8805 відвідувачів онлайн
2 913 44

Невідомий "замінував" Раду, - Нацполіція

Правоохоронці проводять комплекс заходів із перевірки приміщення Ради та навколишньої території.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції Києва.

Телефонуючи на спецлінію "102", чоловік повідомив, що ВРУ заміновано, вибух буде о 17:00.

До парламентської будівлі на вулицю Грушевського виїхали фахівці вибухо-технічної служби, кінологи, слідчо-оперативна група Печерського управління поліції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У двох судах Одеси евакуювали людей через погрози підірвати будівлі, - Нацполіція

Інформацію відповідним чином зареєстровано. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правоохоронці докладають усіх зусиль, щоб розшукати людину, яка повідомила про можливий вибух. На даний момент з'ясовано, що дзвінок надійшов із Донецького регіону.
Топ коментарі
+3
Юля?
показати весь коментар
14.04.2016 16:23 Відповісти
+3
бред сивой кобылы...к Раде на 500 метров не подойти везде парканы и глашатаи
показати весь коментар
14.04.2016 16:23 Відповісти
+3
та бажаючих повно і шо цікаво з обох боків барикади
показати весь коментар
14.04.2016 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ляшко?
показати весь коментар
14.04.2016 16:22 Відповісти
http://hostingkartinok.com/show-image.php?id=a2664d3b850f7d9fa86f9cc9c83a0274 Неизвестный "заминировал" Раду, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 6831
показати весь коментар
14.04.2016 16:33 Відповісти
НЕТ ИЗ КРЕМЛЯ КАРЛИК-ПЕДОФИЛ ЗВОНИЛ...
показати весь коментар
14.04.2016 16:45 Відповісти
Юля?
показати весь коментар
14.04.2016 16:23 Відповісти
Обама ...
показати весь коментар
14.04.2016 16:24 Відповісти
Та ти ...шо ?.

Неизвестный "заминировал" Раду, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 4646 ...
показати весь коментар
14.04.2016 16:26 Відповісти
бред сивой кобылы...к Раде на 500 метров не подойти везде парканы и глашатаи
показати весь коментар
14.04.2016 16:23 Відповісти
а сверху? а если квадрокоптер применить вариант?
показати весь коментар
14.04.2016 17:59 Відповісти
та бажаючих повно і шо цікаво з обох боків барикади
показати весь коментар
14.04.2016 16:24 Відповісти
Неизвестный "заминировал" Раду, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 674
показати весь коментар
14.04.2016 16:24 Відповісти
*Абасцос-с-сс-* ...Для себе -*коханих * ПРидумали ? ..
показати весь коментар
14.04.2016 16:25 Відповісти
учуяла...
показати весь коментар
14.04.2016 16:27 Відповісти
Ми ж нє русскіє, дура ти.
показати весь коментар
14.04.2016 16:29 Відповісти
... ооо ,. це мабуть знову аваков - ..заганяє .за стіл .. ОБМИТИ "успішне" розводілово Українців ..
показати весь коментар
14.04.2016 16:26 Відповісти
ой, да кому тэтот бред рассказывают, они себя так стерегут, что и муха не пролетит, мрази
показати весь коментар
14.04.2016 16:27 Відповісти
Лєщенки, Найєми, Гриценки і інші Шабуніни мають таке ж відношення до реальної боротьби з корупцією, як морські свинки до моря і до свиней.
показати весь коментар
14.04.2016 16:27 Відповісти
Не знаю відносно корупції. А за владу борються всерйоз.
показати весь коментар
14.04.2016 16:57 Відповісти
Вона працює!
показати весь коментар
14.04.2016 16:28 Відповісти
Нардеп Соболев-Дыркин, еще недавно брехавший про плохие бронежилеты,
поведал журналистам, что жить надо по совести которой у них с юлой нет.
https://pbs.twimg.com/media/CgAIWDOUUAE5LMq.jpg

