6530 відвідувачів онлайн
3 786 14

ВРЮ вирішила не звільняти суддю Бевза за рішення проти активістів Євромайдану

Вища рада юстиції відмовилася схвалювати звільнення за порушення присяги судді Бобринецького районного суду Кіровоградської області Олега Бевза, який ухвалював рішення про позбавлення водійських прав активістів Автомайдану.

Про це повідомив голова ВРЮ Ігор Бенедисюк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

У четвер на засіданні Вища рада юстиції розглянула висновки дисциплінарної секції та тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції щодо судді Бевза.

Суддя в грудні 2013 року безпідставно ухвалював рішення про позбавлення водійських прав активістів Автомайдану. Члени ВРЮ за підсумками таємного голосування відмовилися вносити подання до Верховної Ради про звільнення судді. За звільнення Бевза проголосували 6 членів ради, проти - 8.

Раніше Вища рада юстиції схвалила звільнення 22 суддів, які ухвалювали рішення проти активістів Євромайдану.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суддів, які судили євромайданівців, можна притягувати до відповідальності протягом 3 років, - ВРЮ
Топ коментарі
+6
конечно не надо-Петру нужны такие судьи-вон ещё Корбана и др. патриотов не дожали...
показати весь коментар
17.03.2016 15:57 Відповісти
+4
прально, ибо тока вчера отловили героя ато , за шото там с вождением без прав в зоне.... комуто нада же будет его судитьт... а тут кагрицца и опыт имееца...
показати весь коментар
17.03.2016 15:59 Відповісти
+3
бандитский беспредел...
показати весь коментар
17.03.2016 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
конечно не надо-Петру нужны такие судьи-вон ещё Корбана и др. патриотов не дожали...
показати весь коментар
17.03.2016 15:57 Відповісти
прально, ибо тока вчера отловили героя ато , за шото там с вождением без прав в зоне.... комуто нада же будет его судитьт... а тут кагрицца и опыт имееца...
показати весь коментар
17.03.2016 15:59 Відповісти
Суддя - судді око не виклює.
показати весь коментар
17.03.2016 16:04 Відповісти
бандитский беспредел...
показати весь коментар
17.03.2016 16:04 Відповісти
Тей випадок, коли прізвище врятувало-
що чекати від бевзя!
показати весь коментар
17.03.2016 16:07 Відповісти
Кто бы сомневался. А Указ Порошенка о награждении это судьи зачитали?
показати весь коментар
17.03.2016 16:08 Відповісти
а кто по конституции может расстрелять всю ? но так , чтобы наверняка и пленных не брать ?
показати весь коментар
17.03.2016 16:14 Відповісти
ВСЮ решил не увольнять судью Бевза за решения против активистов Евромайдана - Цензор.НЕТ 4833 A victoria
показати весь коментар
17.03.2016 16:26 Відповісти
Кончать их нужно, всех.
показати весь коментар
17.03.2016 16:27 Відповісти
эту судейскую мразь никогда не разгонят - барыге они очень нужны.
показати весь коментар
17.03.2016 16:28 Відповісти
І БАЖАНО ОДНОЧАСНО!
показати весь коментар
17.03.2016 19:57 Відповісти
Наш ВРЮ самий гуманний ВРЮ в мире!..
показати весь коментар
17.03.2016 17:06 Відповісти
развешивание на осинах думаю сдвинет проблему с мертвой точки и запустит полную люстрацию
показати весь коментар
17.03.2016 18:16 Відповісти
и всю и пасю и раду и прочих боек - которые летают в москву за указаниями от хозяина!!!
показати весь коментар
17.03.2016 18:17 Відповісти