6502 відвідувача онлайн

Російські військові на Донбасі підпалили 2 танки на знак протесту, - розвідка

Російські військові на окупованому Донбасі підпалили 2 танки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України, 31 березня військовослужбовці танкової роти підпалили 2 танки на полігоні "1-го армійського корпусу" в районі Торезу. Один Т-72 згорів, а інший вдалося загасити.

Невдоволення танкістів викликала відмова командування полку повернути їх до Росії, а також постійні проблеми з грошовим забезпеченням (виплати не в повному обсязі й побори командирів "на потреби підрозділу", що сягають 30% місячної "зарплати").

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 16 російських окупантів ліквідовано на Донбасі, - Міноборони України
Топ коментарі
+109
Министр обороны Азербайджана искусстно троллит и Русские СМИ и Армян ))) Слава Азербайджану, Yaşasın Azərbaycan !

Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 2629
показати весь коментар
03.04.2016 16:42 Відповісти
+64
Спалились...
показати весь коментар
03.04.2016 16:36 Відповісти
+56
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 45
показати весь коментар
03.04.2016 17:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Российские военные на Донбассе подожгли все свои танки в знак протеста, - разведка
показати весь коментар
03.04.2016 17:26 Відповісти
Минстець работает совсем плохо - надо распиарить среди орков, что Украина платит за каждый сожженый танк и ББМ немалые деньги. Если еще и Запад, со своей стороны, тоже премии назначит - через неделю армии в паРаше не станет.
показати весь коментар
03.04.2016 17:33 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 1443
-Зарплату...
показати весь коментар
03.04.2016 17:38 Відповісти
об этом сообщил спикер АТО Андрей Лысенко? ну тогда это правда!
показати весь коментар
03.04.2016 17:41 Відповісти
А ты ждёшь, что об это сам пупкин скажет??))
показати весь коментар
03.04.2016 18:04 Відповісти
нет, я жду когда Лысенко и остальные шоколадные ******* перестанут!
показати весь коментар
03.04.2016 18:14 Відповісти
The Washington Post повідомила про фінансову кризу в Ісламській державі
Cьогодні о 17:32 Новое время
Терористична організація Ісламська держава переживає небувалу фінансову кризу, повідомляють американські чиновники, що відповідають за боротьбу з тероризмом. Про це пише газета The Washington Post.
За відомостями видання, авіаудари по об'єктах нафтової інфраструктури та фінансових установ позначаються на можливості ІДІЛ платити зарплату своїм бійцям та здійснювати операції.
Дефіцит готівкових грошей вже змусив керівництво ІДІЛ скоротити виплати новобранцям вдвічі, а деяким підрозділам утримують зарплату вже кілька місяців. Щоб компенсувати дефіцит, Ісламська держава вирішила стягувати з населення та підприємств на контрольованих територіях все більш високі податки та збори.
Видання зазначає, що за даними декількох високопоставлених чиновників, авіаудари по нафтовим родовищам, нафтопереробним заводам і танкерам скоротили видобуток нафти приблизно на третину.
В цілому доходи ІДІЛ від нафтового бізнесу впали на 50% через падіння цін на нафту та скорочення виробництва і продажу нафтопродуктів, таких як бензин, зазначають американські чиновники.
показати весь коментар
03.04.2016 17:46 Відповісти
а как по мне...удивительная новость...я был уверен что они здадут его на металолом...
показати весь коментар
03.04.2016 17:46 Відповісти
Рабочий танк нельзя сдавать, а сгоревший - можно.Теперь напьются....
показати весь коментар
03.04.2016 18:00 Відповісти
и этими деньгами возьмут зарплату...
показати весь коментар
03.04.2016 21:40 Відповісти
Тренируются-скоро Пасха,Благодатный огонь снизойдёт на Лаптестан,очищающий.Прошлый год аж до зимы погасить не могли,2/3 Бурятии выгорело.И тайги немерянно.Судя по погоде-в этом году продолжение следует,в гораздо более тяжелой форме!!!!
показати весь коментар
03.04.2016 17:58 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 6426
показати весь коментар
03.04.2016 18:26 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 8725
показати весь коментар
03.04.2016 18:27 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 2418
показати весь коментар
03.04.2016 18:28 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 7487
показати весь коментар
03.04.2016 18:29 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 1313
показати весь коментар
03.04.2016 18:32 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 175
показати весь коментар
03.04.2016 18:33 Відповісти
Этот морячок, метр с бескозыркой, ростом с макаку видно был флоту нужен в качестве обезьянки по реям лазить и флажки порправлять.
показати весь коментар
04.04.2016 08:59 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 1628
показати весь коментар
03.04.2016 18:12 Відповісти
Дякую тобі, Боже, що я не руцький....
показати весь коментар
03.04.2016 18:24 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 3342
показати весь коментар
03.04.2016 18:35 Відповісти
"Діагноз" а не вирок в оригіналі.
показати весь коментар
03.04.2016 19:25 Відповісти
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 553
показати весь коментар
03.04.2016 18:14 Відповісти
прямо день пионерии какой-то.. везде костры..
показати весь коментар
03.04.2016 18:24 Відповісти
Что-то все закрутилось с невероятной быстротой. Компромат на Путина. Компромат на Касьянова. Обама не будет встречаться с Эрдоганом. Путин не едет на ядерный саммит. Обама встретился с Эрдоганом. Азербайджан неожиданного начал наступление на Карабах. Турция его поддержала в мнении, что карабахский вопрос не имеет мирного решения. Шойгу провел экстренные переговоры с Азербайджаном и Арменией. Обещают следующую порцию компромата на Путина. Горит Генштаб МО РФ. Что это все значит ?
А тут еще ватники стали палить рашистскую технику.
показати весь коментар
03.04.2016 18:25 Відповісти
Це 1 квітня у розстрочку.
показати весь коментар
03.04.2016 18:29 Відповісти
Коли стадо баранів ставить босяка керувати країною з ядерною зброєю - інакше не може бути.
А ще в них дуже велики економісти.
Российские военные на Донбассе подожгли 2 танка в знак протеста, - разведка - Цензор.НЕТ 9633
показати весь коментар
03.04.2016 18:37 Відповісти
Это судьба! От неё не уйдешь!
показати весь коментар
03.04.2016 19:31 Відповісти
пиромания на фоне тяжелой алкогольной энцефалопатии...
показати весь коментар
03.04.2016 23:05 Відповісти
Лиха беда начало...
Что бы все ваши проблемы решились, - сжечь надо мацкву!
Ну, или хотя бы кремль со всей его 3/14дарасо-фауной...
показати весь коментар
03.04.2016 18:52 Відповісти
начали с МО
показати весь коментар
03.04.2016 22:18 Відповісти
А таки да...
Я чёт провтыкал этот момент...))
показати весь коментар
03.04.2016 23:15 Відповісти
"Дебилы, ***!" (с)
показати весь коментар
03.04.2016 18:52 Відповісти
А ты чего не под своим голимым триперлором?А маскируешься под порядочных людей
показати весь коментар
03.04.2016 19:13 Відповісти
Представляем вам истинного арийца - казаходойча ватного...
показати весь коментар
03.04.2016 19:25 Відповісти
Бідний - знедолений! Як же тебе хомяки опустили!
показати весь коментар
03.04.2016 19:34 Відповісти
Букварь дочитайте, а то, когда пишут комментарии такие недоумки, как вы, смешно. В одном вы@ере столько ошибок!!!!
показати весь коментар
03.04.2016 19:35 Відповісти
Груз 200. Россиянам не смотреть
https://www.youtube.com/watch?v=WIfeDWTB-1Y
Кладбище российских боевиков в Донецке
https://www.youtube.com/watch?v=V8EjqsFNbz8

