9410 відвідувачів онлайн
2 754 18

Чумак: "Я проти імперативного мандата в будь-яких проявах"

Депутати мають свободу політичної позиції і їх не можна засуджувати за вихід із фракції чи перехід в іншу фракцію.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна" заявив народний депутат, заступник голови комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції Віктор Чумак.
"Я проти імперативного мандата в будь-яких проявах. Я проти того, щоб депутатів виключали за вихід із фракції і я проти того, щоб хтось засуджував депутата, якщо він входить в яку-небудь фракцію. Депутат у принципі має свободу політичної позиції. Він відповідає перед народом", - сказав Чумак.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Чумак готовий повернутися в "БПП", але за двох умов
Топ коментарі
+8
ах ви ж тварі і проститутки політичні-ви в вправі кудись іти чи не йти , та вас народ вибрав разом з політ силою яку ви представляли то і служіть їй а не бігаэте за ВЕЛИКИМИ ГРОШИМА де заплатять .і хай буде проклятий ваш рід депутатський до третього коліна-АМЫНЬ
показати весь коментар
01.04.2016 21:04 Відповісти
+7
А я за императивный мандат! Вот только право на отзыв депутата должен иметь народ и только народ.
Кстати, императивный мандат с правом отзыва народом является непременным условиям модели анархического построения общества. И в этом вопросе с анархистами я полностью согласен.
показати весь коментар
01.04.2016 21:11 Відповісти
+3
Интересно каким образом он отвечает перед народом Украины,если списки закрытые,а зачисляют туда по преданости.
показати весь коментар
01.04.2016 21:06 Відповісти

Завантаження...