8464 відвідувача онлайн
10 306 34

Другий енергоблок Южно-Української АЕС відключено від енергомережі через помилки персоналу

20 травня під час проведення планових випробувань обладнання на енергоблоці №2 Южно-Української АЕС унаслідок помилкових дій персоналу спрацював аварійний захист. О 10 год. 01 хв. енергоблок був відключений від енергосистеми України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Енергоатома".

Повідомляється, що порушень умов і меж безпечної експлуатації не було. Обладнання першого енергоблоку працює в заданому режимі.

На третьому енергоблоці триває капітальний планово-попереджувальний ремонт.

"Радіаційна обстановка на ЮУАЕС відповідає нормам безпеки. Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС зараз на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції і на 20 травня 2016 р. становить 0,1 мкЗв/год. Викиди і скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень", - зазначили в Енергоатомі".

Також читайте: Четвертий енергоблок Запорізької АЕС відключено від енергомережі

Нагадаємо, Южно-Українська АЕС - розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.
Топ коментарі
+9
кацапы, не напрягайте свои кривые клешни, все равно в спам вас отправим =)
показати весь коментар
20.05.2016 13:08 Відповісти
+8
Да оно каждый год вытекает...)))
Уже привыклы...я себе банку литровую домой набрал.
показати весь коментар
20.05.2016 13:24 Відповісти
+4
Какая там нах ошибка персонала?!ТВЭЛы надо нормальные туда ставить и прогибать Вестенхаус, чтобы они под старые советские реакторы их нормально доработали, а не игрались с ними .А то так и до второго Чернобыля недалеко будет.
показати весь коментар
20.05.2016 13:13 Відповісти

Завантаження...