Окупанти примусово виписують з гуртожитку співробітників колишньої Банківської української академії в Севастополі
Суд відмовив мешканцям гуртожитку в праві скористатися підтримкою російських держструктур, відхиливши клопотання про залучення до справи "уповноваженого з прав людини в Севастополі" і представника органів опіки та піклування, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реаліі.
У 2015 році призначена Москвою окупаційна "влада" Севастополя віддала Московській банківської школі колишню будівля Української банківської академії. Заклад мав у своєму розпорядженні навчальні корпуси на 7 тис кв м і три дев'ятиповерхових гуртожитки в парку на березі моря. На той момент в гуртожитку проживало кілька сімей колишніх співробітників із малолітніми дітьми.
Окупаційний "глава" Севастополя Сергій Меняйло пообіцяв знайти їм місце в інших гуртожитках, однак цього не сталося.
У 2015 році призначена Москвою окупаційна "влада" Севастополя віддала Московській банківської школі колишню будівля Української банківської академії. Заклад мав у своєму розпорядженні навчальні корпуси на 7 тис кв м і три дев'ятиповерхових гуртожитки в парку на березі моря. На той момент в гуртожитку проживало кілька сімей колишніх співробітників із малолітніми дітьми.
Окупаційний "глава" Севастополя Сергій Меняйло пообіцяв знайти їм місце в інших гуртожитках, однак цього не сталося.
Московська банківська школа подала позови до суду з вимогою примусово виселити мешканців без надання іншого житла. Кілька позовів раніше були задоволені на користь Московської банківської школи.
На судовому засіданні, що відбулося 10 березня, було винесено рішення про виписку кількох мешканців, які разом з дітьми ризикують опинитися без житла і без прописки, а отже, і без медичного обслуговування, отримання освіти.
В частности, учитель географии Павел Масич утверждает детям, что Крым - это Россия, а в войне между Россией и Украиной виновата Америка.
http://obozrevatel.com/
"Во время Второй мировой Соединенные Штаты предоставили продовольственную помощь Советскому Союзу. И все, кто тогда съел американские консервы, отравились и умерли. Вашингтон разжег войну между Украиной и Россией. Америка - главный враг человечества. Это все тезисы из конспекта по географии учащихся Кучурганской школы, в Одесской области", - сообщают журналисты.
По словам учителя, скандальный конспект ученикам надиктовал он, но они его исказили.
Отмечается, что школьникам до сих пор не рассказывают, кто такие "киборги", и не проводят встреч с ветеранами АТО. В свою очередь, в прошлом мае вся верхушка Кучургана не побрезговала нацепить георгиевские ленты.
http://obozrevatel.com/
Как результат скандала, скандальный учитель отделался только выговором и продолжает работать с детьми.
Ранее данная школа уже оказывалась в эпицентре украинофобского скандала, когда директор заведения Лариса Пашура отказалась вывешивать в своем кабинете государственный флаг.
Как там? СБУ борется с проявлениями сепаратизма?