Гройсман проти розроблення нової коаліційної угоди
Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Українські Новини", про це він зазначив в інтерв'ю телеканалу "Інтер".
"Кращий план дій на сьогодні - це коаліційна угода, яка була підписана 5 фракціями. Над нею працювали понад місяць, на те, щоб ця коаліційна угода сформувалася як реальний план дій з реформування нашої країни. Насправді це треба робити. Зараз питання не в тому, як міняти цей план, а як ефективно його використовувати ", - зазначив спікер.
Гройсман наголосив, що сподівається на ефективну роботу всіх фракцій коаліції для виходу з політичної кризи.
"Кращий план дій на сьогодні - це коаліційна угода, яка була підписана 5 фракціями. Над нею працювали понад місяць, на те, щоб ця коаліційна угода сформувалася як реальний план дій з реформування нашої країни. Насправді це треба робити. Зараз питання не в тому, як міняти цей план, а як ефективно його використовувати ", - зазначив спікер.
Гройсман наголосив, що сподівається на ефективну роботу всіх фракцій коаліції для виходу з політичної кризи.
Топ коментарі
+32 серджио #327023
показати весь коментар
27.03.2016 21:28 Відповісти Посилання +15 HermitAlex
показати весь коментар
27.03.2016 21:38 Відповісти Посилання +14 Яукр
показати весь коментар
27.03.2016 21:33 Відповісти Посилання