8283 відвідувача онлайн

Дві незаконні бурштинові копальні знайдені на Рівненщині

Поблизу населеного пункту Березове (Рівненська область) прикордонники знайшли два місця незаконного видобутку бурштину.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Держприкордонслужбу, в першому було виявлено 3 мотопомпи та 15 людей, які займалися незаконним видобутком бурштину. Згодом прикордонники знайшли ще одне місце, де місцеве населення за допомогою 5 мотопомп займалося пошуком мінералу.

Для виявлення можливих місць видобутку бурштину прикордонне відомство застосовує малу авіацію.

Також дивіться: Бурштиновий апокаліпсис: сотні людей незаконно видобувають бурштин у селі Кухітська Воля на Рівненщині. ВІДЕО
Топ коментарі
+6
А остальные, надо полагать, законные... Представляю, как на этой теме будут пиариться и словоблудить все эти шкиряки и геращенки, тема обширная и трепачей вокруг насобирает.
показати весь коментар
27.03.2016 12:48 Відповісти
+3
смішно.... на тілі собаки-всього 2 блохи...
показати весь коментар
27.03.2016 13:01 Відповісти
+2
Если по окрестным лесам еще пошарить то и не такое найдешь.
показати весь коментар
27.03.2016 12:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А остальные, надо полагать, законные... Представляю, как на этой теме будут пиариться и словоблудить все эти шкиряки и геращенки, тема обширная и трепачей вокруг насобирает.
показати весь коментар
27.03.2016 12:48 Відповісти
Если по окрестным лесам еще пошарить то и не такое найдешь.
показати весь коментар
27.03.2016 12:59 Відповісти
НЕкУЙ ШАСТАТЬ-НЕХАЙ ЩАСТИТЬ
показати весь коментар
27.03.2016 15:09 Відповісти
это уже отработанные. местные перемои закрывают
показати весь коментар
27.03.2016 13:01 Відповісти
смішно.... на тілі собаки-всього 2 блохи...
показати весь коментар
27.03.2016 13:01 Відповісти
Прежде чем говорить о возвращении оккупированных Россией территорий Крыма и Донбасса, надо ликвидировать Ривненскую "янтарную республику".
показати весь коментар
27.03.2016 13:19 Відповісти
Ви пропонуєте ще одну АТО?
Людям треба чимось заробляти собі на життя.
Не думаю, що буде легко їх переконати залишити цей не легкий, але надійний шлях заробітку. Так само треба мати на увазі, що в лісі повно зброї.
показати весь коментар
27.03.2016 13:28 Відповісти
И Порошенко, и Яценюку, и главарям ЛНР-ДНР также надо "чимось заробляти собі на життя. Не думаю, що буде легко їх переконати залишити цей не легкий, але надійний шлях заробітку".
показати весь коментар
27.03.2016 17:24 Відповісти
Попробуй.
показати весь коментар
27.03.2016 15:49 Відповісти
Беспридел у вороватой власти порождает беспридел на местах,а как иначе?
показати весь коментар
27.03.2016 13:26 Відповісти
А хто кордони держави ,охороняє?
показати весь коментар
27.03.2016 13:31 Відповісти
незаконное это не хорошо и быстро приватизируйте Аваков.
показати весь коментар
27.03.2016 13:51 Відповісти
было выявлено 3 мотопомпы и 15 человек, занимавшихся незаконной добычей янтаря. Впоследствии пограничники нашли еще одно место, где местное население с помощью 5 мотопомп занималось поиском минерала.........

в пятницу у шустера называлась цифра что-то около 200 000 копателей. А один ривненчанин говорил, что Нацгвардию вводить не то что неправильно, а даже бесполезно, мол вынесут её на лопатах... а тут всего 15 человек и 3 мотопомпы оказываются нелегальные. А остальные 199 985 чел. в каком статусе?
показати весь коментар
27.03.2016 14:10 Відповісти
дибильная новость
показати весь коментар
27.03.2016 14:24 Відповісти
Американцы из космоса ,обнаружили ?
показати весь коментар
27.03.2016 15:04 Відповісти
Гляньте це з космоса видно.
показати весь коментар
27.03.2016 18:16 Відповісти