10943 відвідувача онлайн
3 264 26

Необхідно перезапустити механізм об'єднання територіальних громад, - Яценюк

Про це він сказав у ході засідання уряду, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини.

"Я коли в Івано-Франківську був минулого тижня, ми саме обговорили питання подальшого об'єднання територіальних громад. Перший етап пройшов, але зараз він певною мірою зупинився. Я думаю, що потрібно щоб ви, Геннадію Григоровичу (Зубко), порадилися з Володимиром Борисовичем (Гройсманом), покличте всіх фахівців з цього питання і основне - послухайте людей, чому зупинився процес", - сказав він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кабмін розподілить 1 млрд гривень між 159 об'єднаними територіальними громадами, - Яценюк

За словами прем'єра, необхідно перезапустити механізм добровільного об'єднання територіальних громад.

Він наголосив, що деякі представники громад виступили за подальше об'єднання громад, а інші повідомили йому про те, що вони вже завершили цей процес і потрібно, щоб у Києві прийняли рішення, що робити далі з цього питання.
Топ коментарі
+5
Сильные поглощают слабых и отбирают земли и собственность.Роль общих собраний граждан сведена к 0.Землями вокруг сёл распоряжаются кто угодно,только не собрания граждан.Пасынки на собственной земле...
показати весь коментар
16.03.2016 14:38 Відповісти
+4
Ублюдки, вносить хаос и неразбериху в управление страной во время когда она подверглась внешней агрессии - это задача диверсантов.
с чем прекрасно справляются пэця и сэня, напару.
показати весь коментар
16.03.2016 14:44 Відповісти
+3
А чим нинішній порядок поганий ? . Чи під час війни і тотального зубожіння , людям потрібно ще більше проблем.
показати весь коментар
16.03.2016 14:35 Відповісти

Завантаження...