11426 відвідувачів онлайн

Терористи збили над Горлівкою безпілотник ОБСЄ, - прес-центр АТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО.

Повідомляється, що представники СММ ОБСЄ підтвердили втрату зв'язку з літальним апаратом. Водночас підрозділи сил АТО, які несуть службу в цьому районі, бачили розрив у повітрі над територією, контрольованою бойовиками.

Читайте також: Терористи отримали команду на "розвідку боєм" у районі найпроблемніших ділянок лінії розмежування, - ІС

"Цей випадок є ще одним підтвердженням того, що незаконні збройні формування й далі перешкоджають роботі міжнародних спостерігачів, на яких покладено завдання щодо врегулювання конфлікту на сході України. Адже перед тим, як почати роботу на тій чи іншій ділянці представники ОБСЄ попереджають про це обидві сторони конфлікту. А приналежність самого БПЛА в СММ ОБСЄ легко розпізнається за конструкцією і нанесеними на нього розпізнавальними знаками", - сказано в повідомленні.

беспилотник

Топ коментарі
+12
Думали что то опять Боинг!
показати весь коментар
27.05.2016 11:45 Відповісти
+7
Террористы сбили над Горловкой беспилотник ОБСЕ, - пресс-центр АТО - Цензор.НЕТ 8844
показати весь коментар
27.05.2016 11:46 Відповісти
+5
))) Молодці які.
показати весь коментар
27.05.2016 11:45 Відповісти

Завантаження...