11149 відвідувачів онлайн
9 399 123

Печерський суд дав дозвіл на затримання маріонетки Кремля Аксьонова

Прокуратурою АР Крим здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом заволодіння шляхом зловживання службовим становищем посадовими особами незаконно створеного органу - "Ради міністрів Республіки Крим" і передачі у власність РФ майна, що належить Державному підприємству України "Міжнародний дитячий центр "Артек".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

"З урахуванням зібраних у справі доказів так званому "голові" незаконно створеного органу Ради міністрів Республіки Крим С. Аксьонову, який, зловживаючи своїм службовим становищем, у порушення законодавства України, незаконно заволодів майном вищевказаного Державного підприємства України на користь третіх осіб - Держави Російська Федерація, прокуратурою автономії повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України", - сказано в повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кримська маріонетка Аксьонов став членом Держради Росії

За результатами принципової позиції правоохоронних органів АР Крим ухвалою Печерського суду м. Києва надано дозвіл на затримання підозрюваного у вищевказаному кримінальному провадженні С. Аксьонова з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Крім того, ухвалою Оболонського районного суду м. Києва накладено арешт на майно ДПУ "Міжнародний дитячий центр "Артек", яке є об'єктом кримінально протиправних дій та речовим доказом у кримінальному провадженні, на загальну суму 242 228,7 тис грн.


"Правоохоронними органами АР Крим й надалі будуть вживатися усі можливі заходи для того, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення на тимчасово окупованій території України був притягнутий до відповідальності", - додали у відомстві.
Топ коментарі
+37
ну от і двох років не пройшло...))
показати весь коментар
13.04.2016 15:16 Відповісти
+19
А можно в Интерпол заявочку оформить. Где-нить и поймают.
показати весь коментар
13.04.2016 15:19 Відповісти
+14
Не прошло и "-2 Лет !!! Реформы !! Быстро и Чётко!! Браво!!!
показати весь коментар
13.04.2016 15:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Печерский суд дал разрешение на задержание марионетки Кремля Аксенова - Цензор.НЕТ 3588
показати весь коментар
13.04.2016 15:41 Відповісти
Да ладно? А с какого это перепуга???
показати весь коментар
13.04.2016 15:43 Відповісти
санитаров им не вызвали?
а путлера чё не арестуют?
показати весь коментар
13.04.2016 15:44 Відповісти
Путина спасает его должность.
показати весь коментар
13.04.2016 15:50 Відповісти
Путин не наша компетенция. Нужно быть реалистом, ***** это уровень Гааги, международных трибуналов для особо крупрных преступников. Например в Украине открито уголовное производство против военного преступника Шойгу, можна судить (даже пока заочно) РФовских генералов ихних холуёв таких как Гоблин-аксёнов, но Путлер только международная юресдикция.
показати весь коментар
13.04.2016 15:54 Відповісти
Лутше позДНО чем никогда.
показати весь коментар
13.04.2016 15:45 Відповісти
Смешно будет когда за решоткой окажется. Жалко что он не выезной а то наверняка захотел бы выехать погулять из крыма.
показати весь коментар
13.04.2016 15:48 Відповісти
Ничего смешного нет. У ФСБ есть стойкая традиция ликвидировать своих подельников, заметая следы преступлений. Аксёнов особо ценный свидетель и уже как исполнитель гразного дела использованый, дальше он только носитель опасной инфы и обуза. Так что Гоблин когда почувствует угрозу может вполне реально искать спасения в украинской тюрьме.
показати весь коментар
13.04.2016 15:58 Відповісти
А кто не давал это сделать в начале 2014 ?
показати весь коментар
13.04.2016 16:26 Відповісти
та нихто, теперь посып голову пеплом, впади в уныние и ступор и начинай медленно умирать. А фули дальше то жить ведь в в 14г. не зделали.
показати весь коментар
13.04.2016 16:38 Відповісти
люди кричали хватит, хватит, а цирк все не уезжал... Почему бы не арестовать реально сепаратистов и пособников террористов рыгыаналов и тому подобных, которые сейчас в нашей стране и свободно гуляют по нашим улицам...
показати весь коментар
13.04.2016 15:51 Відповісти
...желательно, как подонка Бузину.
показати весь коментар
13.04.2016 15:55 Відповісти
Тю, а для чого така спішка? Що не могли ще трохи соплі потягнути, суддівсько-прокурворська оперативність аж зашкалює? Це діагноз усій старій системі, амінь!
показати весь коментар
13.04.2016 15:55 Відповісти
Печерский суд дал разрешение на задержание марионетки Кремля Аксенова - Цензор.НЕТ 5847Печерский суд дал разрешение на задержание марионетки Кремля Аксенова - Цензор.НЕТ 7980
показати весь коментар
13.04.2016 16:00 Відповісти
Вот читаешь етот бред и просто смёшься.Какой то Вапся украдёт жвачку с магазина получит срок сразу.А тут 2 года сепаратист банд формирования захват власти и сотни пунктов на сотни пожизненый ОНИ ПРИНЯЛИ ПОСТАВНОВЛЕНИЕ )))))Может вы ещё поставновление прийммите Гитлера арестовать ведь пора?)))Ето есть проблема нашеё страны ТОРМОЗА КАКИХ СВЕТ НЕ ВИДЕЛ !!!
показати весь коментар
13.04.2016 16:02 Відповісти
Ага, теперь с этим дозволом наши правоохранители поедут в Крым, а российские власти посмотрят на эту бумагу и скажут - ну, что же, если сам Печерский суд...тогда, конечно, забирайте Аксенова.
показати весь коментар
13.04.2016 16:05 Відповісти
Просто специально,не скрывая плюют на людей
показати весь коментар
13.04.2016 16:11 Відповісти
А за что арестовывать, он же не рвал портрет пороха?
показати весь коментар
13.04.2016 16:14 Відповісти
Это супер скорость в юриспруденции.Все выши мира будут учить студентов на этом прицеденте.Знай наших.Надо срочно рассказать Обаме.Пусть шлёт бабло.
показати весь коментар
13.04.2016 16:22 Відповісти
К стати..в Библии "не предавай "нету))))
Или печерский суд использует другие законы??? И двух лет не прошло к изучению))
показати весь коментар
13.04.2016 16:22 Відповісти
А не рано ли? Может, годиков 50 повремените?
показати весь коментар
13.04.2016 16:45 Відповісти
А кто отловом собаки будет заниматься?
показати весь коментар
13.04.2016 17:08 Відповісти
Сторінка 2 з 2