12302 відвідувача онлайн

Місто обласного значення Димитров на Донеччині перейменують на Мирноград, - Жебрівський

Місто обласного значення Димитров, що в Донецькій області, перейменують на Мирноград. Міські депутати проголосували за таке рішення.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (ВГА) Павло Жебрівський на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Димитрівські депутати одностайно проголосували за перейменування міста на Мирноград!" - зазначив він.

До того ж Жебрівський сподівається, що з цього дня "розпочнеться нова славна історія міста і його людей".

Окрім того, раніше в Донецькій області було перейменовано місто Красноармійськ. Його перейменували на Покровск.

Також читайте: Завтра парламент візьметься за перейменування Дніпропетровська і Кіровограда, а також населених пунктів на Донбасі і в Криму, - нардеп Олена Бойко
Топ коментарі
+5
Давайте сразу в Миргород-2
показати весь коментар
21.03.2016 20:40 Відповісти
+5
Кстати-да. Якось кацапурой повеяло с ихними сталинградами, ленинградами, петроградами и т.д.
показати весь коментар
21.03.2016 20:59 Відповісти
+4
Форшмак это кошерно.! ZOG в моем лице дает добро
показати весь коментар
21.03.2016 21:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
там багато марнотрат
показати весь коментар
21.03.2016 20:39 Відповісти
Фух!Хоть не Урюпинск какой-нибудь.
показати весь коментар
21.03.2016 20:40 Відповісти
Давайте сразу в Миргород-2
показати весь коментар
21.03.2016 20:40 Відповісти
А какой город перименуют в город Фармак?
показати весь коментар
21.03.2016 20:41 Відповісти
Бердичев.

