10922 відвідувача онлайн

Сакварелідзе: "Допит у ГПУ був пізнавальним"

Про це після допиту повідомив сам Сакварелідзе, передає Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал 112.

"Питання були про те, з ким ми співпрацювали, чи перераховувалися кошти на рахунок Генпрокуратури. Подробиці мого допиту потрапили до Куценка, який вимагає від мене кошторис, не маючи доступу до кримінальної справи. Хочу заявити, що схеми, кошторис, потоки - для нас це незрозумілі речі, і ми цим пишаємося. Щодо кошторисів - звертайтеся до Генпрокуратури, щодо реформ - до нас", - зазначив Сакварелідзе.

Він сказав, що допит тривав 3 години. "Його на моє прохання записували на відео, я знаю, що рано чи пізно це опублікують. Він був пізнавальним. Слідчі дізналися, як працюють міжнародні організації, як мінімізується можливість крадіжки грошей американців. Я думаю, що вони викликатимуть і надалі. Боротьба в країні відбувається на рівні прокуратури, допитів та обшуків. У мене вже до цього імунітет", - сказав Сакварелідзе.

Дивіться також: Сакварелідзе прибув на допит у ГПУ

Топ коментарі
+17
Я жду,когда этого утырка куценка призовут к ответу. Если эта падаль будет и дальше,то ГПУ как была до фени,так и останется.
показати весь коментар
01.04.2016 21:30 Відповісти
+10
Да конечно будут Давид.Это месть системы где уже скоро должности будут передавать по наследству.
показати весь коментар
01.04.2016 21:27 Відповісти
+9
Держись, Давит!
показати весь коментар
01.04.2016 21:28 Відповісти

Завантаження...