10616 відвідувачів онлайн
29 765 153

Вихід Великобританії з ЄС може призвести до війни на континенті, - Кемерон

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Deutsche Welle, про це заявив прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.
"Ізоляціонізм ніколи не допомагав цій країні, - заявив Кемерон. - Щоразу, коли ми повертаємося до Європи спиною, рано чи пізно ми про це шкодуємо. Нам завжди доводиться повертатися за дуже велику ціну". При цьому Кемерон нагадав, що багато британців загинули на континенті.
Лідер прихильників Brexit колишній мер Лондона Борис Джонсон зазначив, що безпеку в Європі гарантує НАТО, а не ЄС. "Я не думаю, що прем'єр-міністр може всерйоз вірити, що вихід з ЄС міг би спричинити війну на європейському континенті, - сказав Джонсон. - Страшилки про Третю світову чи бубонну чуму, чи ще щось подібне".
Зазначимо, що за останніми опитуваннями компанії ICM, проведеними в період з 6 по 8 травня, майже 11 відсотків населення Великобританії ще не визначилися з тим, чи підтримують вони Brexit. 46 відсотків підтримують вихід із союзу, 44 - проти виходу.

Читайте також: Референдум щодо виходу Великобританії з ЄС призведе до непередбачуваних наслідків, - Юнкер
Топ коментарі
+36
На самом деле достаточно с континента вывести Роисю и войны не будет. Некому и не с кем на континенте будет воевать.
показати весь коментар
10.05.2016 01:33 Відповісти
+20
С каких пор у кацапни есть право голоса?
Даже совещательного))))
Британцы свободные люди
Как решат- так и будет
показати весь коментар
10.05.2016 01:36 Відповісти
+17
https://vk.com/banderotelegraf Выход Великобритании из ЕС может привести к войне на континенте, - Кэмерон - Цензор.НЕТ 6140 https://vk.com/banderotelegraf Бандеровский Телеграф | Бандерівський Телеграф https://vk.com/wall-74689235_426325 7 мая 2016 в 14:02 В Горловке появился маньяк, убивающий "ополченцев"

В Горловке появился маньяк, который жестоко убивает русских оккупантов-террористов, боевиков.


На счету горловского маньяка, о котором недавно сообщали донецкие партизаны, появились новые жертвы.

Теперь маньяк «отправил к праотцам» около десяти представителей донецкого "ополчения".

Об этом говорится в соцсети на странице общества «Фронт визволення Донбасу і Луганщини».

"По ходу, горловский маньяк, явно разбушевался.
Снова привезли около десятка обизян и все с пулевыми в спину, а мы ведь предупреждалиhttps://vk.com/feed?section=search&q=%23%D0%A5%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%B8%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D1%8B%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%8C #Ходитеиоглядывайтесь .
Ибо https://vk.com/feed?section=search&q=%23%D0%9D%D0%B5%D1%85 #Нех …йшастать по НАШЕМУ городу", - написали партизаны.

https://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.informator.news%2Fv-horlovke-poyavylsya-many&post=166163885_7876 http://www.informator.news/v-horlovke-poyavylsya-many ..

.. Выход Великобритании из ЕС может привести к войне на континенте, - Кэмерон - Цензор.НЕТ 3751
показати весь коментар
10.05.2016 04:52 Відповісти

Завантаження...