Через збій автоматики Росія перенесла запуск ракети-носія "Союз-2.1б"
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у вчорашньому повідомленні прес-служби "Роскосмосу".
Згідно з повідомленням, пуск було заплановано на 21:56 мск (20:56 за київським часом).
Пізніше в "Роскосмосі" пояснили, що стало причиною перенесення запуску.
"Автоматика дала відбій, причини встановлюються, про них ми повідомимо пізніше", - зазначив представник держкорпорації, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Згідно з повідомленням, пуск було заплановано на 21:56 мск (20:56 за київським часом).
Пізніше в "Роскосмосі" пояснили, що стало причиною перенесення запуску.
"Автоматика дала відбій, причини встановлюються, про них ми повідомимо пізніше", - зазначив представник держкорпорації, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Топ коментарі
+50 Юра #307278
показати весь коментар
13.03.2016 08:28 Відповісти Посилання +38 Папередник
показати весь коментар
13.03.2016 08:36 Відповісти Посилання +32 Юра #307278
показати весь коментар
13.03.2016 08:42 Відповісти Посилання