Які проблеми?
показати весь коментар
14.04.2026 09:39 Відповісти
подивіться на це характерне племенне чмо патрушева ...і вони правлять світом чомусь ,через війну , в них мізки працюють як вкрасти ,вбити , та призвести ...
показати весь коментар
14.04.2026 10:04 Відповісти
Здохни рашиська мерзота ,ти як і твій шеф є воєні злочинці ,тому місце твоє висіти на стовпі.
показати весь коментар
14.04.2026 10:12 Відповісти
Як класично сказав наш військовий: Тому що отримують п.зди.
показати весь коментар
14.04.2026 10:36 Відповісти
Патрушев, а чего ты к финнам прицепился? Вызови Бубочку опять в Оман и пропесочь его там как следует, и заодно лиши его очередного воинского звания и звЯзды геМОРроя.
показати весь коментар
14.04.2026 10:37 Відповісти
А цікаво, нападать на Прибалтику чи Фінляндію ?
показати весь коментар
14.04.2026 11:03 Відповісти
+1.
показати весь коментар
14.04.2026 11:19 Відповісти
Це констатація свого безсилля.
показати весь коментар
14.04.2026 11:14 Відповісти
Вчора на радіо НВ чув, що навколо палацу ***** на Валдаї встановлено 27 (двадцять сім) зенітних комплексів "панцир". Було 24, нещодавно встановили ще 3.
Що це, якщо не страх?
показати весь коментар
14.04.2026 11:17 Відповісти
Прошу вибачити за неточність: було 20, додали 7

показати весь коментар
14.04.2026 12:08 Відповісти
Правильно, Микола, дрони не ефективні. Краще "рязанський сахарок". Це буде гарантовано, як у 2000му.
показати весь коментар
14.04.2026 11:48 Відповісти
помним ,****, помним твой РЯЗАНСКИЙ сахар !!!!(((( удавись падла !!!!
показати весь коментар
14.04.2026 16:09 Відповісти
Готують привід для вторгнення, суки