7310 відвідувачів онлайн
4 447 40

Суд обрав Пасішнику запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, - прес-секретар НАБУ

Суд обрав виконавчому директорові компанії "Нафтогаз України" Андрію Пасішнику запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це заявила прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра в коментарі телеканалу "112 Україна".

"Солом'янський суд Києва сьогодні розглянув клопотання детективів НАБУ, узгоджене з представниками спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою обрання запобіжного заходу Пасішнику. Суд задовольнив клопотання. Пасішнику було обрано запобіжний захід у вигляді особистих зобов'язань. Без дозволу детектива, прокурора або суду він не може виїжджати за межі Києва, повинен передати на зберігання детектива бюро паспорт громадянина України для виїзду за кордон, має з'являтися на вимогу детективів або прокурорів на допити як свідок", - зауважили в НАБУ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Пасішник відмовився давати свідчення в Антикорупційному бюро, - Холодницький
Топ коментарі
+14
Это ещё что за мера пресечения такая? Типа большим пальцем по горлу провел, за передний зуб дернул и свободен?
показати весь коментар
14.03.2016 20:21 Відповісти
+9
чивокуня - лошара нах бежал? он бы ещё в выборах здесь поучаствовал
показати весь коментар
14.03.2016 20:26 Відповісти
+8
Хоть извинились та домой отвезли,а то как то не полюдски
показати весь коментар
14.03.2016 20:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это ещё что за мера пресечения такая? Типа большим пальцем по горлу провел, за передний зуб дернул и свободен?
показати весь коментар
14.03.2016 20:21 Відповісти
Это обязательство не воровать, пока шум не утихнет...
показати весь коментар
14.03.2016 20:23 Відповісти
У него просто нет 20 000 000((((
показати весь коментар
14.03.2016 20:37 Відповісти
Уже писал не раз, сажают у нас за "до миллиона", во всех остальных случаях система просто работает чтобы сбить бабла и отпустить.
показати весь коментар
14.03.2016 20:40 Відповісти
У старому КПК - це підписка про невиїзд. Тепер особисте зобов'язання з'являтися на всі слідчі дії і т.д. за першим викликом.
показати весь коментар
14.03.2016 20:50 Відповісти
Так там же подписывали эту "подписку", а здесь, он тоже, что то подписывает или на словах обещает?
показати весь коментар
14.03.2016 21:10 Відповісти
Тут гірше, бо ці зобов'язання ззаначаються в ухвалі слідчого судді. А ухвала є обов'язковою до виконання.
показати весь коментар
14.03.2016 21:12 Відповісти
Погодь, какого судьи, в НАБУ нет никаких судей. Он расписывается где то в своих обязательствах или нет?
показати весь коментар
14.03.2016 21:16 Відповісти
І прокурори, і детективи НАБУ для прийняття запобіжних заходів щодо підозрюваного звертаються до слідчого судді в районий суд. Ухвалу виносить тільки слідчий суддя. Підозрюваному вручають ухвалу суду, в її отриманні він розписується.
показати весь коментар
14.03.2016 21:19 Відповісти
Ясно. Но всё рано, мера пресечения неадекватная, ведь НАБУ это не районная прокуратура и это не дело о краже велосипеда.
показати весь коментар
14.03.2016 21:23 Відповісти
Знаєш, ми можемо не погоджуватись, але судді це до одного причинного місця.
показати весь коментар
14.03.2016 21:26 Відповісти
Да никто по этому поводу и не спорит.
показати весь коментар
14.03.2016 21:28 Відповісти
"Суд избрал Пасишнику меру пресечения в виде личного обязательства, - пресс-секретарь НАБУ"
Ющенка пресекли?!
показати весь коментар
14.03.2016 20:21 Відповісти
не дивно.сумно.
показати весь коментар
14.03.2016 20:23 Відповісти
Хоть извинились та домой отвезли,а то как то не полюдски
показати весь коментар
14.03.2016 20:24 Відповісти
интерестные меры присечения у них у этих ....
показати весь коментар
14.03.2016 20:25 Відповісти
чивокуня - лошара нах бежал? он бы ещё в выборах здесь поучаствовал
показати весь коментар
14.03.2016 20:26 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2016 20:30 Відповісти
Головний люстратор: У мене враження, що я працюю у державі Януковича-2

Високопосадовці попри заяви блокують процес люстрації, а деяких чиновників замість звільнення за законом - підвищують.

Про це у ефірі "Громадського радіо" заявила голова департаменту Міністерства юстиції України з питань люстрації Тетяна Козаченко.
"У мене зараз таке уявлення, що я працюю у новій державі Януковича-2. Державні органи у тому складі, у якому вони існують, є фікцією", - зазначила Козаченко.

