8337 відвідувачів онлайн
28 566 73

Перед втратою сигналу безпілотник зафіксував бронетранспортер із ракетною системою земля-повітря, - ОБСЄ

Збитий на околиці Горлівки безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ перед перериванням зв'язку помітив бронетранспортер із встановленою на даху ракетною системою земля-повітря.

Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"О 09:28 СММ втратила зв'язок із безпілотним літальним апаратом, що пролітав над підконтрольною "ДНР" Озерянівкою (35 км на північний схід від Донецька) на південно-західній околиці підконтрольній "ДНР" Горлівки. Аварійні процедури були активовані, але БПЛА не відповів.
Незадовго до того, як комунікація була втрачена, БПЛА зафіксував багатоцільовий гусеничний автомобіль МТЛБ із встановленою на даху ракетною системою земля-повітря (9К35 Стріла-10, 120 мм)", - йдеться в звіті.
Патруль Місії, який базується поблизу Горлівки, приблизно в той же час почув вибух за 4-5 км на південний захід, в районі, де контакт із БПЛА було втрачено. Спостерігачі вирушили в Озерянівку, де місцеві жителі теж розповіли про вибух на північний захід від села, який стався в момент втрати сигналу з безпілотником. Однак дістатися можливого місця катастрофи Місія не змогла, оскільки бійці Збройних сил України та члени "ДНР" розповіли, що територію заміновано.

Також читайте: Безпілотник ОБСЄ був збитий терористами із зенітно-ракетного комплексу, - спікер АТО
Топ коментарі
+70
обсе во всей красе: МТЛБ ничейный?
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 4127
показати весь коментар
27.05.2016 23:53 Відповісти
+42
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 7364
показати весь коментар
27.05.2016 23:51 Відповісти
+31
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 7641
показати весь коментар
28.05.2016 00:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 904
показати весь коментар
27.05.2016 23:49 Відповісти
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 7364
показати весь коментар
27.05.2016 23:51 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006791448216&fref=nf Сергей Крест
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1753323861570645&id=100006791448216 31 mins
Сейчас в 72, сепары кроют с САУ, плотный огонь, убит комбат 3 бат. По предварительным 6- 300, держимся...
показати весь коментар
28.05.2016 00:08 Відповісти
А разрешение на ответку дают?
показати весь коментар
28.05.2016 01:34 Відповісти
АГЕНТ КРЕМЛЯ!!!
показати весь коментар
28.05.2016 10:56 Відповісти
Пошлите еще один, чтоб глянул где валяется собрат!
показати весь коментар
28.05.2016 00:10 Відповісти
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 2290
показати весь коментар
28.05.2016 00:38 Відповісти
прозрели? надолго?
показати весь коментар
27.05.2016 23:50 Відповісти
Потом скажут,что это не доказательства, т.к. Беспилотника уже нет. А где наши ПВО отведены на западные границы? Летают над нами,как у себя дома скотеняки!
показати весь коментар
27.05.2016 23:52 Відповісти
Кто летает?
показати весь коментар
28.05.2016 01:55 Відповісти
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 2563
показати весь коментар
27.05.2016 23:52 Відповісти
Вызывайте пиндосские стелсы..бо диалога не будет...
показати весь коментар
27.05.2016 23:53 Відповісти
обсе во всей красе: МТЛБ ничейный?
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 4127
показати весь коментар
27.05.2016 23:53 Відповісти
Как заявила миссия ОБСЕ, российская маркировка на технике ничего не значит, поскольку каждый может ее нарисовать краской...
показати весь коментар
28.05.2016 02:11 Відповісти
Интересно, а ОСБСЕ случайно не в курсе, что в РФ нет танков и БТР в свободной продаже?
Там даже пулемет нельзя купить и хранить дома.
показати весь коментар
28.05.2016 10:59 Відповісти
Если что то крякает как утка, ходит как утка и похоже на утку, значит это утка
(британская мудрость)

