9469 відвідувачів онлайн
11 612 85

Україна та Іран домовилися співпрацювати в енергетичній сфері, - Міненерговугілля

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства енергетики та вугільної промисловості, сторони обговорили ключові напрямки співпраці в енергетичній сфері.
"Я вражений предметністю дискусії, яку демонструє іранська сторона. Фактично відразу після переговорів відбуваються зустрічі з представниками українських підприємств з обговоренням конкретики і докладним опрацюванням проектів", - заявив Демчишин.
Як зазначається, глава Міненерговугілля України і міністр енергетики Ірану під час зустрічі домовилися про початок роботи над проектами з участі українських підприємств у модернізації іранської енергетичної інфраструктури і тепло - і гідрогенерації. Зокрема, йшлося про будівництво та модернізацію електромереж 400 кВ. Також уже обговорено залучення українських фахівців до обслуговування і модернізації проектів безпеки Бушерської АЕС.
Іранська сторона в свою чергу висловила готовність до участі в модернізації української газотранспортної системи, організації поставок нафти до Одеси і газу з Південного Парсу (район Ірану) через Туреччину й Україну до Європи.
Міністр енергетики Ірану також висловив зацікавленість в участі його країни в приватизації енергетичних об'єктів, доступ до яких Україна відкриває завдяки реформуванню ринку.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україна та Іран переходять до реалізації спільних проектів в економічній співпраці, - Мінрегіонрозвитку
Топ коментарі
+32
Украина и Иран договорились сотрудничать в энергетической сфере, - Минэнергоугля - Цензор.НЕТ 541
показати весь коментар
08.03.2016 19:35 Відповісти
+28
жаль что выжили. А так победоносно хотели шото там взять)))
показати весь коментар
08.03.2016 19:35 Відповісти
+17
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
08.03.2016 19:42 Відповісти

Завантаження...