9469 відвідувачів онлайн
3 205 3

Двох чоловіків госпіталізовано внаслідок вибухів боєприпасів на Львівщині

Через вибух боєприпасів госпіталізовано двох жителів Львівської області.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.
Зокрема, вранці 3 квітня в реанімацію 8-ї міської лікарні Львова госпіталізовано 44-річного жителя Жовківського району Львівської області з діагнозом мінно-вибухова травма тіла. За попередніми даними, чоловік підірвався на міні під час пошуків металобрухту на Яворівському полігоні. Медики оцінюють його стан як стабільно важкий.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На Львівщині працівники ДСНС знешкодили бомбу часів Другої світової війни

Увечері того ж дня в районну лікарню у важкому стані з осколковими пораненнями тіла було госпіталізовано 28-річного місцевого жителя.
За попередніми даними, поранено його було вибухом ручної гранати. Поліція встановлює тип гранати та джерело придбання.
Стан потерпілого на ранок 4 квітня - важкий.

Завантаження...