9991 відвідувач онлайн
3 139 22

Експеримент із продовольчого забезпечення в ЗСУ продовжено до кінця 2016 року

Експеримент із продовольчого забезпечення у Збройних силах України (ЗСУ) рішенням уряду продовжено до 31 грудня 2016 р.

Про це повідомив глава підкомітету реформ системи логістичного забезпечення та державних закупівель, заступник міністра оборони генерал-лейтенант Ігор Павловський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу оборонного відомства.
"Зараз у декількох військових частинах триває експеримент із харчування, мета якого - розробка ефективної системи продовольчого забезпечення. Адже харчування має бути більш різноманітним, корисним, поживним та якісним", - сказав Павловський.
Він нагадав, що експеримент із продовольчого забезпечення було розпочато в двох військових частинах - в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів) та на Західній військово-морській базі Військово-морських сил (Одеса).

Читайте також: М'ясні консерви, які постачаються в армію, не відповідають вимогам щодо якості. Матеріали експертизи передано в служби правопорядку, - Міноборони

"Експеримент у Збройних силах України проводився з 16 вересня 2015 року по 31 березня 2016 року. На сьогодні термін його дії продовжено відповідним розпорядженням уряду до 31 грудня 2016 року", - повідомив Павловський.
Заступник міністра наголосив, що забезпечення військових частин продовольством здійснюється суб'єктом, який переміг у торгах з використанням системи електронних державних закупівель Prozorro, а харчування проводиться штатними силами військових частин у стаціонарних умовах.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Яценюк розкрив схему зловживань з харчуванням для армії: "Чотири компанії, які десять років надавали ці послуги, сидять, як упирі, на держзакупівлі". ВІДЕО

"Крім того, триває розробка проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до норм харчування військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань", - заявив Павловський.
Топ коментарі
+4
Может с ВСУ не стоит экспериментировать, попробуйте над радой или кабмином, ну над теми от кого толку нет и не жалко.
показати весь коментар
20.04.2016 19:17 Відповісти
+2
на другую статью закинешь где комментов больше будет
показати весь коментар
20.04.2016 19:16 Відповісти
+2
Государственный Эксперимент над бойцами Нац.Гвардии, и ВСУ.....
Это типа "палочкой тыкать"?.... Нет слов.😈
показати весь коментар
20.04.2016 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Эксперимент...над людьми?
..
показати весь коментар
20.04.2016 19:07 Відповісти
http://antikor.com.ua/articles/98391-aktivisti_rozshukujutj_kadirovtsja_jakij_katuvav_ukrajinsjkogo_dobrovoljtsja

Активісти розшукують кадировця, який катував українського добровольця Эксперимент по продовольственному обеспечению в ВСУ продлен до конца 2016 года - Цензор.НЕТ 1325
показати весь коментар
20.04.2016 19:09 Відповісти
на другую статью закинешь где комментов больше будет
показати весь коментар
20.04.2016 19:16 Відповісти
Эксперимент по продовольственному обеспечению в ВСУ продлен до конца 2016 года - Цензор.НЕТ 1803

Эксперимент по продовольственному обеспечению в ВСУ продлен до конца 2016 года - Цензор.НЕТ 9179
показати весь коментар
20.04.2016 19:16 Відповісти
Может с ВСУ не стоит экспериментировать, попробуйте над радой или кабмином, ну над теми от кого толку нет и не жалко.
показати весь коментар
20.04.2016 19:17 Відповісти
Государственный Эксперимент над бойцами Нац.Гвардии, и ВСУ.....
Это типа "палочкой тыкать"?.... Нет слов.😈
показати весь коментар
20.04.2016 19:20 Відповісти
имитация реформ в минестерстве обороны!
показати весь коментар
20.04.2016 19:25 Відповісти
верим тебе кацаб... вот ваши примеры изучаем...
показати весь коментар
20.04.2016 19:30 Відповісти
Зачем тогда надо было его себе в друзья записывать?
показати весь коментар
20.04.2016 20:04 Відповісти
это чтобы высер кацаба не проскочил незамеченным - надеюсь изложено кратко и понятно...
показати весь коментар
20.04.2016 20:17 Відповісти
Меня сегодня трое разоблачили:

https://censor.net/comments/locate/385236/019213f0-dcdf-711b-b7c4-1a9bacf0f38b

по всей странице разоблачительные материалы.
показати весь коментар
20.04.2016 20:40 Відповісти
это ещё чепуха... тут и не такое бывает - патриоты лайки кацабам и троллям ставят и тут же между собой срутся... тут не всегда поймёшь кто есть кто... кто порохобот тот кака, а все остальные умные и красивые...\ну полный зоопарк...\
показати весь коментар
20.04.2016 21:09 Відповісти
Я теперь, в подозрительных случаях, буду пользоваться беларуским языком, т.к. только украинцы, а не те, кто выдаёт себя за украинцев, поймут.
Разговаривал сегодня с одним на беларуском, но он похоже - ни белмес
https://censor.net/comments/locate/385392/019213f0-60b0-73fc-8881-23c3e428c925
и тут меня осенило...
показати весь коментар
20.04.2016 21:15 Відповісти
вот это я приветствую... пусть попробуют понять...
пусть вошколовуют...
показати весь коментар
20.04.2016 21:21 Відповісти
Искать и экспериментировать две разные вещи. Экспериментируют над подопытных.
показати весь коментар
20.04.2016 19:34 Відповісти
Ну кому что, рашке и ягель сгодится
показати весь коментар
20.04.2016 19:52 Відповісти
Наслідки експерименту добре відомі, тендер на постачання харчів до ЗСУ виграла фірма громадянина Іванющенка, який переховується на Москві. За подібні експерименти кримінальний кодекс приписує до 15 років позбавлення волі.
показати весь коментар
20.04.2016 20:41 Відповісти
Эксперимент по продовольственному обеспечению в ВСУ продлен до конца 2016 года - Цензор.НЕТ 2659
Эксперимент. Образца USA.
показати весь коментар
20.04.2016 20:57 Відповісти