5153 відвідувача онлайн
4 315 12

З настанням сутінків бойовики 6 разів порушили перемир'я, - прес-центр АТО

У вівторок, 3 травня, проросійські незаконні збройні формування відновили активні обстріли позицій сил АТО з настанням сутінків.

Як інформує Цензор.НЕТ, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Усього протягом минулої доби проросійські НЗФ 6 разів порушували домовленості про повне припинення вогню", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бойовики на час "великоднього перемир'я" не припинили провокації: для атак застосовують 120-мм міномети та ударні безпілотники, - Тимчук

Зазначається, що на Донецькому напрямку в районі Зайцевого, Луганського та Авдіївки бойовики обстрілювали опорні пункти сил АТО зі стрілецької зброї і гранатометів різних систем. Крім того, позиції біля Авдіївки були обстріляні також з озброєння БМП.

На Маріупольському напрямку бойовики вели вогонь з гранатометів і стрілецької зброї по позиціях сил АТО неподалік Гнутового. Там же зафіксована робота снайпера НЗФ.

Крім того, двічі на повітряному просторі Донбасу вели аеророзвідку безпілотники терористів.

З початку доби в середу незаконні збройні формування обстріляли позиції сил АТО поблизу Новотроїцького та Луганського зі стрілецької зброї і гранатометів.
Топ коментарі
+5
С наступлением сумерек боевики 6 раз нарушили перемирие, - пресс-центр АТО - Цензор.НЕТ 1091
показати весь коментар
04.05.2016 08:36 Відповісти
+2
тут надо устраивать конкурс, всех в шахту, а кто выбирется, тому амнистию
показати весь коментар
04.05.2016 08:37 Відповісти
+1
а давайте, там выборы проведём, может они успокояться ?
показати весь коментар
04.05.2016 08:22 Відповісти

Завантаження...