G7 проти зняття санкцій з Росії, - глава МЗС Франції Еро
Міністр закордонних справ і міжнародного розвитку Франції Жан-Марк Еро вважає, що для обговорення в Євросоюзі питання про зняття санкцій з Росії немає жодних підстав, оскільки виконання Мінських угод блокується.
Про це глава французької дипломатії заявив, підбиваючи підсумки зустрічі міністрів G7 в інтерв'ю AFP, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми, звичайно, обговорювали питання про санкції Європейського союзу щодо Росії. За це питання санкцій варто братися після просування Мінських угод, про які я щойно згадував, і немає жодних підстав зараз говорити про те, що санкції мають бути зняті, якщо нічого не рухається", - сказав міністр.
Топ коментарі
+18 ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ
показати весь коментар
13.04.2016 17:00 Відповісти Посилання +15 Филипп Филиппович Преображенск
показати весь коментар
13.04.2016 16:59 Відповісти Посилання +13 Джміль Такийяквсі #358999
показати весь коментар
13.04.2016 16:59 Відповісти Посилання