Захід повинен продовжувати економічні санкції проти РФ, - Столтенберг
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми бачили введення економічних санкцій з боку США, ЄС, низки інших країн, і я думаю, що важливо продовжувати втілювати санкції в життя", - сказав він, виступаючи на Брюссельському форумі.
Й.Столтенберг зазначив, що вважає імплементацію Міінських домовленостей найбільш прийнятним шляхом вирішення українського кризи.
"Мінські домовленості - кращий спосіб досягнення шляхом переговорів політичного вирішення кризи", - зазначив він.
"Ми бачили введення економічних санкцій з боку США, ЄС, низки інших країн, і я думаю, що важливо продовжувати втілювати санкції в життя", - сказав він, виступаючи на Брюссельському форумі.
Й.Столтенберг зазначив, що вважає імплементацію Міінських домовленостей найбільш прийнятним шляхом вирішення українського кризи.
"Мінські домовленості - кращий спосіб досягнення шляхом переговорів політичного вирішення кризи", - зазначив він.
Зарплата, которая была в гривнах, переведена в рубли, но не поднята, поэтому 20 тыс - это огромное везение. Чтобы прописать человека, надо сперва сделать кадастровый паспорт, который почему-то стоит 50 тыс рублей. Цены на продукты - выше, чем в Москве. Пенсии пенсионерам вместо положенных 4-х процентов подняты - стыдоба!!! - кому на рубль, кому на два. И они еще говорят моей маме, чтоб она свою пенсию из Воронежа туда перевела, раз там живет. Ага! Щас! Все, кто до нее перевели - получать стали меньше, чем получали в своем регионе в России. Все медицинские услуги - дороже, чем у нас (я в Воронеже живу) и много-много чего еще.