Только не в Фармак, а в Форшмак.
показати весь коментар
21.03.2016 21:18 Відповісти
Форшмак это кошерно.! ZOG в моем лице дает добро
показати весь коментар
21.03.2016 21:23 Відповісти
Как отличить украинца от крашенного кацапа в комментариях - порассуждайте вместе о преступлениях януковича и путина против Украины и кацап сразу себя спалит. Проверенно
показати весь коментар
21.03.2016 20:42 Відповісти
Когда уже город Кировоград переименуют в город Уран? Кировоград на урановой руде стоит. Его хотели даже снести при совке ради атомных бомб.
показати весь коментар
21.03.2016 20:48 Відповісти
казали ж що буде гродовськ...
показати весь коментар
21.03.2016 20:45 Відповісти
Нафиг нам яндекс карты? Посмотри улицы Краматорска на них и на гугле, прозреешь
показати весь коментар
21.03.2016 21:01 Відповісти
Покупая УГОЛЬ у псевдореспублик «https://twitter.com/hashtag/%D0%94%D0%9D%D0%A0?src=hash #ДНР /https://twitter.com/hashtag/%D0%9B%D0%9D%D0%A0?src=hash #ЛНР », https://twitter.com/hashtag/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0?src=hash #Украина фактически неофиц. признала их . . .
https://t.co/s3WZRIgCWH https://informnapalm.org/21320-donetskaya-zheleznaya-doroga/ …
показати весь коментар
21.03.2016 20:51 Відповісти
Через Артёмовск уголь регулярно идет. И сейчас 2 состава стоят готовыми на Славянскую ТЭС
показати весь коментар
21.03.2016 20:53 Відповісти
Україна не купує вугілля у ОРДЛО. приватним особам не заборонено.
показати весь коментар
21.03.2016 20:58 Відповісти
Ты статью читало,или не только опа от сладкого слиплась
показати весь коментар
21.03.2016 21:24 Відповісти
Классная идея. Бюджетные деньги дербанятся между частными предприятиями которые покупают уголь в ОРДЛО. Депутаты сыты, олигархи целы и Украине вечная память
показати весь коментар
21.03.2016 21:26 Відповісти
Хва так шутить))))))))))
показати весь коментар
21.03.2016 20:58 Відповісти
ГРАД - по-славянски (древнеславянское) "город", "укрепленный пункт".
показати весь коментар
21.03.2016 20:55 Відповісти
слов'янської, дрєвнєслов'янської не існувало мов. Старовинні міста України не мають у назвах слова град. Подібний стиль запозиченний російською імперією з німецької манери називати міста - Санкт-Петербург, Брандебург, Магдебург, Кенігзберг.
показати весь коментар
21.03.2016 21:05 Відповісти
Чего это запозичений?
Во времена российской империи, когда при власти находились немцы. Да и Петя Первый набирал заграничных архитекторов, потому что угро-финское племя только медведей учило на углях плясать. Отсюда и нiмецька манера.
показати весь коментар
21.03.2016 21:21 Відповісти
ну град не мають,а город мають, он под Киевом Вишгород, не неси ереси такшо)
показати весь коментар
21.03.2016 22:09 Відповісти
На яком це язике? Мирноград. Нізя було просто - Мирне, Мирове? Шо за манічка ліпити град? Шо можно з селом переплутати?Давайте і Київ підтягнемо - Київградовск. Красиво?Відчуття забитої провінційності.
показати весь коментар
21.03.2016 20:57 Відповісти
Кстати-да. Якось кацапурой повеяло с ихними сталинградами, ленинградами, петроградами и т.д.
показати весь коментар
21.03.2016 20:59 Відповісти
якщо село, то - Мирноновка...
показати весь коментар
21.03.2016 21:47 Відповісти
а шо красивши?санктъ-Питирьсбюргер или Ленинград? а еще раньще это село звали Петровская слобода,когда пером первым на земле и не воняло
показати весь коментар
21.03.2016 21:05 Відповісти
Ви не праві - до захоплення московитами Інгерманландії одне місто мало назву Нієн. Мапа 17 сторіччя. Петро Перше , ще не родилось.
Город областного значения Димитров на Донетчине переименуют в Мирноград, - Жебривский - Цензор.НЕТ 4697
показати весь коментар
21.03.2016 21:16 Відповісти
Якось не асоціюється Даунбас з миром.
показати весь коментар
21.03.2016 21:09 Відповісти
Лучше в Говноград. По крайней мере звучит похоже.
показати весь коментар
21.03.2016 21:25 Відповісти
Ніяких мирноградів, златополів, ингульсків і тому подібного збоченства в українській бути не може, то все суто кацапська псевдо-словенщина, мовні покручі.
показати весь коментар
21.03.2016 21:28 Відповісти
Назва не ахті яка чудова, а все ж якийсь рух в перед, да і місцеві назву обирали -- їм із цією назвою і жити.
показати весь коментар
21.03.2016 21:30 Відповісти
Как вы лодку назовете... МирноГРАД...
показати весь коментар
21.03.2016 21:38 Відповісти
трьохшахтинка...
показати весь коментар
21.03.2016 21:30 Відповісти
ваш город ещё не переименовали?....мы уже идём к вам
показати весь коментар
21.03.2016 21:52 Відповісти
Можно и в Миноград, а главное со смыслом)
показати весь коментар
21.03.2016 21:57 Відповісти
щось тхне рязанщиною вiд ГРАДа
показати весь коментар
21.03.2016 22:00 Відповісти
https://censor.net/user/339472 Рязанщина , Муромщина и прочие черниговы-смоленски , это всё города домонгольской Руси , столицей у которой был Киев. Так что это "наше всё" )))
показати весь коментар
21.03.2016 22:53 Відповісти
Мирная система Град...
показати весь коментар
21.03.2016 22:08 Відповісти
Красноармєйск перейменували у Покровськ.

А на Дніпропетровщині дали схожу назву місту Орджонікідзе - Покров.
Навіщо такі подібні назви давати? Орджонікідзе можна було назвати по-козацькому - Чортомлик (залізнична станція там все одно вже давно так називається).
показати весь коментар
21.03.2016 23:04 Відповісти
Ну и название.
показати весь коментар
21.03.2016 23:48 Відповісти
я там работал одно время-дыра дырой и народ препаскудный.
показати весь коментар
22.03.2016 02:32 Відповісти