6515 відвідувачів онлайн
4 270 45

Суд у справі Штепи заборонили знімати на відео

Червонозаводський суд Харкова заборонив журналістам знімати на відео процес допиту свідків у кримінальному провадженні проти екс-мера Слов'янська Донецької області Нелі Штепи.

Відповідне рішення суд ухвалив сьогодні, 28 березня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Проти повної відеофіксації судового процесу виступили всі сторони процесу.

Під час сьогоднішнього засідання була допитана обвинувачена Штепа. Підготовлені прокурорами близько 50 питань Штепі ставив суддя, оскільки обвинувачена відмовилася безпосередньо спілкуватися з представниками державного обвинувачення.

Читайте також: У справі екс-мера Слов'янська Штепи, підозрюваної в тероризмі, допитають Таруту, - адвокат Марченко

Крім того, сьогодні допитали двох свідків з боку обвинувачення, які повністю підтвердили раніше дані свідчення, та одного свідка захисту.

Наступне засідання у справі відбудеться 8 квітня об 11:00.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Діамантовий прокурор" Корнієць просить суд скасувати наказ про призначення Сакварелідзе заступником генпрокурора
Топ коментарі
+17
Теперь окажется , что Штепа герой Украины !!!
показати весь коментар
28.03.2016 21:01 Відповісти
+6
согласен. Наехали на бабу, которая была всего лишь мэром. Что она могла сделать? А где была милиция, СБУ, ВСУ, МЧС? Почему их не судят?
показати весь коментар
28.03.2016 21:09 Відповісти
+5
Да посадите уже, эту старую ***..дюгу
показати весь коментар
28.03.2016 21:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Теперь окажется , что Штепа герой Украины !!!
показати весь коментар
28.03.2016 21:01 Відповісти
раньше выпустят, те кто оружие раздавал выходят, все очень быстро "налаживается"
показати весь коментар
28.03.2016 21:04 Відповісти
Ну как так запретили съемку . Говорят она фитнесом занялась .
показати весь коментар
28.03.2016 21:05 Відповісти
Основним сепаратистом в Україні, який до речі перебуває у в'язниці, є не Медведчук, не Ахметов, не Єфремов, не Кернес, не Добкін, а дурепа Штепа, якій просто потрібно було б зняти труси і відпороти!!!
показати весь коментар
28.03.2016 22:06 Відповісти
Отстаёте от жизни) Её кабинет уже ремонтируют в Славянске) Ждут......
показати весь коментар
28.03.2016 21:05 Відповісти
А "олигархическая хунта" это на какой странице методички?
показати весь коментар
28.03.2016 21:08 Відповісти
Накраситься забыла , что ли ?
показати весь коментар
28.03.2016 21:06 Відповісти
та не лифон не надела)))
показати весь коментар
28.03.2016 22:12 Відповісти
отпустите уже бедную женщину, она по сравнению с Ахметовыми просто несчастная
показати весь коментар
28.03.2016 21:06 Відповісти
согласен. Наехали на бабу, которая была всего лишь мэром. Что она могла сделать? А где была милиция, СБУ, ВСУ, МЧС? Почему их не судят?
показати весь коментар
28.03.2016 21:09 Відповісти
Щаз те Саша_ объяснит...
показати весь коментар
28.03.2016 21:14 Відповісти
У нас традиция- баба за всех садится.
показати весь коментар
28.03.2016 21:14 Відповісти
Чего наезжаете на Ахметку? Он же только бизнесмен.
показати весь коментар
28.03.2016 22:33 Відповісти
Що таке? Штепа серед суддiв своiх упiзнала З якого переляку таке рiшення? Може зрада це
Держа́вна таємни́ця?
показати весь коментар
28.03.2016 21:08 Відповісти
А шота за сцены тама были???
показати весь коментар
28.03.2016 21:08 Відповісти
поручик, молчать! шо за сцены, шо за сцены - не в форме женчина
показати весь коментар
28.03.2016 21:32 Відповісти
Штепу уже заштопали..
показати весь коментар
28.03.2016 21:09 Відповісти
Да посадите уже, эту старую ***..дюгу
показати весь коментар
28.03.2016 21:09 Відповісти
По всей видимости в какой-то момент неосмотрительно нелестно отозвалась о Путине, что позволило всей карательной системой Украины безнаказанно измываться над заблудшей женщиной.
показати весь коментар
28.03.2016 21:11 Відповісти
Ей че там,косметическую рихтовку неудачно сделали??
показати весь коментар
28.03.2016 21:12 Відповісти
теперь рожу от попы не отличить)))
показати весь коментар
28.03.2016 22:14 Відповісти
А Шо штЁпа не накрашеная?
показати весь коментар
28.03.2016 21:13 Відповісти
и ненакрашеная страшная и накрашеная
показати весь коментар
28.03.2016 22:14 Відповісти
Кино и немцы! Глупенькая бабенка- лютый сепаратист,а " святой" Ахмет - благородный рыцарь,спасший даунбасят от голода. Мда..сюжет.
показати весь коментар
28.03.2016 21:24 Відповісти
штепа не такая и глупенькая и она ничем не хуже ахметова .
показати весь коментар
28.03.2016 21:29 Відповісти
Мутняк начинается. Неужто шТЕПУ будут на САВЧЕНКО менять? К чему излишняя секретность?
показати весь коментар
28.03.2016 21:28 Відповісти
та на х она кому нужна ця штепа шоб її міняли на Надю,х..ло чекає смерті Наді
показати весь коментар
28.03.2016 21:30 Відповісти
на прошлом заседании суда она просто слишком много рассказала про Ефремова, его сыночка и прочую гниль, которая сейчас под защитой гаранта Конституции.
показати весь коментар
28.03.2016 21:32 Відповісти
Андрей Степаненко 23 года, Снежное, Украина (В одноклассниках)Суд по делу Штепы запретили снимать на видео - Цензор.НЕТ 6624
показати весь коментар
28.03.2016 21:40 Відповісти
это шо за вася?
показати весь коментар
28.03.2016 22:15 Відповісти
а в чайнике стекломой или анаша)))
показати весь коментар
28.03.2016 22:16 Відповісти
Там столько мразей, которые с хлебом солью встречали Гиркина и Ко, а сейчас на высоких должностях... Нашли козла отпущения...
показати весь коментар
28.03.2016 22:22 Відповісти
С каких пор стало так много поклонников этой сучки? Кого то слеза пробивает за женщину?
показати весь коментар
28.03.2016 22:36 Відповісти
Стара дура шо там гола приперлась у суд?
показати весь коментар
28.03.2016 22:39 Відповісти
Випустять, вона ж хвора і "бідна" ....
показати весь коментар
29.03.2016 08:31 Відповісти
Очень жалко,что не покажут суд. Его необходимо периодически показывать, чтобы остальные долбо-бы, знали, что будет им за сепаратизм. Жалко, что не публичной порки, ее необходимо ввести и тоже показывать.
показати весь коментар
29.03.2016 09:16 Відповісти