4789 відвідувачів онлайн
4 395 16

Серед загиблих внаслідок лавини в Альпах українців немає, - МЗС

МЗС не виявило українців серед загиблих в Альпах.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНН, про це заявив представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Євген Ігнатовський.

"За попередніми даними, серед загиблих громадяни України відсутні. Але поки що триває опізнання загиблих. Поки що немає підстав вважати, що серед них можуть бути українці. За даними генерального консульства України в Мілані, на даний час опізнано чотири особи. Серед них громадян України немає", - повідомив Є.Ігнатовський.

Лавина зійшла на висоті понад три тисячі метрів на Монте Невосо у Південному Тиролі, неподалік від кордону з Австрією. Ще кількох альпіністів, які можуть перебувати під снігом, шукають рятувальники.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Попавшие под лавину на российском Кавказе украинские альпинисты госпитализированы
Топ коментарі
+4
ну хоть одного кацапа накрыло
показати весь коментар
12.03.2016 18:04 Відповісти
+3
А кацапов? А вдруг джек пот?
показати весь коментар
12.03.2016 17:59 Відповісти
+3
Ну чего они туда прутся? Амбиции свои потешить или адреналин получить? Ну не предназначались ледники для жизни людей! Нагадили по всей планете и вверх лезут!
показати весь коментар
12.03.2016 18:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
К сожалению наши "удавы" на лыжах не катаются. Они больше на яхтах с телками.
Утопнуть могут, это да!
показати весь коментар
12.03.2016 17:55 Відповісти
А кацапов? А вдруг джек пот?
показати весь коментар
12.03.2016 17:59 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2016 18:12 Відповісти
ну хоть одного кацапа накрыло
показати весь коментар
12.03.2016 18:04 Відповісти
А нам от этого легче? Жизнь кацапа опасна и непресказуема. Не погибнет под лавиной в Альпах, то жизнь за ***** отдаст.
показати весь коментар
12.03.2016 18:10 Відповісти
Не то что бы легче, но я бы не сказал что не приятно...
показати весь коментар
12.03.2016 18:12 Відповісти
А хрен его знает кто погиб? Может и нормальный человек. Наверно не все подонки.
показати весь коментар
12.03.2016 18:17 Відповісти
Если нормальный то он русский, а я про кацапов спрашивал!
показати весь коментар
12.03.2016 18:18 Відповісти
Ну чего они туда прутся? Амбиции свои потешить или адреналин получить? Ну не предназначались ледники для жизни людей! Нагадили по всей планете и вверх лезут!
показати весь коментар
12.03.2016 18:33 Відповісти
Адреналин скорее. Здесь каждый год в Альпах погибают и всё равно едут на лыжах кататься зимой и альпинистами летом.
показати весь коментар
12.03.2016 18:47 Відповісти
та пусть придут и полечат зуб без укола--адреналина и мужества на все Альпы хватит!
показати весь коментар
12.03.2016 18:50 Відповісти
У них здесь полно Club Alpino Italiano. B них много одиночек и молодых, что ещё без детей. Они вместе встречаются на заседаниях, праздниках и просто так, помимо лыж и альпинизма. Ходят друг к другу в гости... Короче, заполняют свободное время.
показати весь коментар
12.03.2016 19:09 Відповісти
Альпінізмом займаються серйозні і самодостатні люди. Шкода всіх, наших і чужих. Співчуваю рідним і близьким.
показати весь коментар
12.03.2016 19:48 Відповісти