Другий енергоблок Южно-Української АЕС відключено від енергомережі через помилки персоналу
20 травня під час проведення планових випробувань обладнання на енергоблоці №2 Южно-Української АЕС унаслідок помилкових дій персоналу спрацював аварійний захист. О 10 год. 01 хв. енергоблок був відключений від енергосистеми України.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Енергоатома".Повідомляється, що порушень умов і меж безпечної експлуатації не було. Обладнання першого енергоблоку працює в заданому режимі.
На третьому енергоблоці триває капітальний планово-попереджувальний ремонт.
"Радіаційна обстановка на ЮУАЕС відповідає нормам безпеки. Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС зараз на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції і на 20 травня 2016 р. становить 0,1 мкЗв/год. Викиди і скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень", - зазначили в Енергоатомі".
Нагадаємо, Южно-Українська АЕС - розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.
Уже привыклы...я себе банку литровую домой набрал.