WADA розслідує дані про допінг на Олімпіаді-2014 в Сочі
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.
"WADA негайно перевірить нові звинувачення на адресу російських допінг-служб, що стосуються Олімпійських ігор у Сочі-2014", - йдеться в повідомленні агентства, опублікованому у вівторок.
У WADA пояснили, що йдеться про записані розмови між колишнім працівником РУСАДА Степановим та екс-главою Московського антидопінгового центру Григорієм Родченковим. За твердженням телекомпанії CBS, яка показала в неділю фільм про допінг у російському спорті, в записах ідеться про те, що під час Олімпіади в Сочі багато російських спортсменів, включаючи чотирьох золотих медалістів, використовували стероїди.
Крім того, у фільмі американські журналісти припустили, що в роботу антидопінгових служб втручалися російські спецслужби, зокрема, ФСБ, працівники якої нібито працювали на Олімпіаді під виглядом офіцерів допінг-контролю.
WADA поки що не може самостійно перевірити достовірність цих тверджень, але приступає до негайного розслідування даних тверджень. "Цей процес включає в себе ініціювання заходів щодо отримання доступу до записів розмов, в яких Родченков озвучив те, про що зазначено в програмі", - йдеться в заяві WADA.
Президент організації Крейг Ріді заявив, що агентство має негайно почати вивчати звинувачення, озвучені у фільмі.
Топ коментарі
+27 kostjaua5
показати весь коментар
10.05.2016 21:20 Відповісти Посилання +14 кацахол
показати весь коментар
10.05.2016 21:25 Відповісти Посилання +13 Яукр
показати весь коментар
10.05.2016 21:20 Відповісти Посилання