Необхідно перезапустити механізм об'єднання територіальних громад, - Яценюк
Про це він сказав у ході засідання уряду, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини.
"Я коли в Івано-Франківську був минулого тижня, ми саме обговорили питання подальшого об'єднання територіальних громад. Перший етап пройшов, але зараз він певною мірою зупинився. Я думаю, що потрібно щоб ви, Геннадію Григоровичу (Зубко), порадилися з Володимиром Борисовичем (Гройсманом), покличте всіх фахівців з цього питання і основне - послухайте людей, чому зупинився процес", - сказав він.
За словами прем'єра, необхідно перезапустити механізм добровільного об'єднання територіальних громад.
Він наголосив, що деякі представники громад виступили за подальше об'єднання громад, а інші повідомили йому про те, що вони вже завершили цей процес і потрібно, щоб у Києві прийняли рішення, що робити далі з цього питання.
"Я коли в Івано-Франківську був минулого тижня, ми саме обговорили питання подальшого об'єднання територіальних громад. Перший етап пройшов, але зараз він певною мірою зупинився. Я думаю, що потрібно щоб ви, Геннадію Григоровичу (Зубко), порадилися з Володимиром Борисовичем (Гройсманом), покличте всіх фахівців з цього питання і основне - послухайте людей, чому зупинився процес", - сказав він.
За словами прем'єра, необхідно перезапустити механізм добровільного об'єднання територіальних громад.
Він наголосив, що деякі представники громад виступили за подальше об'єднання громад, а інші повідомили йому про те, що вони вже завершили цей процес і потрібно, щоб у Києві прийняли рішення, що робити далі з цього питання.
с чем прекрасно справляются пэця и сэня, напару.