8391 відвідувач онлайн

Місія продовжує моніторинг ситуації в Авдіївці, - ОБСЄ

Спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують здійснювати моніторинг ситуації в Авдіївці, яку вночі бойовики обстріляли з артилерії.

Про це повідомляє прес-служба Місії на своїй сторінці у Фейсбук, передає Цензор.НЕТ.

"У відповідь на повідомлення про евакуацію спостерігачів ОБСЄ СММ з м Авдіївка через активізацію військових дій: вчора та сьогодні Місія відправляла патруль для спостереження за ситуацією в районі та змогла здійснити моніторинг ситуації з безпекою в рамках мандата Місії", - йдеться у повідомленні.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Наслідки нічних терористичних артобстрілів Авдіївки. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+9
https://www.facebook.com/vadim.khomakha?fref=nf
Вадим Хомаха https://www.facebook.com/vadim.khomakha?fref=nf
https://www.facebook.com/vadim.khomakha/posts/941358999313879 1 год. ·

Читаю:
"З-під вогня бойовиків були евакуйовані з Авдіївки спостерігачі Спільного центру по контролю і координації, У ТОМУ ЧИСЛІ ДВОЄ ОФІЦЕРІВ РОССІЙСЬКОЇ АРMІЇ".
Россійської армії, *****!
Окупаційної!
У місцях розташування українських підрозділів!
Я ******** на всю голову чи всі *******?
Бо:
1. Де дозвіл на перебування військових на території України (його може надати ТІЛЬКИ Верховна зРада).
2. Самий смак возити розвідників ворога по своїх позиціях, бо не все ж можна побачити з безпілотника, правда?
Тобто, я бачу у цьому доказ державної зради.
Без усіяких "але".
Хто несе конкретну персональну відповідальність за ці дії?
Чому ця ******* досі не заарештована і не обміняна на наших заручників?
Чому цей факт не є прямим доказом участі російських військ на український території?
... питання, питання...
А бидлос хаває. Продовжуйте. Вас же це не хвилює зовсім, правда?
Додав.
А де слідча комісія у зРаді? чи всі вже прийняли за факт, що капітуляція вже відбулася ?
показати весь коментар
22.05.2016 23:15 Відповісти
+6
https://twitter.com/ua_ridna_vilna UA_Ridna_Vilna ‏@ua_ridna_vilna https://twitter.com/ua_ridna_vilna/status/734312660351733760 11 часов назад
Хлопці "дякують" Пороху за афігєнний "Мінськ" Армагедон-https://twitter.com/hashtag/%D0%90%D0%B2%D0%B4%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%BA%D0%B0?src=hash #Авдеевка . Що по 4 год. чекають "добро" на отвєтку по москалям Зла вже невистачає
показати весь коментар
22.05.2016 23:10 Відповісти
+3
Шоб тим місіонєрам монітори осколками повибивало
показати весь коментар
22.05.2016 23:15 Відповісти

Завантаження...