"Москва чекає, коли осягнеться нова реальність у головах вашингтонських політиків", - Лавров
Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Газета.ru.
"Зовсім не все підвладне Вашингтону. Цей кавалерійсько-ковбойський настрій, звичайно, відійде в минуле", - сказав він.
За його словами, Москва чекатиме, коли осягнеться "нова реальність у головах вашингтонських політиків", а тим часом взаємодіятиме там, де це відповідає її інтересам. "І звичайно ж, даватимемо жорстку відповідь на будь-які недружні дії на нашу адресу", - підкреслив Лавров.
"Зовсім не все підвладне Вашингтону. Цей кавалерійсько-ковбойський настрій, звичайно, відійде в минуле", - сказав він.
За його словами, Москва чекатиме, коли осягнеться "нова реальність у головах вашингтонських політиків", а тим часом взаємодіятиме там, де це відповідає її інтересам. "І звичайно ж, даватимемо жорстку відповідь на будь-які недружні дії на нашу адресу", - підкреслив Лавров.
Топ коментарі
+89 Совестно за Брата
показати весь коментар
13.03.2016 16:54 Відповісти Посилання +79 МГМ
показати весь коментар
13.03.2016 16:56 Відповісти Посилання +55 Dred
показати весь коментар
13.03.2016 16:55 Відповісти Посилання