7752 відвідувача онлайн
8 606 231

"Київгаз" закликав своєчасно передавати показання лічильника газу

Компанія "Київгаз" нагадує, що споживачі, які розраховуються за лічильником газу, зобов'язані щомісячно знімати фактичні показання лічильника газу на 1 число місяця і протягом трьох діб (до 3 числа місяця) надавати їх "Київгазенерджі". Про це повідомляє "Лівий берег".

У противному разі рахунок за спожитий газ буде виставлено на рівні планового місячного обсягу споживання з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем, повідомляє прес-служба компанії.

Розрахунок за плановим місячним обсягом споживання здійснюється виходячи з групи побутового споживача, якщо до 6 числа місяця "Київгазенерджі" не отримало показання лічильника газу і якщо лічильник не оснащений засобами дистанційної передачі даних.

Якщо наступного місяця споживач своєчасно надасть показання лічильника газу, рахунок за період зазначеного місяця буде сформовано вже на основі наданих свідчень.

Повідомити показники лічильника газу можна, зв'язавшись із розрахунково-абонентським відділом (або обслуговуючим контролером, або за телефоном контактного центру 495-04-05).

Читайте також: До 2020 року Україна планує відмовитися від імпорту газу, - глава Міненерговугілля
Топ коментарі
+9
вот мне интересно, кто-нибудь из присутствующих на форуме может сказать, какая калорийность газа, которым пользуются домохозяйства, и почему за смесь в трубах берут как за чистый газ?
показати весь коментар
26.05.2016 11:29 Відповісти
+7
А сами чиновники Киевгаза не хотят попробовать хоть раз,связаться по этому телефону?Или передать через вечно глючащий сайт?
показати весь коментар
26.05.2016 11:29 Відповісти
+7
Шось "Київгаз" занадто оптимістично настроєний,- осінню половина населення перестане платити комуналку )))
показати весь коментар
26.05.2016 11:32 Відповісти

Завантаження...