Козаченко переконана, що ніхто з посадовців не живе на зарплату.
За її словами, у процесі люстрації виявилося, що "олігархат, який тримав країну, має необмежені політичні і фінансові ресурси, так само намагається узурпувати владу".

Як приклад вона назвала в.о. прокурора Києва (як вказано на сайті прокуратури, в.о. прокурора є Олег Валендюк - УП).

"Людина, яка була в судовому департаменті Генеральної прокуратури, де приймаються всі адміністративні справи і заборони акції, мирних зібрань, на підставі яких билися люди. Бо якби не було цих рішень, "Беркут" та інші не робили те, що вони робили. Його не тільки не звільнили, а ще й підвищили. Очевидно ця особа потрібна десь вище", - заявила Козаченко.

Крім того, Козаченко зазначила, що сама ж Адміністрація Президента порушує закон. "Наприклад, є три області в країні, три управління СБУ: Чернігівська, Вінницька і Хмельницька очолюється людьми, які підпадають під заборони", - заявила голова департаменту з питань люстрації.

http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.pravda.com.ua%2Fnews%2F2016%2F03%2F14%2F7102032%2F&post=-5525046_5724366 http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/14/7102032/
показати весь коментар
14.03.2016 20:27 Відповісти
...так у чому питання - чому шановна , яка є дерслужбовцем високого рангу, юристом фаховим, не звертається до відповідних органів - он їх скільки "наплодили" різні люстратори , та коміссії... , чи не подає на порушників в суд ..... - а ...
показати весь коментар
14.03.2016 20:34 Відповісти
Типа "*** буду, не сбегу"?
показати весь коментар
14.03.2016 20:27 Відповісти
Ну так он не патриот же,чтобы с ним по строгости Закона...
показати весь коментар
14.03.2016 20:27 Відповісти
Ну вот он новый суд пролюстрированный патриотичный СУКИ барыгу под личную ответственность а патриотов в тюрьму или залог помиллионам неподьемный все что надо знать про наши реформы от лукавой власти.
показати весь коментар
14.03.2016 20:28 Відповісти
наказан по порошеновски погладили по головке и в люлю
показати весь коментар
14.03.2016 20:33 Відповісти
После всей эпопеи Абромавичус vs ******************* и последующим громким пердежом в лужу всеми соответствующими инстанциями, после данной "новости" напрашивается единственный логичный вопрос: "***** цей цирк?!?!?"
показати весь коментар
14.03.2016 20:34 Відповісти
а не убежать , это не значит не улететь или уехать....... обязательство выполнено, все довольны...
показати весь коментар
14.03.2016 20:35 Відповісти
ахаха) все это ПШИК!!!
показати весь коментар
14.03.2016 20:37 Відповісти
ПСШНК
показати весь коментар
14.03.2016 20:40 Відповісти
НАБУ ето дитя Шокинско-Барыжье,и мечта сбылась сейчас а мечтал ещё в 2004 подмять судебную систему,так что ГП что НАБУ ето одно и тоже карманное в один тур............
показати весь коментар
14.03.2016 20:40 Відповісти
У нас что СБУ, что ГПУ что https://censor.net/news/379097/sud_izbral_pasishniku_meru_presecheniya_v_vide_lichnogo_obyazatelstva_presssekretar_nabu
показати весь коментар
14.03.2016 20:41 Відповісти
Та да,,,, Дастанет из широких штанин
Паспортов, куеву гору...
показати весь коментар
14.03.2016 20:42 Відповісти
В оккупированной Горловке ДТЭК предлагает должникам оплатить электроэнергию в кассу «ДНР»
Сбу,ау,не слышали не видели как обычно,кто финансирует сепаратистов

https://t.co/T80vgxhE3L http://novosti.dn.ua/details/271248/
показати весь коментар
14.03.2016 20:45 Відповісти
За что же они его так жестоко то? Вот звери!
показати весь коментар
14.03.2016 20:46 Відповісти
мера пресечения в виде личного обязательства

--------------------------------------------------------------------
Что-то я пропустил в развитии украинской юриспруденции.....https://censor.net/f826197
показати весь коментар
14.03.2016 20:46 Відповісти
Я испытываю такое личное обязательство, что кушать не могу.
Суд избрал Пасишнику меру пресечения в виде личного обязательства, - пресс-секретарь НАБУ - Цензор.НЕТ 4703
показати весь коментар
14.03.2016 20:51 Відповісти
Суд не избрал Пасишнику меру пресечения....а просто попугал в виде личного обязательства, - пресс-секретарь НАБУ
показати весь коментар
14.03.2016 20:54 Відповісти
А ещё, в советские годы было такое партийное наказание,- постановка на вид.
показати весь коментар
14.03.2016 21:01 Відповісти
Генеральские погоны в действии...