10305 відвідувачів онлайн
2 189 18

Мирний житель підірвався на вибуховому пристрої в Пісках Донецької області, - Нацполіція

У Пісках Донецької області сьогодні, 5 квітня, місцевий житель на своєму городі підірвався на вибуховому пристрої.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ Національної поліції в Донецькій області.
"На Донеччину прийшло потепління, і люди зайнялися польовими роботами. Але для жителів населених пунктів на лінії бойових дій це може стати трагедією. Так, 32-річний житель села Піски прибирав свій город. Зібравши хмиз, чоловік розвів багаття. Раптом стався вибух, внаслідок якого господаря було поранено в стегно. Чоловіка госпіталізували в лікарню міста Селидове. Йому надано необхідну медичну допомогу", - йдеться в повідомленні.
Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 122 "Умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості" Кримінального кодексу України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Двох чоловіків госпіталізовано внаслідок вибухів боєприпасів на Львівщині
Топ коментарі
+3
В Песках? Огород??? Та это реальный экстремал!
показати весь коментар
05.04.2016 22:20 Відповісти
+3
на своем огороде...
а почему чужеземца звал на свой огород?
показати весь коментар
05.04.2016 22:27 Відповісти
+1
Потери ВС РФ . Сводка. Радиоперехват. 2016-04-05.
Источник: http://kiev-online.net.ua/top-novosti/poteri-vs-rf-svodka-radioperehvat-2016-0.html
показати весь коментар
05.04.2016 22:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Песках? Огород??? Та это реальный экстремал!
показати весь коментар
05.04.2016 22:20 Відповісти
Потери ВС РФ . Сводка. Радиоперехват. 2016-04-05.
Источник: http://kiev-online.net.ua/top-novosti/poteri-vs-rf-svodka-radioperehvat-2016-0.html
показати весь коментар
05.04.2016 22:21 Відповісти
Там тоже "молния", "срочно", "довожу до вашего ведома", как у поца фэсбэшного ярчука??
показати весь коментар
05.04.2016 22:29 Відповісти
За все доводиться розплачуватись.
показати весь коментар
05.04.2016 22:23 Відповісти
мабуть, набій 14,5 або 12,7 загріб...
показати весь коментар
05.04.2016 22:25 Відповісти
Граната __________

Мирный житель подорвался на взрывном устройстве в Песках Донецкой области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 3706
показати весь коментар
05.04.2016 23:06 Відповісти
тоді поховали б...
показати весь коментар
05.04.2016 23:16 Відповісти
30мм граната.В ДАПе разорвалась в 1.5 метрах и только оглушила и слегка контузила-осколки пролетели мимо ( 30 мм -не РГД )
показати весь коментар
05.04.2016 23:36 Відповісти
Мирный житель подорвался на взрывном устройстве в Песках Донецкой области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 3421
показати весь коментар
05.04.2016 23:37 Відповісти
буває... але ж малоймовірно...
показати весь коментар
05.04.2016 23:53 Відповісти
В ямку за бугорок попала Везение
показати весь коментар
05.04.2016 23:58 Відповісти
Мирный житель подорвался на взрывном устройстве в Песках Донецкой области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 1072
показати весь коментар
05.04.2016 22:26 Відповісти
на своем огороде...
а почему чужеземца звал на свой огород?
показати весь коментар
05.04.2016 22:27 Відповісти
банка с медом взорвалась...
показати весь коментар
06.04.2016 09:40 Відповісти
На Израильских территориях даже на минах 1947 года, установленных кацапами на Израильских территориях даже сейчас люди подрываются., Хотя 70 лет их пытаются и пытались разминировать всем Мировым сообществовм эти кацапские мины.

Та-же самая проблема и в Эфиопии с кацапскими минами и по всему сначала Арабско-Африканскому Миру а сейчас уже 2 года как и по Европейскому лугандония а точнее Донбасс.
показати весь коментар
05.04.2016 22:34 Відповісти
этот случай называется "минирование кострищ", т.е. разведение костра в местах проведения боевых действий без проверки грунта на наличие в нём ВОП
показати весь коментар
05.04.2016 22:49 Відповісти
та набій то був. гільзу розірвало. якщо б чогось велічаше, то поховали б.
показати весь коментар
05.04.2016 23:15 Відповісти
даже после того, как подохнет фюхрер и его террористы, еще много десятилетий кацапские и кадырские мины будут убивать мирных людей и детей на Донбассе.
показати весь коментар
05.04.2016 23:25 Відповісти