6344 відвідувача онлайн
14 478 120

Необхідно розширити співпрацю України з африканським континентом, - Порошенко

Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Херсонської області відвідав Херсонський державний завод "Паллада".


Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

У рамках робочої поїздки в Херсонську область Порошенко взяв участь у церемонії передачі плавучого дока південноафриканської компанії Southey Holdings LTD.

Читайте також: Порошенко назвав підвищення тарифів на газ для населення "потужним антикорупційним кроком"


"Переконаний, що сьогоднішня подія стане черговим кроком на шляху активізації економічних контактів між Україною та Південно-Африканською Республікою. Мною дано завдання з розширення нашої співпраці з африканським континентом. І ви є піонерами, які прорвалися на цей важливий для нас ринок", - заявив
Порошенко.


Також читайте: Порошенко призначив Корнійчука головою Хмельницької ОДА

Президент висловив сподівання, що "Паллада" візьме участь в тендері з будівництва плавучих причалів, майстерень і казарм та встановлення хвилезахисних споруд для вітчизняного флоту.

Топ коментарі
+30
Пеца , конечно уже пора . Мі уже по уровню жизни ниже чем страны тумба-юмба...благодаря тебе , падла шоколадная.
показати весь коментар
28.04.2016 18:22 Відповісти
+16
Я жду мармалад от Кондитера.
Необходимо расширить сотрудничество Украины с африканским континентом, - Порошенко - Цензор.НЕТ 7428
показати весь коментар
28.04.2016 18:28 Відповісти
+15
довыбирались
показати весь коментар
28.04.2016 18:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
тьфу ты "барыга" хотел сказать. От удивления аж буквы проглотил)))
показати весь коментар
28.04.2016 19:58 Відповісти
Это кому сказано,ну давайте всей страной ломанемся в Африку и начнем налаживать.
Так налаживай,а не пипикай,а должно быть не заявлениями.а работой,вот мы подписали такие-то договоры по поставкам того-то,вот это предметный разговор,а так.это заявление,не более чем пиар.ни к чему ни кого не обязывающий,просто сотрясение воздуха.
показати весь коментар
28.04.2016 20:05 Відповісти
Давайте уже Афроассоциацию с последующим Афромайданом.
показати весь коментар
28.04.2016 20:07 Відповісти
Неужели Зимбабве?????
показати весь коментар
28.04.2016 20:15 Відповісти
мається на увазі постачати туди чоколад мабуть...
показати весь коментар
28.04.2016 20:21 Відповісти
показати весь коментар
29.04.2016 07:00 Відповісти
Необходимо сотрудничество со всеми континентами, со всеми, почти, странами, а какие посольства не справляются, всех разогнать.
показати весь коментар
28.04.2016 20:21 Відповісти
Зря вы так, в Африке есть много стран с кем можно сотрудничать, ну и есть
что посмотреть, в смысле туризма. Ну а в качестве заробитчан не получится, там труд мало оплачиваемый. Наблюдал как копты трудятся, это ужасно, и за гроши.
показати весь коментар
28.04.2016 20:27 Відповісти
жалкие зрадоботы, не могут отличить ЮАР от Мозамбика! все их познания сводятся к песенке "чунга-чанга".
показати весь коментар
28.04.2016 20:27 Відповісти
За то можно будет поздравить украинцев с безвизовым режимом.
показати весь коментар
28.04.2016 20:28 Відповісти
Ну а если серьёзно,то мы отстали от ЮАР лет на сто,включаяя самый жестокий апартеид к россии,а после скандала с закупкой угля мы там совсем не интересные белые негры.
показати весь коментар
28.04.2016 20:36 Відповісти
у негров безвизовый режим с европой, нафига им нищеброды
показати весь коментар
28.04.2016 20:38 Відповісти
Не ходите, дети, в Африку гулять
https://www.youtube.com/watch?v=zgP8jiSBSug
https://www.youtube.com/watch?v=zgP8jiSBSug Необходимо расширить сотрудничество Украины с африканским континентом, - Порошенко - Цензор.НЕТ 7444

Ха...я сам только вернулся из Африки.
показати весь коментар
28.04.2016 20:52 Відповісти
В тому сенсі,що завдяки мудрой палітікє, українці скоро виглядатимуть як де-які з африканських племен.
показати весь коментар
28.04.2016 23:47 Відповісти
Петя вже хоче неграм в Африку свої конфетки продавати. А може африканці обіцяють кредит
бананами надавати?
показати весь коментар
29.04.2016 00:41 Відповісти
ДОГОВОРИСЬ С ДОКТОРОМ АЛБАНОМ )))
показати весь коментар
29.04.2016 03:45 Відповісти
Там денег не дадут, а выдоят остатки. Так что все это болтовня.
показати весь коментар
29.04.2016 05:08 Відповісти
Що бачить про те і співає - тупий совок