5069 відвідувачів онлайн
19 513 72

Ф'юрі має намір завершити кар'єру після бою-реваншу з Кличком

Британський боксер Тайсон Ф'юрі не має наміру продовжувати спортивну кар'єру незалежно від результату реваншу з Володимиром Кличком.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Громадське".

"Думаю, це буде мій останній бій. Усе або нічого. Піду після цього бою незалежно від того, виграю або програю. Я просто не можу продовжувати, мене так нудить від усього цього. У мене немає більше мотивації виступати", - заявив Ф'юрі.

Ф'юрі сказав, що йому байдуже, чи зможе він перемогти Кличка знову. Він вважає, що український боксер заслужив свої титули, а йому подібна слава не потрібна.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кличко підтвердив, що матч-реванш з Ф'юрі відбудеться 9 липня

Зауважимо, що професійна кар'єра Ф'юрі налічує 25 поєдинків. Поразок у британця не було.

Реванш між українцем Володимиром Кличком і британцем Тайсоном Ф'юрі відбудеться 9 липня на "Манчестер Арені" у Великобританії.
Топ коментарі
+16
думает, что не выживет или инвалидом станет?
показати весь коментар
01.05.2016 21:05 Відповісти
+11
у Фьюри братец тоже мэр?
показати весь коментар
01.05.2016 21:14 Відповісти
+6
Cегодня кацапский гонщик даня квят протаранил 2 раза немца Феттеля,говорят хотел подарок путину к 9 Мая преподнести,гонка в сочи проходила.Кричал врешь немец,не уйдешь.
показати весь коментар
01.05.2016 21:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
думает, что не выживет или инвалидом станет?
показати весь коментар
01.05.2016 21:05 Відповісти
у Фьюри братец тоже мэр?
показати весь коментар
01.05.2016 21:14 Відповісти
может как мер он и плохой- но как боксеры они супер-и похороны все таки англичанина будут
показати весь коментар
01.05.2016 21:30 Відповісти
плохого Порошенко избрали плохие избиратели.Плохого Кличко переизбрали плохие киевляне.Хороших то всего двое- Иван Петрович Сидоров, вестимо, и https://censor.net/user/362963.
показати весь коментар
01.05.2016 22:43 Відповісти
Он грамотней всех именитых боксеров, вышел неоткуда, и слиняет с полным карманом капусты!!!, Калекой не хочет остаться!!!!
показати весь коментар
01.05.2016 21:46 Відповісти
Правильно. Надо уходить на покой на пике спортивной карьеры с полным набором всех чемпионских поясов.
показати весь коментар
01.05.2016 21:05 Відповісти
Про що ти кажеш? Йому 27 років, це всього лиш піар "Держите меня я ухожу".
показати весь коментар
02.05.2016 10:08 Відповісти
Значит собрался быть мэром какого-то города.
показати весь коментар
01.05.2016 21:06 Відповісти
ну тебя сегодня и прёт кацаб - не зря нажрался...
показати весь коментар
02.05.2016 00:16 Відповісти
Тебя тоже прет. Сколько моих комментов, столько же твоих подкомметов под моими.
показати весь коментар
02.05.2016 00:41 Відповісти
ну я же тебе писал - е час и натхнення...
показати весь коментар
02.05.2016 00:44 Відповісти
да... - давай завязывать, я больше не отвечу, можешь висеть...
показати весь коментар
02.05.2016 00:45 Відповісти
Конечно, завершит. Так много наговорил - на инвалидность.
показати весь коментар
01.05.2016 21:06 Відповісти
Я до сих пор в сомнениях - это такая двухходовочка Кличко-Фьюри? На развод на деньги телеканалы и болел?
показати весь коментар
01.05.2016 21:08 Відповісти
)) Просто бізнес.
показати весь коментар
01.05.2016 21:18 Відповісти
Они видать ОБА свои карьеры завершат !
