Кабмін має намір перенести на наступний опалювальний сезон невикористані субсидії
Про це сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час засідання Кабміну в четвер, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українські Новини.
"Необхідно прийняти чітке рішення, що ці кошти ми залишаємо на особистих рахунках громадян і далі - приймаємо порядок використання цих коштів, щоб люди в наступному опалювальному сезоні могли їх використовувати", - сказав Яценюк.
Він зазначив, що залишився невикористаним значний обсяг ресурсів, нарахованих громадянам у вигляді субсидій, який не був використаний під час опалювального сезону, але не назвав конкретної цифри. Прем'єр запропонував прийняти остаточне рішення з цього питання на засіданні Кабміну з підведення підсумків опалювального сезону.
Раніше міністр соціальної політики Павло Розенко допускав можливість монетизації не використаної в опалювальний сезон суми житлової субсидії. За даними Мінсоцполітики, на 22 січня житлові субсидії були надані 5,562 млн сімей.
"Необхідно прийняти чітке рішення, що ці кошти ми залишаємо на особистих рахунках громадян і далі - приймаємо порядок використання цих коштів, щоб люди в наступному опалювальному сезоні могли їх використовувати", - сказав Яценюк.
Він зазначив, що залишився невикористаним значний обсяг ресурсів, нарахованих громадянам у вигляді субсидій, який не був використаний під час опалювального сезону, але не назвав конкретної цифри. Прем'єр запропонував прийняти остаточне рішення з цього питання на засіданні Кабміну з підведення підсумків опалювального сезону.
Раніше міністр соціальної політики Павло Розенко допускав можливість монетизації не використаної в опалювальний сезон суми житлової субсидії. За даними Мінсоцполітики, на 22 січня житлові субсидії були надані 5,562 млн сімей.
Топ коментарі
------------
круто. Так и миллионером стать можно. Особенно при дотациях в 4500 в месяц.
Или соседям халявные газ, воду, электрику толкать.
Хотя о чем это я?