Если военная техника едет из РФ, имеет маркировку РФ и состоит на вооружении РФ, значит это армия РФ
(банальная логика)
показати весь коментар
28.05.2016 11:01 Відповісти
Все іде до того що незабаром воюватимуть роботи.
показати весь коментар
27.05.2016 23:54 Відповісти
когда МН-17 сбили ватники, то так и сказали - значит нех#й летать, история продолжается
показати весь коментар
27.05.2016 23:55 Відповісти
А шо ж його пустого ,без БК, в небо посилають!
показати весь коментар
27.05.2016 23:56 Відповісти
шлактёры купили в автолавке, подумаешь.
показати весь коментар
27.05.2016 23:56 Відповісти
Скажут шо то были укропы, очевидно.
показати весь коментар
27.05.2016 23:57 Відповісти
не так все просто... сложим два и три
1. впервые "слепые" подтвердили что их "наблюдателя" сбили (первое приближение к истине)
2. перед сбитием видели "ракетную систему"
3. ..............

мое мнение - ********* загоняют. еще не видно флажков, еще не слышен лай собак. но "вождб" уже воет.... время прийдет
показати весь коментар
28.05.2016 00:02 Відповісти
*...беспилотник зафиксировал ...*____Вот полезное устройство работу свою выполнило.А живые наблюдатели в Донецке чуть под колёса БТР с зенитным комплексом *ОСА* не попали, а так его не видели

Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 8616
показати весь коментар
27.05.2016 23:59 Відповісти
МТЛБ или СТРЕЛА на борту.Это не столь важно
показати весь коментар
28.05.2016 00:04 Відповісти
http://news.online.ua/743343/vmeste-s-********-nato-poyavilis-foto-ucheniy-snayperov-vsu/ Вместе с военными НАТО: появились фото учений снайперов ВСУ

Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 9043
показати весь коментар
28.05.2016 00:00 Відповісти
Снайпера с калашами не воюют.
показати весь коментар
28.05.2016 07:45 Відповісти
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 7641
показати весь коментар
28.05.2016 00:01 Відповісти
был бы красавцем если бы на сайт обсе ссылку дал. а так...
показати весь коментар
28.05.2016 00:03 Відповісти
Здесь сыыслка тоже нужна?
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 5221 https://censor.net/user/60935

обсе во всей красе: МТЛБ ничейный?
https://pp.vk.me/c543100/v543100229/13292/J9ev8n_YMQA.jpg Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 5221
https://censor.net/comments/locate/390670/019213dd-5644-72c3-9e9d-0d61ed419825Ответить
показати весь коментар
28.05.2016 00:06 Відповісти
ничего не понял. ни одной рабочей ссылки. ты раньше вроде в блуде замечен небыл. я ошибался?
показати весь коментар
28.05.2016 00:11 Відповісти
Руки ...что с руками?Подняться вверх по странице не получается?
показати весь коментар
28.05.2016 00:15 Відповісти
да куда уж выше. а не сложно просто прямую ссылку?
показати весь коментар
28.05.2016 00:18 Відповісти
http://www.osce.org/ukraine-smm/243361
https://www.osce.org/ukraine-smm/243371?download=true
показати весь коментар
28.05.2016 00:30 Відповісти
вы из ОБСЕ?
показати весь коментар
28.05.2016 00:04 Відповісти
а похоже, там таких непонимающих тоже много
показати весь коментар
28.05.2016 00:08 Відповісти
Да нет.Это российский читатель.мазу тянет за свой мордер.Всё нормально
показати весь коментар
28.05.2016 00:16 Відповісти
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 1094
показати весь коментар
28.05.2016 00:07 Відповісти
Всё равно, все на выборы!!!
показати весь коментар
28.05.2016 00:09 Відповісти
облезешь. без выборов.
показати весь коментар
28.05.2016 00:11 Відповісти
А почему Цензор не дает ссылку на сам Отчет ОБСЕ?
показати весь коментар
28.05.2016 00:11 Відповісти
http://www.osce.org/ukraine-smm/243361
https://www.osce.org/ukraine-smm/243371?download=true
показати весь коментар
28.05.2016 00:30 Відповісти
Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 6235
показати весь коментар
28.05.2016 00:11 Відповісти
Ну зафіксував безпілотник і що? Заставили відвести, велли санкції? Ні, тупо зафіксували і все...
показати весь коментар
28.05.2016 00:13 Відповісти
Даладно!!!
Этот "Филиал Общества Слепых" начал что-то видеть?!...
Целый ракетный комплекс?!
Осталось теперь только разобраться, - а откуда он собственно взялся у этих 3/14дарасов и как они так наблотыкались на нём лабать?...
*******!...
показати весь коментар
28.05.2016 00:18 Відповісти
из дыры пишут Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 158
показати весь коментар
28.05.2016 00:23 Відповісти
А информация не дороже самолётика и ракеты ?
показати весь коментар
28.05.2016 01:55 Відповісти
****, ОБСЕ - "профессиональные Паниковские" !!!
"Профессиональный слепой" Паниковский - отдыхает !!!