показати весь коментар
01.05.2016 21:08 Відповісти
Ага,одновременным нокаутом)
показати весь коментар
02.05.2016 08:47 Відповісти
Фьюри будет большим молодцом, если всё-таки даст шанс Кличко, а не уйдёт до боя-реванша
показати весь коментар
01.05.2016 21:09 Відповісти
Фьюри намерен завершить карьеру после боя-реванша с Кличко - Цензор.НЕТ 8723
показати весь коментар
01.05.2016 21:09 Відповісти
Cегодня кацапский гонщик даня квят протаранил 2 раза немца Феттеля,говорят хотел подарок путину к 9 Мая преподнести,гонка в сочи проходила.Кричал врешь немец,не уйдешь.
показати весь коментар
01.05.2016 21:10 Відповісти
Понятно,что Фьюри-на башку выше. Владимир- это прошлое, Фьюри-настоящее. Я просто не вижу будущего. Хрен с ним,с боксом. Я не вижу его в нашем футболе... Вот это-меня печалит...
показати весь коментар
01.05.2016 21:10 Відповісти
Щоб підняти наш футбол,потрібен хороший тренер типу Фергюсона
показати весь коментар
01.05.2016 21:14 Відповісти
Та Волдька в футбол начебто й не лізе.
показати весь коментар
01.05.2016 22:56 Відповісти
Нет, дружище....Фергюссон- не спасет. Чемпионату-конец. Дворовые командочки меня не интересуют. Конец"Шахтеру". А значит-и Чемпионату.
показати весь коментар
01.05.2016 21:17 Відповісти
Маю на увазі збірну
показати весь коментар
01.05.2016 21:18 Відповісти
))) Андрій Шевченко ввійшов в тренерський склад. Тепер усіх переграємо.
показати весь коментар
01.05.2016 21:20 Відповісти
Андрюха Шевченко-это я. А вот Великий Футболист Украины влез туда, куда не следовало. Не знаю-зачем??? Впрочем,после танкиста- Комфлота-я уже ничему не удивляюсь. И это- печально.
показати весь коментар
01.05.2016 21:24 Відповісти
))) Та ладно, потрібна людина в команді. Має імідж і зв'язки по всьому світу.
показати весь коментар
01.05.2016 21:29 Відповісти
Помню...Олега Блохина. Решал много вопросов!!!Даже выход в четвертьфинал ЧМ сумел решить. Было ведь?Было... Ну и всё...всё закончилось. А у Андрюхи и 10% нет тех контактов, какие были у Олега. И очень прошу- не возражай.
показати весь коментар
01.05.2016 21:35 Відповісти
))) Блохін взагалі легенда, але хтось повинен займати святе місце.
показати весь коментар
01.05.2016 21:38 Відповісти
Это верно. Ты прав. Всё гораздо хуже: я не вижу не только места... Я не вижу даже обозримого поля, для этого места. Вижу- конец футболу. И ничего более. Такие вот мои видения.
показати весь коментар
01.05.2016 21:44 Відповісти
))Тут який у нас вибір варіантів? Побачимо, як буде.
показати весь коментар
01.05.2016 21:46 Відповісти
Таки мы и сделаем.
показати весь коментар
01.05.2016 21:47 Відповісти
А я футболом ніколи не цікавився. Дружина страшенна вболівальниця.
показати весь коментар
01.05.2016 22:58 Відповісти
Правильна дружина !
показати весь коментар
01.05.2016 23:32 Відповісти
Вона каже що я не правильний чоловік. Я обожнюю бокс і сам ним трохи займався. Слухаю рок, з десяти років ганяю на мотоциклах. Я непоганий автомеханік, дружина їздить на не зовсім жебрацькій іномарці а я на власноруч реставрованому з повного металобрухту шедеврові запоріжського аз, і швидкість менше 120 на годину не визнаю категорично . Я вправляюсь з не те що молотком а з циркуляркою- хоча саме із-за неї медкоміссію і не пройшов- був нещасний випадок колись. Я можу матюкатися в віршах про кохання.
Але я не люблю футбол!!!!!!
показати весь коментар
01.05.2016 23:43 Відповісти

