Порошенко закликав "Велику сімку" продовжити санкції проти Росії
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Адміністрацію Президента.
Президент відзначив, що в останні дні спостерігається тенденція до загострення ситуації на Донбасі з боку проросійських бойвиків, за що несе повну відповідальність Росія.
"Послам G7 були надані вичерпні факти порушень з боку РФ, присутності російських військ на окупованому Донбасі та продовження відправки військ та зброї з боку Росії на окуповані території. Президент відзначив, що в останні дні спостерігається тенденція до загострення ситуації на Донбасі з боку проросійських бойвиків, за що несе повну відповідальність Росія", - сказано в повідомленні.
При цьому Глава Української держави наголосив, що санкції є "ефективним інструментом" та "мотивуючим фактором", який спонукатиме Росію виконувати Мінські домовленості.
Президент України особливо наголосив на важливості запровадження збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі, яка є критично необхідною для політичного врегулювання ситуації, та закликав країни G7 підтримати цю ініціативу України.
"Лише при наявності безпекових передумов, прогресу в запроваджені збройної поліцейської місії ОБСЄ, сталого припинення вогню, відведення артилерії та важкої техніки, відведення Росією окупаційних військ, звільнення усіх заручників, ми можемо говорити про політичні механізми", - наголосив Президент, говорячи про перспективи мирного врегулювання ситуації на сході України.
Глава держави також звернувся до послів "Великої сімки" з проханням посилити тиск на Росію щодо негайного звільнення Надії Савченко та інших ув'язнених, які незаконно утримуються в цій країні, а також запровадження особистих санкцій щодо тих, хто сфабрикував справи проти незаконно ув'язнених в РФ українців.
Президент відзначив, що в останні дні спостерігається тенденція до загострення ситуації на Донбасі з боку проросійських бойвиків, за що несе повну відповідальність Росія.
"Послам G7 були надані вичерпні факти порушень з боку РФ, присутності російських військ на окупованому Донбасі та продовження відправки військ та зброї з боку Росії на окуповані території. Президент відзначив, що в останні дні спостерігається тенденція до загострення ситуації на Донбасі з боку проросійських бойвиків, за що несе повну відповідальність Росія", - сказано в повідомленні.
При цьому Глава Української держави наголосив, що санкції є "ефективним інструментом" та "мотивуючим фактором", який спонукатиме Росію виконувати Мінські домовленості.
Президент України особливо наголосив на важливості запровадження збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі, яка є критично необхідною для політичного врегулювання ситуації, та закликав країни G7 підтримати цю ініціативу України.
"Лише при наявності безпекових передумов, прогресу в запроваджені збройної поліцейської місії ОБСЄ, сталого припинення вогню, відведення артилерії та важкої техніки, відведення Росією окупаційних військ, звільнення усіх заручників, ми можемо говорити про політичні механізми", - наголосив Президент, говорячи про перспективи мирного врегулювання ситуації на сході України.
Глава держави також звернувся до послів "Великої сімки" з проханням посилити тиск на Росію щодо негайного звільнення Надії Савченко та інших ув'язнених, які незаконно утримуються в цій країні, а також запровадження особистих санкцій щодо тих, хто сфабрикував справи проти незаконно ув'язнених в РФ українців.
Топ коментарі
+32 светлана люта
показати весь коментар
16.05.2016 17:00 Відповісти Посилання +24 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
16.05.2016 17:06 Відповісти Посилання +18 SergeiD
показати весь коментар
16.05.2016 17:01 Відповісти Посилання