Карежит тоже как юлу.
показати весь коментар
14.04.2016 16:29 Відповісти
Соболев любимый и самый преданный пёс Жульки Лабутенщицы
показати весь коментар
14.04.2016 16:32 Відповісти
Звонок был не с донецкого региона, а с Лугандона
показати весь коментар
14.04.2016 16:30 Відповісти
В Крыму фактически запретили крымских татар.
показати весь коментар
14.04.2016 16:30 Відповісти
Крымчане проигнорировали Путина
показати весь коментар
14.04.2016 16:31 Відповісти
- навсегда?
показати весь коментар
14.04.2016 16:31 Відповісти
"Бла бла бла бла я переходжу в апазіцию бла бла бла бла дагарі мої бла бла" - Юлія Тимошенко
"Ко ко ко ко шулерство ко ко узурпація ко ко це коаліція ширка ко ко ко ко уряд олігархів і договорняків ко ми опозиція ко ко" - Олег Ляшко
показати весь коментар
14.04.2016 16:33 Відповісти
Аби ж, і не тільки замінувати, а ще підірвати з тими ушльопками . Був би національним героєм.
показати весь коментар
14.04.2016 16:34 Відповісти
Тероризм. Їх холера візьме й без нас.
показати весь коментар
14.04.2016 17:15 Відповісти
Неизвестный "заминировал" Раду, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 9208
показати весь коментар
14.04.2016 16:34 Відповісти
хотел бы взорвать не звонил бы..
показати весь коментар
14.04.2016 16:35 Відповісти
видать утали сегодня работать. Наверное уже бухают
показати весь коментар
14.04.2016 16:35 Відповісти
Заминировали ВР ? То зачем проверять - пусть мина себе там лежит...
показати весь коментар
14.04.2016 16:36 Відповісти
А скількі бажаючих .....у космос !?.. ...І чим швидше !!!
Неизвестный "заминировал" Раду, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 3977 ...
показати весь коментар
14.04.2016 16:36 Відповісти
В Луганске группа студентов пикетирует офис ОБСЕ
https://pbs.twimg.com/media/CgAbaPnVIAAi_Sw.jpg

там одна физиономия она сгодиться еще для суда..
показати весь коментар
14.04.2016 16:38 Відповісти
Неизвестный "заминировал" Раду, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 4010
Активісти розшукують кадировця, який катував українського добровольця (ФОТО)
Cьогодні о 16:16 Інформатор
Через соцмережі шукають кадировця, який катував українських бійців на Донбасі.
У мережі Facebook один з активістів підняв питання пошуку чеченського бандита, який як найманець зайшов з російськими окупантами влітку 2014 року на Донбас і катував українських військовополонених.
За повідомленнями користувачів соцмереж, російські боти постійно видаляють цю світлину і намагаються приховати цей важливий доказ присутності російських окупантів на Донбасі, і тим більше - катування українських військових.
На світлині (зліва) показаний український доброволець, боєць батальйону "Донбас" Павло Пугачов (позивний Дудаєв), який нині числиться зниклим безвісти. Справа стоїть чеченський найманець, який, імовірно входив до складу терористичного бандформування "Оплот" (на ньому відповідна футболка). Доказом того, що це кадировець слугує не лише ваххабітська борода, а й ремінь автомата, на якому написано "Чечня-9.(нерозбірливо)". У руках у кадировця ізолента, якою він обмотав голову Павла. Сам він примотаний скотчем до дерева, і на лиці та тілі видні сліди крові та побоїв.
Активісти закликають пошироювати цю світлину, в надії як дізнатись долю Павла Пугачова, так і визначення особи найманця, який катував українських полонених.
показати весь коментар
14.04.2016 16:41 Відповісти
Коли та тварюка була в оплоті значить потрібно всіх хто з "оплота" гарно допитати.
показати весь коментар
14.04.2016 16:48 Відповісти
Який жах
Неизвестный "заминировал" Раду, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 4806
показати весь коментар
14.04.2016 16:44 Відповісти
Станцюємо мовчки.
показати весь коментар
14.04.2016 17:14 Відповісти
чого це мовчки? гори-гори яснооооо
показати весь коментар
14.04.2016 17:15 Відповісти
Сеня им теперь устроит веселую жизнь
показати весь коментар
14.04.2016 16:45 Відповісти
Невелика втрата. Хто достойний - виживе.
показати весь коментар
14.04.2016 16:54 Відповісти
Неизвестный "заминировал" Раду, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 241
показати весь коментар
14.04.2016 17:14 Відповісти
Читаю версії, хто терорист. Всі достойні уваги.
показати весь коментар
14.04.2016 17:16 Відповісти
Яценюк мстит?