Я теж люблю бокс. І хокей. І швидкість ! Повільно їхати просто не можу.
За вмілі руки - респект. Вірші також самі пишете ?
Андрію, вчитися ніколи не пізно ! Ви посидіть біля дружини кілька матчів, вона поступово Вам правила розкаже, втягнетеся. Ну, чесне слово, гра мільйонів. Давайте, приєднуйтеся. Євро на носі.
От я саме під враженням після сьогоднішнього матчу Шахтар-Динамо і мордобою, який вони влаштували (а ми ще тут приколюємося, коли хокеїсти б*ються, що то бокс на ковзанах). І ці ж футболісти їдуть у збірну і мають там разом захищати честь країни). Чекаю, що скаже Ярмоленко, бо свиня Степаненко вже наговорився.
показати весь коментар
01.05.2016 23:56 Відповісти
Я знаю правила. В зв'язку з астмою з трьох років грати не можу. В універі був випадок коли гол я забив уже втративши свідомість. Так що.. Не те що не люблю- просто... Некрасиво, але просто заздрю.
показати весь коментар
02.05.2016 00:07 Відповісти
Я знаю, що у Вас дуже насичене життя і всього багато, різного.
показати весь коментар
02.05.2016 00:43 Відповісти
Життя таке яким ви його сприймаєте.
показати весь коментар
02.05.2016 00:47 Відповісти
Так.
показати весь коментар
02.05.2016 01:02 Відповісти
"Конец футбола" - это не самое худшее... А был ли футбол, если он держался на ворованных деньгах алигархов? Пусть лучше играют любители, чем такие проФФесионалы...
показати весь коментар
01.05.2016 23:05 Відповісти
Предложат снова много денег и Фьюри вполне снова заявит, что не смог отказаться от такого предложения
показати весь коментар
01.05.2016 21:19 Відповісти
А-а-а-а-а... Сборную. А я-пессимист, дружище. Сборная наша закончится на Евро-2016. В подгруппе. Такое вот...
показати весь коментар
01.05.2016 21:21 Відповісти
А я думаю, що з групи ми вийдемо.
показати весь коментар
01.05.2016 23:33 Відповісти
Фьюри - Настоящий Мужик!
В отличие от х-ла, х-ло тоже понняло что подохнет в Украине. Но ещё пыжитьсся.
показати весь коментар
01.05.2016 21:21 Відповісти
хитрит мудак! как путин пистит, вот увидите!
показати весь коментар
01.05.2016 21:48 Відповісти
Якась дивна заява. З таким відношенням до бою глядачу буде нецікаво дивитись поєдинок.
показати весь коментар
01.05.2016 21:48 Відповісти
Наоборот-нэ дывна, этот Фьюри хитер, хочет притупить бдительность. Если Кличко снова будет себя вести на ринге как в первом бою (пассивно), он не выиграет у Фьюри по очкам .
показати весь коментар
01.05.2016 23:12 Відповісти
Уважаю Фьюри за его прямолинейность в характеристике самовлюбленных спортсменов-шоуменов.А так же за его веру в Бога в отличии от Кличка --защитника голубых!
показати весь коментар
01.05.2016 21:48 Відповісти
Гомофобією найчастіше страждають латентні геї. Точнісінько так з педофілією.
Я, наприклад, з під...сом просто горілку пити якщо й буду то в міру. Будучи йому вдячним. Всіх жінок які йому судилися одкохаю я.
Адмін, я не матюкався.
показати весь коментар
01.05.2016 22:46 Відповісти
ну ты и опустил вату...\давай ещё что-нибудь на бис...\
но в другой ветке - этому больше не наливать...
показати весь коментар
02.05.2016 00:19 Відповісти
Лукавит Фьюри когда говорит , что его не интересует результат боя .
показати весь коментар
01.05.2016 22:03 Відповісти
Фьюри,хороший человек,и действительно очень сильный,такой себе рубаха парень дровосек.Выйграть Владимиру у Фьюри будет довольно тяжело,но тем радостней будет победа.Но,как говорится,пусть победит сильнейший,удачи обоим джентэльменам!
показати весь коментар
01.05.2016 22:36 Відповісти
Валуєв нє чєлавєк. Люді.... Карочє, вабщє нє чєлавєк.
показати весь коментар
01.05.2016 22:54 Відповісти
Завершит, в моргах места много...
показати весь коментар
01.05.2016 22:40 Відповісти
Зрозуміло. Фьюрі розуміє що виграв завдяки розслабонові Володьки. Тепер йому капєц. Хоча добавлю- навіть якщо станеться лихо, Володимир Кличко- мій кумир. Кілька разів, б'ючи харі лугандонським сепарам,уже будучи забуцаним, я згадував його, вставав і пи....див ногами по наглим хавальникам русскаязичних. З двома зламаними ребрами і без трьох зубів.
показати весь коментар
01.05.2016 22:41 Відповісти
Делает себе подстилку на случай падения.
показати весь коментар
01.05.2016 22:51 Відповісти
это вообще не вопрос - педалик его лисапетом упадет
показати весь коментар
01.05.2016 23:12 Відповісти
мне на это глубоко насрать
давайте вначале дома разберёмся...
показати весь коментар
01.05.2016 23:42 Відповісти
Всё банально проще. Пиво и бокс несовместимы. Его пик давно прошел. А на тренировки уже здоровья не хватает.
показати весь коментар
02.05.2016 01:32 Відповісти
Фьюри намерен завершить карьеру после боя-реванша с Кличко - Цензор.НЕТ 2951
показати весь коментар
02.05.2016 03:38 Відповісти
В воздухе пахнет третьей мировой войной, так что титутлы и пояса на таком фоне тускнеют.

И Владииру это ясно, и даже Тайсону Фьюри.
Был период, когда бои братьев Кличко сделали для Украины больше,
чем все усилия МИДа и президента (а это был "ку-ЧМА").
Клички навязали мировому боксу свой прагматичный стиль, нравится это кому-то или нет.
Они оказались неудобными для многих чемпионов, и они остались победителями.
Вот модель поведения для Украины - навязать Европе свой прагматичный стиль
и побеждать - нравится это кому-то или нет.
показати весь коментар
02.05.2016 07:25 Відповісти
И побольше лекарств, сынок, купи. Ох, пригодятся после завершения карьеры в реанимации.
показати весь коментар
02.05.2016 09:41 Відповісти