Перед потерей сигнала беспилотник зафиксировал бронетранспортер с ракетной системой земля-воздух, - ОБСЕ - Цензор.НЕТ 3806
показати весь коментар
28.05.2016 00:39 Відповісти
Это Кернес, век воли не видать....
показати весь коментар
28.05.2016 01:04 Відповісти
киселев сказал , ты шо не слышал ?
показати весь коментар
28.05.2016 01:17 Відповісти
Скорее всего в отчёте напишут, что это был "неопознанный" БТР с ракетой в Горловке.
показати весь коментар
28.05.2016 01:55 Відповісти
И вот с этими незаконными бронетранспортерами,танками,градами требуют перемиря.Жалеют бандитов и их технику.
показати весь коментар
28.05.2016 07:32 Відповісти
Этот случай убедил думаю всех - малазийский Боинг на совести тех, кому на международное право просто наплевать. А цена жизни человека - грош ломаный.
И ещё. ***** хочет амнистии. Почему только амнистии? Просил бы уже и для себя мавзолей в Гааге, или Нюрнберге.
показати весь коментар
28.05.2016 10:23 Відповісти
да да да насчет Боинга надо Пороха спросить он в курсах
показати весь коментар
28.05.2016 10:25 Відповісти
Дивлячись на те, що БПЛА ОБСЕ був дуальної дії, а отже значного розміру, та за умов ясної погоди та великої вдачі, ракета ЗРК Стрела-10 могла його збити бо має головку з оптичним наведенням (можливо навіть у ручному режимі, специ підкажуть) і не потребує теплоконтрастної цілі. Хоча, скоріше за все, збили за допомогою ЗУ-23.
показати весь коментар
28.05.2016 10:31 Відповісти
Ех. А то можна було б попускати тими ж маршрутами дешевих (навіть безкамерних і літаючих просто за GPS) дронів із приклеєним муляжем камери - хай би порозряджали "Стріли"... цікаве економічне співвідношення було б витрат.
показати весь коментар
29.05.2016 15:01 Відповісти
Нажаль, від літаючих просто за GPS дронів дуже мало толку.
показати весь коментар
30.05.2016 17:58 Відповісти
Так як мішені, щоб витрачали недешеві "стріли". А перестануть стріляти - теж добре.
показати весь коментар
31.05.2016 20:29 Відповісти
Витрачається не тільки дрон, але й час спеціалістів, яких у української армії й досі бракує.
Залишкова вартість савєтських Стріл досить низька, а кількість величезна, щоб використовувати їх навіть для тренувань. Тим більш, що збити БПЛА, який летить за заданим маршрутом можливо і зі звичайного дробовика.
показати весь коментар
01.06.2016 10:34 Відповісти