11931 відвідувач онлайн

США закликали Росію припинити постачати зброю на Донбас

Із відповідною заявою виступив у четвер на засіданні Постійної ради ОБСЄ представник США при організації посол Даніель Байєр, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"У той час, як бої вщухли, об'єднані російсько-сепаратистські сили продовжують напади на українські позиції, що призвело до кількох жертв з української сторони з моменту набуття чинності угоди про припинення вогню", - констатував американський представник.
Він наголосив, що спеціальна моніторингова місія в Україні "вказує на наявність значної кількості важких озброєнь на території, підконтрольній сепаратистам", у тому числі систем "Град", гаубиць і зенітно-ракетних комплексів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рішення про видачу зброї співробітникам спецмісії ОБСЄ на Донбасі прийматиметься консенсусом, - Заньєр

"Ми закликаємо Росію припинити постачання зброї та обладнання в Україну, що тільки збільшує ризики відновлення провокацій і повномасштабних бойових дій. Ми також закликаємо об'єднані російсько-сепаратистські сили дотримуватися угоди про припинення вогню в повній мірі, і ми не втрачаємо цієї важливої ​​можливості домогтися реального прогресу у виконанні Мінських угод", - наголосив представник США.
Він також звернув увагу на те, що об'єднані російсько-сепаратистські сили несуть відповідальність за понад 90% випадків відмови в доступі чи затримці спостерігачів СММ. За його словами, забезпечення доступу СММ у всій зоні конфлікту має важливе значення для підтримки реального та стабільного режиму припинення вогню і відновлення довіри, необхідної для сприяння імплементації Мінських угод.

Також читайте: Нова російська станція наземної артилерійської розвідки СНАР-10 "Леопард" виявлена в Донецьку. ФОТОрепортаж

"Якщо ми хочемо бути впевненими, що Росія та сепаратисти, яких вона підтримує, дотримуються реалізації Мінська, а не військової агресії, то СММ повинна мати повний і безумовний доступ до кордону", - зазначив представник США при ОБСЄ.
Топ коментарі
+25
смешные - бесполезно это все!!!
будапешт пора вспоминать
а нам возвращать бомбу!!!
показати весь коментар
06.05.2016 01:12 Відповісти
+25
Смена риторики."Российско-террористические/сепаратистские силы". Штаты официально указывают на масковию,как главную движущую силу конфликта.Это для Штатов большой шаг.Подготовка общественного мнения,которое в нашей внешней политике значит очень много.
показати весь коментар
06.05.2016 01:24 Відповісти
+24
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006709539652&fref=nf Олег Пономарь
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1786445761589058&id=100006709539652 2 hrs ·

Доброе утро, друзья. Вот и пятница на календаре и мы завершаем нашу спокойную короткую неделю. Что еще нового и важного?
- Мы еще немного приоткрываем занавес перед историческим Саммитом НАТО в Варшаве (пошли уже контролируемые утечки в прессу).
НАТО рассматривает вариант подписания специального партнерского соглашения (до момента вступления) с Украиной и Грузией по формуле 28+2. Это означает, что эти две страны будут полностью интегрированы в структуру Альянса, но пока без формального членства. Вот вам и Израиль и Южная Корея (моя статья полтора года назад "Начало Пути".
http://ru.tsn.ua/blogi/themes/politics/nachalo-puti-410579.html http://ru.tsn.ua/b…/themes/politics/nachalo-puti-410579.html )
Но это еще не все секреты перед Саммитом. Далі буде.
- Стала известна дата приезда миссии МВФ - 10 Мая и пробудет у нас неделю. "Случайно" в это же время будет происходить назначение нового Генпрокурора и принятие нескольких важных реформаторских законов.
- НАБУ вчера посетил Пайетт. Это хороший знак после визита Нуланд в Киев.
- В Грузии могут вновь запретить вещание российского телевидения.
Американская техника, про которую я писал недавно, уже в братской Грузии.
- 6 мая 160 лет назад родился Зигмунд Фройд. На американском континенте психоанализ нашел наибольшее практическое применение. И говорят, что его еврейские корни - из Западной Украины.
Пока так на сейчас.
Армии помогаем, держим хвост Джавелином.
В конце - маленький тест-загадка. Желтая подводная лодка и подземный зверек на поверхность не вышли. ??
Майте всі смачну пономаріо та чудовий день.
показати весь коментар
06.05.2016 07:03 Відповісти

Завантаження...