5114 відвідувачів онлайн

Луценко - Тимошенко: Нас із вами посадили професіонали з юридичною освітою

Кандидат на пост глави ГПУ Юрій Луценко нагадав Юлії Тимошенко, що їх посадили люди з юридичною освітою.

Про це він заявив у ході свого виступу в Раді, повідомляє Цензор.НЕТ.



"Дорога Юліє Володимирівно, нас з вами посадили професіонали з юридичною освітою", - нагадав Луценко.

"Перше, що я хочу сказати, мені дуже неприємно, що через мене була внесена поправка до чинного закону про прокуратуру. Я безумовно вважаю, що це є зовсім неправильна практика і ніколи б на це не пішов, якби зміг знайти людину, в яку б повірив президент, парламент і суспільство, що вона може зламати нинішню неефективну і часто злочинну систему і яка має більше бажання це зробити, ніж я", - заявив Луценко.

Читайте також: Бійка в Раді: радикали і депутати від БПП побилися через Луценка. ВІДЕО
Топ коментарі
+25
https://twitter.com/uanews3 odessa-ua ‏@uanews3 https://twitter.com/uanews3/status/730764226462158848 19 мин19 минут назад

Луценко - заявляет что образование в Украине уже не нужны на госслужбе. Достаточно отсидеть в тюрьме
показати весь коментар
12.05.2016 17:39 Відповісти
+22
а атомную станцию взорвали с образованием физиков ..давайте главными инженерами на АЭС поставим электриков из ЖЭКов? ))))
показати весь коментар
12.05.2016 17:41 Відповісти
+16
Да, да, сажали. Тока "вас" выпустили, а Тимошенко- НЕТ! Продался Овосчу с потрохами, так теперь будешь в ГПУ им зады прикрывать??? Тьфу!
показати весь коментар
12.05.2016 17:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Луценко - Тимошенко: Нас с вами посадили профессионалы с юридическим образованием - Цензор.НЕТ 895
показати весь коментар
12.05.2016 18:35 Відповісти
Юрий Витальевич, не забывайте прочитанных Вами [когда были в местах не столь отдаленных] хороших и умных книг; будьте скромнее.
Это - Ваш последний шанс [и у Украины тоже - дальше только агония и катастрофа].
Если не справитесь - Ваши же дети и внуки Вас проклянут.
показати весь коментар
12.05.2016 18:50 Відповісти
здесь с Луценко вполне можно согласиться. абсолютно логично. ишь, буквоеды нашлись. формально там все проФФесионалы(как Овощ) и специЯлисты с профильным образованием. это им когда-то мешало воровать, подличать, сажать невиновных и не замечать реальных преступников? Луценко в данном вопросе абсолютно прав. в настоящий момент это должность скорее политическая. нехорошо, конечно, надеюсь так будет не всегда.
показати весь коментар
12.05.2016 18:55 Відповісти
юр.освіта - це *****.
достатньо адекватного мислення.
побажаємо успіху Луценку
показати весь коментар
12.05.2016 18:57 Відповісти
Такий кіпеш, ніби тут всі прокурори зібралися! Ну розвалить Юра генпрокуратуру, і що у цьому поганого?!
показати весь коментар
12.05.2016 19:17 Відповісти
и то правда. первый раз чтоле?
Министром МВД Югик уже был
показати весь коментар
12.05.2016 21:29 Відповісти
Посмотрим на его действия, или бездействие...
показати весь коментар
12.05.2016 20:02 Відповісти
зассали кремлеботы
показати весь коментар
12.05.2016 20:36 Відповісти
у Гепы - высшее юридическое
и у Допы тоже
считаете их лучшими кандидатами?
показати весь коментар
12.05.2016 20:38 Відповісти
Охвігєть! Таку мислЮ луценко видав, що цензору треба було виділити навіть чорним шрифтом. До плінтусу не опускайтесь, акредитовані журналісти.
показати весь коментар
12.05.2016 21:01 Відповісти
"Дорогая Юлия Владимировна"
Луценко - Тимошенко: Нас с вами посадили профессионалы с юридическим образованием - Цензор.НЕТ 9632
показати весь коментар
12.05.2016 21:25 Відповісти
Цінний кадр цей Юга.
Міліцію він уже реформував, після того як він там побув міністром, наша міліція просто зразком для усього світу стала. Тут, думаю, результат аналогічний буде. Усе буде в шоколаді.
показати весь коментар
12.05.2016 21:59 Відповісти
Сторінка 2 з 2