9999 відвідувачів онлайн

Захід повинен продовжувати економічні санкції проти РФ, - Столтенберг

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Санкції проти Росії повинні діяти до деокупації Криму, - МЗС

"Ми бачили введення економічних санкцій з боку США, ЄС, низки інших країн, і я думаю, що важливо продовжувати втілювати санкції в життя", - сказав він, виступаючи на Брюссельському форумі.
Й.Столтенберг зазначив, що вважає імплементацію Міінських домовленостей найбільш прийнятним шляхом вирішення українського кризи.

"Мінські домовленості - кращий спосіб досягнення шляхом переговорів політичного вирішення кризи", - зазначив він.

Читайте: "Список Савченко" - умовна назва, його буде розширено, - МЗС
Топ коментарі
+6
Типичный кац. Сбежал в загнивающую гейропу, но продолжает фапать на вЯличие своей засРашки.
показати весь коментар
18.03.2016 18:29 Відповісти
+6
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
18.03.2016 18:31 Відповісти
+6
Только что прочел о Крыме.
Зарплата, которая была в гривнах, переведена в рубли, но не поднята, поэтому 20 тыс - это огромное везение. Чтобы прописать человека, надо сперва сделать кадастровый паспорт, который почему-то стоит 50 тыс рублей. Цены на продукты - выше, чем в Москве. Пенсии пенсионерам вместо положенных 4-х процентов подняты - стыдоба!!! - кому на рубль, кому на два. И они еще говорят моей маме, чтоб она свою пенсию из Воронежа туда перевела, раз там живет. Ага! Щас! Все, кто до нее перевели - получать стали меньше, чем получали в своем регионе в России. Все медицинские услуги - дороже, чем у нас (я в Воронеже живу) и много-много чего еще.
показати весь коментар
18.03.2016 18:48 Відповісти

Завантаження...