Верховна Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Узбекистаном
За відповідне рішення проголосували 234 народних депутати, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на повідомлення прес-служби парламенту.
Протокол про застосування Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року між його Сторонами та Республікою Узбекистан підписаний 31 травня 2013 року в Мінську..
Протокол спрямований на забезпечення застосування положень Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року у відносинах між Республікою Узбекистан та Сторонами Договору, з урахуванням умов, передбачених даним Протоколом, та розширення зони вільної торгівлі в рамках СНД.
Відповідно до положень Протоколу:
дія Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Узбекистан про вільну торгівлю від 29.12.94 не відміняється;
дія Правил визначення країни походження товарів від 24 вересня 1993 року не відміняється, що передбачено також ст. 1 Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Узбекистан про вільну торгівлю від 29.12.94.
Згідно з положеннями Протоколу, Республіка Узбекистан не застосовує по відношенню до України імпортні та експортні мита.
Походу, в эту "спину" уже ведро со свистом пролетает
матрёшкам, лаптям и балалалайкам , канкуренции не будет!