Деканоідзе заявила про зростання злочинності в Києві
Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе під час підсумкової наради ГУНП заявила про зростання злочинності в Києві.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Нацполіції.Протягом першого кварталу в столичній поліції зареєстровано 30851 заява про вчинення правопорушень. А це на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
"Аналізуючи ситуацію, можу сказати, що є ряд проблемних моментів, на які необхідно звернути особливу увагу. Непокоїть збільшення кількості деяких видів злочинів: розбої, грабежі, крадіжки з автомобілів та викрадення транспортних засобів", - заявила Деканоідзе.
Начальник столичних поліцейських Андрій Крищенко розповів про тенденції зростання окремих злочинів.
"Протягом останніх трьох років дійсно констатуємо зростання деяких правопорушень. Ми неодноразово говорили і про причини: це і проведення антитерористичної операції, і суспільно-економічна ситуація в державі, і збільшення кількості населення в столиці, і переформатування системи", - сказав він.
Деканоідзе заявила, що всі служби повинні в цілковитій взаємодії працювати над тим, щоб посилити безпеку в столиці.
Ну не впорається поліція самотужки.
П.С. Хоплофобам-я кажу про законне право на володіння зброєю,не треба мені писати про "шизофреників,яким до рук вкладуть зброю"