12072 відвідувача онлайн
18 821 247

Через збій автоматики Росія перенесла запуск ракети-носія "Союз-2.1б"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у вчорашньому повідомленні прес-служби "Роскосмосу".

Згідно з повідомленням, пуск було заплановано на 21:56 мск (20:56 за київським часом).

Пізніше в "Роскосмосі" пояснили, що стало причиною перенесення запуску.

"Автоматика дала відбій, причини встановлюються, про них ми повідомимо пізніше", - зазначив представник держкорпорації, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Ешелон з військовою технікою, боєприпасами і пальним для бойовиків прибув до Макіївки з Росії, - розвідка

Топ коментарі
+50
Без Украины кацапская космическая отрасль и гроша ломаного не стоит.
показати весь коментар
13.03.2016 08:28 Відповісти
+38
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
13.03.2016 08:36 Відповісти
+32
Дебилоид, они пытаются посадить с помощью Falcon 9 ступень на плавучую платформу, а не сделать банальный запуск.Разницу чувствуешь? Ватостану только до мысли об этом лет 80 ещё надо работать
показати весь коментар
13.03.2016 08:42 Відповісти

Завантаження...