5103 відвідувача онлайн

G7 проти зняття санкцій з Росії, - глава МЗС Франції Еро

Міністр закордонних справ і міжнародного розвитку Франції Жан-Марк Еро вважає, що для обговорення в Євросоюзі питання про зняття санкцій з Росії немає жодних підстав, оскільки виконання Мінських угод блокується.

Про це глава французької дипломатії заявив, підбиваючи підсумки зустрічі міністрів G7 в інтерв'ю AFP, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми, звичайно, обговорювали питання про санкції Європейського союзу щодо Росії. За це питання санкцій варто братися після просування Мінських угод, про які я щойно згадував, і немає жодних підстав зараз говорити про те, що санкції мають бути зняті, якщо нічого не рухається", - сказав міністр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Міністри закордонних справ країн G7 закликали до "переходу до світу без ядерної зброї"
Топ коментарі
+18
в крыму вандалы поглумились над памятником зоофилу -освободителю. болгаркой отрезали кота вместе с членом. теперь бедный кацап даже не подрочит
показати весь коментар
13.04.2016 17:00 Відповісти
+15
G7 против снятия санкций с России, - глава МИД Франции Эро - Цензор.НЕТ 4894
показати весь коментар
13.04.2016 16:59 Відповісти
+13
санкції тільки на користь роССіянам...
показати весь коментар
13.04.2016 16:59 Відповісти

Завантаження...