Дивизия РФ ушла Грузом 200
https://www.youtube.com/watch?v=Epf4FijFWXo
Адские машины убийцы Путина по сжиганию ватников
https://www.youtube.com/watch?v=zWrm-dkj2QI
показати весь коментар
03.04.2016 19:08 Відповісти
Данные поступили от Шоколадной разведки Рошена???...
показати весь коментар
03.04.2016 19:24 Відповісти
А что вам не нравится? А, там же нет российских войск.
показати весь коментар
03.04.2016 19:30 Відповісти
и танков этих нет.
показати весь коментар
03.04.2016 19:42 Відповісти
Ну, ясен пень.
показати весь коментар
03.04.2016 19:46 Відповісти
Кацапииии))) жґітєєє єєсчьоо)))
показати весь коментар
03.04.2016 19:43 Відповісти
Дай Боже , щоб це стало у них звичкою
показати весь коментар
03.04.2016 19:58 Відповісти
не доезжая до Украины. В Москве дожечь министерство.
показати весь коментар
03.04.2016 20:03 Відповісти
Ну, все, теперь у них остался один танк. Как воевать будут?
показати весь коментар
03.04.2016 20:23 Відповісти
ДА УЖЕ Б ПУТИНА СОЖГЛИ БЫ НА БОЛОТНОЙ ПЛОЩАДИ КАК ДУРИМАРА, ДА И ВСЁ !!!
показати весь коментар
03.04.2016 21:09 Відповісти
Блин...
Сижу вспоминаю чем там кончилось с дуримаром...
Его ж вродь наоборот, - утопили...
показати весь коментар
04.04.2016 02:30 Відповісти
КАКАЯ РАЗНИЦА, ЗА ТО ПОХОЖ )))
показати весь коментар
04.04.2016 14:28 Відповісти
Хмм...
"Повелитель жаб и пьявок", который кормится с болота?
Ну да, что то в этом есть...
показати весь коментар
04.04.2016 14:36 Відповісти
Какие молодцы )))
Надо наградить их каким-нибудь орденом, специально для таких придумать − и объявлять о вручении, передавать через МИД в рашку )))))
показати весь коментар
03.04.2016 21:35 Відповісти
сжечь не помогает москву токо затопить
показати весь коментар
03.04.2016 21:52 Відповісти
День пиротехника.
показати весь коментар
03.04.2016 22:54 Відповісти
Блин чего они ноют 5800 гривень им в день платят даже 30% отбавить нормально получается .
показати весь коментар
03.04.2016 23:36 Відповісти
Молодцы! Я как-то в знак протеста не брился 3 недели, но 2 танка поджечь - гораздо круче. Снимаю шляпу.
показати весь коментар
04.04.2016 00:43 Відповісти
Просто их туда небритых сразу привезли...
Выход один, - пали нафиг танки...